Унгария - НП I (2017 - 2018)
20:30
Халадаш Сомбатхей
Дебрецен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сомбатхей, а гостите от Дебрецен. Разстоянието между двата града е 378.8 км. Мачът ще се играе на стадион Халадаш Спорткомплекс, който има капацитет от 8 903 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Халадаш Спорткомплекс. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халадаш Сомбатхей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.75 | 3.38 | 4.33 |
| 10.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.97 | 3.26 | 3.54 |
| 03.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
| 24.02.2018 | НП I | Уйпещ | 1 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 1.64 | 3.54 | 4.86 |
| 09.12.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Фехервар | 4.59 | 3.70 | 1.64 |
| 02.12.2017 | НП I | Пушкаш Академи | 1 - 3 | Халадаш Сомбатхей | 1.68 | 3.57 | 4.51 |
| 25.11.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 1 | Ференцварош | 4.38 | 3.56 | 1.71 |
| 18.11.2017 | НП I | Балмазуйварош | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.87 | 3.22 | 3.99 |
| 04.11.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 2 | Пакш | 2.52 | 3.15 | 2.62 |
| 28.10.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 3 | Диошдьор | 2.87 | 3.23 | 2.28 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.97 | 3.36 | 3.35 |
| 14.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Дебрецен | 1.82 | 3.43 | 3.68 |
| 10.03.2018 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Уйпещ | 2.04 | 3.28 | 3.31 |
| 03.03.2018 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Дебрецен | 2.02 | 3.26 | 3.35 |
| 24.02.2018 | НП I | Дебрецен | 0 - 2 | Балмазуйварош | 1.75 | 3.50 | 4.15 |
| 07.02.2018 | Приятелски срещи | Дебрецен | 3 - 0 | ФК Тосно | - | - | - |
| 09.12.2017 | НП I | Диошдьор | 3 - 2 | Дебрецен | 2.49 | 3.22 | 2.61 |
| 02.12.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.92 | 3.48 | 3.45 |
| 25.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.38 | 3.19 | 2.77 |
| 18.11.2017 | НП I | Дебрецен | 2 - 5 | Фехервар | 2.82 | 3.17 | 2.35 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.53 | 3.85 | 5.50 |
| 22.07.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Дебрецен | 2.31 | 3.19 | 2.81 |
| 22.04.2017 | НП I | Дебрецен | 4 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 1.90 | 3.16 | 3.95 |
| 26.11.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Дебрецен | 2.40 | 3.14 | 2.77 |
| 17.08.2016 | НП I | Дебрецен | 0 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.95 | 3.26 | 3.62 |
| 20.04.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 2 | Дебрецен | 2.90 | 3.11 | 2.34 |
| 02.12.2015 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 2 | Дебрецен | 2.95 | 3.08 | 2.30 |
| 09.08.2015 | НП I | Дебрецен | 0 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.41 | 4.17 | 6.67 |
| 14.03.2015 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 0 | Дебрецен | 5.29 | 3.58 | 1.59 |
| 24.08.2014 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 1.44 | 3.94 | 6.40 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Халадаш Сомбатхей имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 31.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 23 | +30 | 50 |
| 2 | Фехервар | 22 | +24 | 47 |
| 3 | Уйпещ | 23 | +2 | 33 |
| 4 | Дебрецен | 23 | +7 | 32 |
| 5 | Пакш | 23 | 0 | 32 |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 22 | -2 | 31 |
| 7 | Диошдьор | 23 | -1 | 29 |
| 8 | Мезьокьовешд | 23 | -13 | 26 |
| 9 | Пушкаш Академи | 23 | -9 | 25 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 23 | -16 | 25 |
| 11 | Балмазуйварош | 23 | -8 | 23 |
| 12 | Халадаш Сомбатхей | 23 | -14 | 23 |
Хронология в първенството
| Халадаш Сомбатхей | |
| Дебрецен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халадаш Сомбатхей | Халадаш Сомбатхей | Дебрецен | Дебрецен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Фехервар | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Уйпещ | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 4 | Дебрецен | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | - | - | - | |
| 5 | Пакш | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 7 | Диошдьор | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 8 | Мезьокьовешд | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Пушкаш Академи | 1 - 5 | 1 - 3 | 1 - 5 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Вашаш Будапеща | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 11 | Балмазуйварош | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Халадаш Сомбатхей | - | - | - | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Дебрецен | |
| Позиция | 12 | 4 |
| Точки | 23 | 32 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 5 |
| Точки | 19 | 15 |
Форма в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Дебрецен | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 14 |
9
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 5 |
4
3 4 |
Голове в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Дебрецен | |
|
Вкарани
Получени |
24
38 |
37
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
19 |
16
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.20 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
