Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Халадаш Сомбатхей
Кишпещ Хонвед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.25 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.35 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сомбатхей, а гостите от Будапеща. Разстоянието между двата града е 184.5 км. Мачът ще се играе на стадион Халадаш Спорткомплекс, който има капацитет от 8 903 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Халадаш Спорткомплекс. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халадаш Сомбатхей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 4 - 2 | Мезьокьовешд | 1.91 | 3.28 | 3.77 |
| 16.03.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | Халадаш Сомбатхей | 1.57 | 3.74 | 5.25 |
| 11.03.2017 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.44 | 4.06 | 6.51 |
| 04.03.2017 | НП I | Дюрмот | 1 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 2.47 | 2.98 | 2.83 |
| 25.02.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 2 | Уйпещ | 2.62 | 3.08 | 2.57 |
| 03.02.2017 | Приятелски срещи | Халадаш Сомбатхей | 0 - 1 | Аустрия Виена | 6.38 | 4.83 | 1.34 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Матерсбург | 2 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 2.07 | 3.49 | 2.91 |
| 10.12.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Фехервар | 4.43 | 3.47 | 1.72 |
| 03.12.2016 | НП I | Пакш | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.78 | 3.36 | 4.26 |
| 26.11.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Дебрецен | 2.40 | 3.14 | 2.77 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кишпещ Хонвед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Ференцварош | 2.52 | 3.01 | 2.74 |
| 11.03.2017 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.37 | 2.96 | 2.98 |
| 04.03.2017 | НП I | Фехервар | 3 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.76 | 3.35 | 4.37 |
| 01.03.2017 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 0 - 2 | Ференцварош | 2.32 | 3.12 | 2.80 |
| 25.02.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Дебрецен | 1.86 | 3.26 | 3.99 |
| 18.02.2017 | НП I | МТК Будапеща | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 3.09 | 3.05 | 2.26 |
| 11.02.2017 | Купа на Унгария | Ференцварош | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 1.76 | 3.50 | 3.92 |
| 10.12.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.55 | 3.71 | 5.52 |
| 03.12.2016 | НП I | Дюрмот | 0 - 4 | Кишпещ Хонвед | 4.29 | 3.28 | 1.79 |
| 26.11.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.97 | 3.19 | 3.65 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.10.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.78 | 3.35 | 4.19 |
| 30.07.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.52 | 3.10 | 2.68 |
| 16.04.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.76 | 3.41 | 4.26 |
| 13.02.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 2.00 | 3.18 | 3.55 |
| 19.09.2015 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 0 | Кишпещ Хонвед | 2.35 | 3.16 | 2.84 |
| 05.04.2015 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 3 | Кишпещ Хонвед | 2.18 | 3.07 | 3.18 |
| 13.09.2014 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 1.93 | 3.26 | 3.66 |
| 13.04.2014 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 2 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.96 | 3.33 | 3.44 |
| 28.09.2013 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 2.14 | 3.27 | 3.01 |
| 01.06.2013 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | 3.14 | 3.15 | 2.14 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Халадаш Сомбатхей имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 24 | +29 | 45 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 24 | +15 | 44 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 24 | +11 | 38 |
| 4 | Ференцварош | 24 | +9 | 38 |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | 24 | -1 | 35 |
| 6 | Пакш | 24 | +2 | 34 |
| 7 | Уйпещ | 24 | -1 | 31 |
| 8 | Мезьокьовешд | 24 | -7 | 31 |
| 9 | Дебрецен | 24 | -5 | 27 |
| 10 | МТК Будапеща | 24 | -10 | 26 |
| 11 | Диошдьор | 24 | -19 | 24 |
| 12 | Дюрмот | 24 | -23 | 19 |
Хронология в първенството
| Халадаш Сомбатхей | |
| Кишпещ Хонвед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халадаш Сомбатхей | Халадаш Сомбатхей | Кишпещ Хонвед | Кишпещ Хонвед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 3 | Вашаш Будапеща | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Ференцварош | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 5 | Халадаш Сомбатхей | - | - | - | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Пакш | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Уйпещ | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 4 - 2 | 3 - 0 | 4 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 9 | Дебрецен | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | МТК Будапеща | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Диошдьор | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 12 | Дюрмот | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Кишпещ Хонвед | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 35 | 44 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 22 | 18 |
Форма в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Кишпещ Хонвед | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 9 |
13
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 2 |
5
3 4 |
Голове в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Кишпещ Хонвед | |
|
Вкарани
Получени |
32
33 |
38
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
11 |
18
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.40 | 3.25 | 2.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 1.35 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.30 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
