Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Халадаш Сомбатхей
Мезьокьовешд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сомбатхей, а гостите от Мезьокьовешд. Разстоянието между двата града е 303.4 км. Мачът ще се играе на стадион Халадаш Спорткомплекс, който има капацитет от 8 903 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Халадаш Спорткомплекс. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халадаш Сомбатхей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | Халадаш Сомбатхей | 1.57 | 3.74 | 5.25 |
| 11.03.2017 | НП I | Ференцварош | 3 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.44 | 4.06 | 6.51 |
| 04.03.2017 | НП I | Дюрмот | 1 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 2.47 | 2.98 | 2.83 |
| 25.02.2017 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 0 - 2 | Уйпещ | 2.62 | 3.08 | 2.57 |
| 03.02.2017 | Приятелски срещи | Халадаш Сомбатхей | 0 - 1 | Аустрия Виена | 6.38 | 4.83 | 1.34 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Матерсбург | 2 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 2.07 | 3.49 | 2.91 |
| 10.12.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Фехервар | 4.43 | 3.47 | 1.72 |
| 03.12.2016 | НП I | Пакш | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.78 | 3.36 | 4.26 |
| 26.11.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Дебрецен | 2.40 | 3.14 | 2.77 |
| 19.11.2016 | НП I | Диошдьор | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 2.33 | 3.26 | 2.79 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2017 | Купа на Унгария | Мезьокьовешд | 3 - 1 | Солнок | 1.40 | 3.98 | 6.74 |
| 11.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 1 - 1 | Дюрмот | 2.09 | 3.14 | 3.35 |
| 04.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Вашаш Будапеща | 3.14 | 3.12 | 2.20 |
| 01.03.2017 | Купа на Унгария | Дюрмот | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 2.23 | 3.04 | 2.97 |
| 25.02.2017 | НП I | Пакш | 5 - 0 | Мезьокьовешд | 2.03 | 3.10 | 3.58 |
| 18.02.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 0 | Диошдьор | 2.16 | 3.16 | 3.17 |
| 11.02.2017 | Купа на Унгария | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Дюрмот | 1.94 | 3.24 | 3.51 |
| 10.12.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.55 | 3.71 | 5.52 |
| 03.12.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 0 | Ференцварош | 3.70 | 3.37 | 1.89 |
| 26.11.2016 | НП I | Уйпещ | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.58 | 3.79 | 5.04 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 0 | Халадаш Сомбатхей | 2.53 | 3.15 | 2.62 |
| 23.07.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.79 | 3.36 | 4.09 |
| 26.04.2014 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Мезьокьовешд | 1.64 | 3.65 | 4.59 |
| 18.10.2013 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 2.87 | 3.36 | 2.21 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Халадаш Сомбатхей имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 23 | +29 | 44 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 23 | +14 | 41 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 23 | +12 | 38 |
| 4 | Ференцварош | 23 | +10 | 38 |
| 5 | Пакш | 23 | +2 | 33 |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 23 | -3 | 32 |
| 7 | Уйпещ | 23 | +1 | 31 |
| 8 | Мезьокьовешд | 23 | -5 | 31 |
| 9 | МТК Будапеща | 23 | -9 | 26 |
| 10 | Дебрецен | 23 | -6 | 24 |
| 11 | Диошдьор | 23 | -21 | 21 |
| 12 | Дюрмот | 23 | -24 | 16 |
Хронология в първенството
| Халадаш Сомбатхей | |
| Мезьокьовешд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халадаш Сомбатхей | Халадаш Сомбатхей | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Вашаш Будапеща | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 4 | Ференцварош | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 5 | Пакш | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 3 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | - | - | - | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Уйпещ | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 9 | МТК Будапеща | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Дебрецен | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Диошдьор | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 12 | Дюрмот | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Мезьокьовешд | |
| Позиция | 6 | 8 |
| Точки | 32 | 31 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 19 | 11 |
Форма в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Мезьокьовешд | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 9 |
8
7 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
4 2 |
2
5 4 |
Голове в шампионата
| Халадаш Сомбатхей | Мезьокьовешд | |
|
Вкарани
Получени |
28
31 |
25
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
7
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.40 | 4.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.33 | 1.91 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
