Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Халешер
Карлсруе
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хале (Сале), а гостите от Карлсруе. Разстоянието между двата града е 378.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ердгас Шпортпарк, който има капацитет от 15 057 места, от които седящи 6 155. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ердгас Шпортпарк. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Халешер | 1.88 | 3.46 | 3.72 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Оснабрюк | 2.26 | 3.14 | 3.05 |
| 28.01.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Халешер | 2.13 | 3.16 | 3.29 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Аален | 2.13 | 3.14 | 3.30 |
| 15.12.2017 | Трета Лига | Падерборн | 0 - 0 | Халешер | 1.41 | 4.33 | 6.58 |
| 10.12.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.16 | 3.01 |
| 01.12.2017 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Ханза Рощок | 2.00 | 3.23 | 3.56 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 1 | Халешер | 1.64 | 3.61 | 4.87 |
| 17.11.2017 | Трета Лига | Халешер | 3 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.20 | 3.12 | 3.17 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | Халешер | 1.90 | 3.32 | 3.85 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Карлсруе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 0 - 0 | Карлсруе | 2.47 | 3.14 | 2.75 |
| 10.02.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 1 - 0 | Фортуна Кьолн | 1.63 | 3.57 | 5.04 |
| 02.02.2018 | Трета Лига | Веен Висбаден | 1 - 1 | Карлсруе | 2.00 | 3.18 | 3.65 |
| 27.01.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 1 - 0 | Вердер Бремен II | 1.45 | 3.92 | 6.93 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Карлсруе | 3 - 1 | Унтерхахинг | 2.00 | 3.27 | 3.51 |
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Хераклес | 2 - 3 | Карлсруе | 1.92 | 3.53 | 3.33 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 0 - 0 | Карлсруе | 2.88 | 3.06 | 2.41 |
| 02.12.2017 | Трета Лига | Карлсруе | 0 - 0 | Аален | 1.67 | 3.51 | 4.78 |
| 24.11.2017 | Трета Лига | Падерборн | 0 - 2 | Карлсруе | 1.83 | 3.45 | 3.89 |
| 18.11.2017 | Трета Лига | Карлсруе | 1 - 0 | Цвикау | 1.72 | 3.48 | 4.52 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2017 | Трета Лига | Карлсруе | 1 - 1 | Халешер | 1.73 | 3.47 | 4.42 |
| 08.12.2012 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Карлсруе | 3.35 | 3.24 | 2.04 |
| 28.07.2012 | Трета Лига | Карлсруе | 0 - 0 | Халешер | - | - | - |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Халешер имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Трета Лига класиране към 17.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 24 | +29 | 51 |
| 2 | Магдебург | 24 | +15 | 50 |
| 3 | Веен Висбаден | 24 | +28 | 44 |
| 4 | Ханза Рощок | 24 | +12 | 43 |
| 5 | Карлсруе | 24 | +7 | 41 |
| 6 | Фортуна Кьолн | 24 | +8 | 38 |
| 7 | Унтерхахинг | 24 | -1 | 36 |
| 8 | Мепен | 24 | -1 | 35 |
| 9 | Аален | 24 | +3 | 34 |
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 24 | -3 | 34 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 23 | -4 | 32 |
| 12 | Пройсен Мюнстер | 25 | -4 | 30 |
| 13 | Халешер | 24 | -1 | 29 |
| 14 | Шпортфройнде Лоте | 24 | -5 | 29 |
| 15 | Карл Цайс Йена | 24 | -6 | 28 |
| 16 | Цвикау | 24 | -9 | 27 |
| 17 | Оснабрюк | 24 | -8 | 26 |
| 18 | Вердер Бремен II | 24 | -18 | 18 |
| 19 | Кемницер | 24 | -18 | 10 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 24 | -24 | 8 |
Хронология в първенството
| Халешер | |
| Карлсруе | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халешер | Халешер | Карлсруе | Карлсруе | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 4 - 4 | 0 - 0 | 4 - 4 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 2 | Магдебург | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 3 | Веен Висбаден | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 4 | Ханза Рощок | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 5 | Карлсруе | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Фортуна Кьолн | 1 - 1 | 1 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |||
| 7 | Унтерхахинг | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 8 | Мепен | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 9 | Аален | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 0 | |||
| 10 | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 12 | Пройсен Мюнстер | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Халешер | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 14 | Шпортфройнде Лоте | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 15 | Карл Цайс Йена | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Цвикау | 1 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 17 | Оснабрюк | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 19 | Кемницер | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 2 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Халешер | Карлсруе | |
| Позиция | 13 | 5 |
| Точки | 29 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 19 | 11 |
Форма в шампионата
| Халешер | Карлсруе | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
8 9 |
11
8 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
1 4 |
2
5 5 |
Голове в шампионата
| Халешер | Карлсруе | |
|
Вкарани
Получени |
33
34 |
26
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
16 |
9
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.53 | 2.39 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.18 | 4.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.02.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
