Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Халешер
Оснабрюк
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.25 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.35 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хале (Сале), а гостите от Оснабрюк. Разстоянието между двата града е 284.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ердгас Шпортпарк, който има капацитет от 15 057 места, от които седящи 6 155. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ердгас Шпортпарк. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Халешер | 2.13 | 3.16 | 3.29 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Аален | 2.13 | 3.14 | 3.30 |
| 15.12.2017 | Трета Лига | Падерборн | 0 - 0 | Халешер | 1.41 | 4.33 | 6.58 |
| 10.12.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.16 | 3.01 |
| 01.12.2017 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Ханза Рощок | 2.00 | 3.23 | 3.56 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 1 | Халешер | 1.64 | 3.61 | 4.87 |
| 17.11.2017 | Трета Лига | Халешер | 3 - 0 | Пройсен Мюнстер | 2.20 | 3.12 | 3.17 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | Халешер | 1.90 | 3.32 | 3.85 |
| 28.10.2017 | Трета Лига | Халешер | 2 - 0 | Мепен | 1.94 | 3.39 | 3.56 |
| 21.10.2017 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | Халешер | 2.65 | 3.09 | 2.59 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Оснабрюк - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 2 | Фортуна Кьолн | 2.02 | 3.33 | 3.39 |
| 20.01.2018 | Трета Лига | Веен Висбаден | 5 - 1 | Оснабрюк | 1.68 | 3.69 | 4.48 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Мехелен | 2 - 1 | Оснабрюк | 1.83 | 3.60 | 3.56 |
| 09.12.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Унтерхахинг | 2.34 | 3.32 | 2.78 |
| 03.12.2017 | Трета Лига | Вердер Бремен II | 2 - 2 | Оснабрюк | 2.61 | 3.08 | 2.62 |
| 25.11.2017 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 0 - 0 | Оснабрюк | 2.22 | 3.20 | 3.07 |
| 17.11.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 4 - 1 | Аален | 2.09 | 3.11 | 3.45 |
| 04.11.2017 | Трета Лига | Падерборн | 3 - 0 | Оснабрюк | 1.72 | 3.54 | 4.45 |
| 28.10.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 4 - 0 | Цвикау | 2.32 | 3.13 | 2.96 |
| 25.10.2017 | Купа на Германия | Оснабрюк | 2 - 3 | Нюрнберг | 4.89 | 3.74 | 1.65 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.08.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 3 - 3 | Халешер | 2.56 | 3.06 | 2.67 |
| 08.04.2017 | Трета Лига | Оснабрюк | 1 - 2 | Халешер | 2.19 | 3.22 | 3.09 |
| 29.10.2016 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Оснабрюк | 2.06 | 3.21 | 3.38 |
| 23.04.2016 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Оснабрюк | 2.28 | 3.09 | 2.99 |
| 06.11.2015 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Халешер | 1.93 | 3.30 | 3.65 |
| 23.05.2015 | Трета Лига | Оснабрюк | 2 - 0 | Халешер | 2.23 | 3.31 | 2.86 |
| 29.11.2014 | Трета Лига | Халешер | 2 - 1 | Оснабрюк | 2.54 | 3.10 | 2.60 |
| 22.02.2014 | Трета Лига | Оснабрюк | 3 - 0 | Халешер | 1.96 | 3.20 | 3.55 |
| 03.09.2013 | Трета Лига | Халешер | 2 - 0 | Оснабрюк | 3.01 | 3.15 | 2.22 |
| 20.04.2013 | Трета Лига | Халешер | 1 - 2 | Оснабрюк | 3.21 | 3.16 | 2.11 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Халешер имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Трета Лига класиране към 03.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 22 | +30 | 50 |
| 2 | Магдебург | 22 | +14 | 47 |
| 3 | Веен Висбаден | 23 | +28 | 43 |
| 4 | Ханза Рощок | 21 | +10 | 37 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 22 | +9 | 37 |
| 6 | Карлсруе | 22 | +6 | 37 |
| 7 | Унтерхахинг | 22 | -1 | 34 |
| 8 | Мепен | 22 | 0 | 32 |
| 9 | Аален | 23 | 0 | 31 |
| 10 | Зоненхоф Гроссашпах | 21 | -1 | 31 |
| 11 | Вюрцбургер Кикерс | 22 | -2 | 31 |
| 12 | Шпортфройнде Лоте | 23 | -5 | 28 |
| 13 | Карл Цайс Йена | 22 | -5 | 27 |
| 14 | Халешер | 22 | -2 | 25 |
| 15 | Пройсен Мюнстер | 22 | -6 | 24 |
| 16 | Цвикау | 22 | -11 | 24 |
| 17 | Оснабрюк | 21 | -12 | 22 |
| 18 | Вердер Бремен II | 22 | -16 | 17 |
| 19 | Кемницер | 22 | -14 | 7 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 22 | -22 | 5 |
Хронология в първенството
| Халешер | |
| Оснабрюк | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халешер | Халешер | Оснабрюк | Оснабрюк | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 4 - 4 | 0 - 0 | 4 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Магдебург | 2 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 3 | Веен Висбаден | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 4 | 5 - 1 | 5 - 1 | ||
| 4 | Ханза Рощок | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 5 | Фортуна Кьолн | 1 - 1 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 6 | Карлсруе | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 7 | Унтерхахинг | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | ||||
| 8 | Мепен | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 9 | Аален | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 4 - 1 | |||
| 10 | Зоненхоф Гроссашпах | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 11 | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | 1 - 1 | |||||
| 12 | Шпортфройнде Лоте | 2 - 1 | 1 - 0 | |||||
| 13 | Карл Цайс Йена | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 14 | Халешер | - | - | - | 3 - 3 | |||
| 15 | Пройсен Мюнстер | 3 - 0 | 3 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 16 | Цвикау | 1 - 1 | 4 - 0 | |||||
| 17 | Оснабрюк | 3 - 3 | - | - | - | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 19 | Кемницер | 0 - 3 | 0 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | 0 - 1 | |||||
Класиране в шампионата
| Халешер | Оснабрюк | |
| Позиция | 14 | 17 |
| Точки | 25 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 14 |
| Точки | 16 | 7 |
Форма в шампионата
| Халешер | Оснабрюк | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
7 9 |
5
7 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
1 4 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| Халешер | Оснабрюк | |
|
Вкарани
Получени |
31
33 |
24
36 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
16 |
7
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.25 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.35 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
