Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
15:00
Халешер
Рот-Вайс Ерфурт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.29 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хале (Сале), а гостите от Ерфурт. Разстоянието между двата града е 88.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ердгас Шпортпарк, който има капацитет от 15 057 места, от които седящи 6 155. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ердгас Шпортпарк. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.03.2018 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 0 - 3 | Халешер | 2.36 | 3.15 | 2.83 |
| 16.03.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Шпортфройнде Лоте | 2.10 | 3.17 | 3.33 |
| 11.03.2018 | Трета Лига | Кемницер | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.13 | 2.99 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Вердер Бремен II | 1.80 | 3.29 | 4.33 |
| 04.03.2018 | Трета Лига | Халешер | 0 - 3 | Фортуна Кьолн | 2.23 | 3.18 | 3.02 |
| 24.02.2018 | Трета Лига | Веен Висбаден | 3 - 1 | Халешер | 1.65 | 3.56 | 4.84 |
| 17.02.2018 | Трета Лига | Халешер | 0 - 1 | Карлсруе | 2.86 | 3.10 | 2.40 |
| 11.02.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Халешер | 1.88 | 3.46 | 3.72 |
| 03.02.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Оснабрюк | 2.26 | 3.14 | 3.05 |
| 28.01.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Халешер | 2.12 | 3.16 | 3.31 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Рот-Вайс Ерфурт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.03.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 4 - 4 | Оснабрюк | 3.58 | 3.17 | 2.02 |
| 24.03.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 2 - 1 | Фортуна Кьолн | 3.37 | 3.22 | 2.05 |
| 16.03.2018 | Трета Лига | Веен Висбаден | 4 - 2 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.28 | 4.83 | 9.63 |
| 11.03.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 3 | Карлсруе | 4.28 | 3.14 | 1.85 |
| 06.03.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 1 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.60 | 3.71 | 5.12 |
| 25.02.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 1 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.56 | 3.65 | 5.57 |
| 18.02.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 1 | Аален | 3.26 | 3.17 | 2.13 |
| 09.02.2018 | Трета Лига | Падерборн | 0 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.23 | 5.37 | 10.72 |
| 04.02.2018 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 3 | Цвикау | 3.00 | 3.04 | 2.33 |
| 30.01.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 5 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.62 | 3.54 | 5.31 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.10.2017 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | Халешер | 2.65 | 3.09 | 2.59 |
| 28.01.2017 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.73 | 3.26 | 4.78 |
| 30.07.2016 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 0 - 3 | Халешер | 2.16 | 3.16 | 3.15 |
| 05.03.2016 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | Халешер | 2.41 | 3.12 | 2.77 |
| 22.09.2015 | Трета Лига | Халешер | 2 - 1 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.74 | 3.51 | 4.26 |
| 11.04.2015 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 2 | Халешер | 2.51 | 3.10 | 2.64 |
| 05.10.2014 | Трета Лига | Халешер | 1 - 2 | Рот-Вайс Ерфурт | 2.26 | 3.22 | 2.89 |
| 14.12.2013 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Рот-Вайс Ерфурт | 2.46 | 3.05 | 2.70 |
| 27.07.2013 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 3 - 0 | Халешер | 2.00 | 3.23 | 3.44 |
| 15.12.2012 | Трета Лига | Рот-Вайс Ерфурт | 2 - 1 | Халешер | 1.96 | 3.24 | 3.56 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Халешер имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Трета Лига класиране към 01.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Падерборн | 32 | +39 | 67 |
| 2 | Веен Висбаден | 32 | +38 | 62 |
| 3 | Магдебург | 30 | +23 | 61 |
| 4 | Карлсруе | 32 | +19 | 61 |
| 5 | Фортуна Кьолн | 32 | +13 | 53 |
| 6 | Ханза Рощок | 32 | +10 | 50 |
| 7 | Унтерхахинг | 31 | +1 | 47 |
| 8 | Вюрцбургер Кикерс | 32 | 0 | 47 |
| 9 | Аален | 32 | -5 | 44 |
| 10 | Мепен | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 32 | -10 | 40 |
| 12 | Халешер | 31 | -2 | 39 |
| 13 | Пройсен Мюнстер | 32 | -5 | 39 |
| 14 | Карл Цайс Йена | 30 | -5 | 37 |
| 15 | Цвикау | 32 | -10 | 37 |
| 16 | Оснабрюк | 32 | -10 | 35 |
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 31 | -12 | 33 |
| 18 | Вердер Бремен II | 31 | -25 | 20 |
| 19 | Кемницер | 32 | -27 | 17 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 31 | -29 | 13 |
Хронология в първенството
| Халешер | |
| Рот-Вайс Ерфурт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халешер | Халешер | Рот-Вайс Ерфурт | Рот-Вайс Ерфурт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Падерборн | 4 - 4 | 0 - 0 | 4 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 2 | Веен Висбаден | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 3 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 3 | Магдебург | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 4 | Карлсруе | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Фортуна Кьолн | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Ханза Рощок | 0 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 7 | Унтерхахинг | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 0 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||||
| 9 | Аален | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Мепен | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 11 | Зоненхоф Гроссашпах | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Халешер | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 13 | Пройсен Мюнстер | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||
| 14 | Карл Цайс Йена | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 15 | Цвикау | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Оснабрюк | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 4 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Шпортфройнде Лоте | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 3 | |||
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 19 | Кемницер | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 1 - 1 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| Халешер | Рот-Вайс Ерфурт | |
| Позиция | 12 | 20 |
| Точки | 39 | 13 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 11 | 17 |
| Точки | 25 | 10 |
Форма в шампионата
| Халешер | Рот-Вайс Ерфурт | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
9 12 |
5
8 18 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
1 6 |
2
4 10 |
Голове в шампионата
| Халешер | Рот-Вайс Ерфурт | |
|
Вкарани
Получени |
40
42 |
25
54 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
20 |
9
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 1.29 | 2.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2018 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
