Германия - Трета Лига (2017 - 2018)
14:30
Халешер
Цвикау
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хале (Сале), а гостите от Цвикау. Разстоянието между двата града е 93.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ердгас Шпортпарк, който има капацитет от 15 057 места, от които седящи 6 155. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Ердгас Шпортпарк. Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Халешер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Трета Лига | Ханза Рощок | 4 - 2 | Халешер | 2.26 | 3.14 | 3.01 |
| 28.04.2018 | Трета Лига | Халешер | 0 - 2 | Магдебург | 2.98 | 3.27 | 2.22 |
| 22.04.2018 | Трета Лига | Пройсен Мюнстер | 1 - 2 | Халешер | 2.13 | 3.21 | 3.24 |
| 14.04.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 3 | Вюрцбургер Кикерс | 2.41 | 3.12 | 2.81 |
| 08.04.2018 | Трета Лига | Мепен | 2 - 2 | Халешер | 2.47 | 3.14 | 2.72 |
| 01.04.2018 | Трета Лига | Халешер | 3 - 0 | Рот-Вайс Ерфурт | 1.56 | 3.72 | 5.44 |
| 24.03.2018 | Трета Лига | Зоненхоф Гроссашпах | 0 - 3 | Халешер | 2.36 | 3.15 | 2.83 |
| 16.03.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Шпортфройнде Лоте | 2.10 | 3.17 | 3.33 |
| 11.03.2018 | Трета Лига | Кемницер | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.13 | 2.99 |
| 07.03.2018 | Трета Лига | Халешер | 1 - 0 | Вердер Бремен II | 1.80 | 3.29 | 4.33 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Цвикау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 0 | Фортуна Кьолн | 1.76 | 3.54 | 4.15 |
| 28.04.2018 | Трета Лига | Веен Висбаден | 3 - 0 | Цвикау | 1.33 | 4.56 | 8.04 |
| 23.04.2018 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 4 | Карлсруе | 3.55 | 3.14 | 2.04 |
| 15.04.2018 | Трета Лига | Унтерхахинг | 2 - 1 | Цвикау | 2.12 | 3.27 | 3.18 |
| 08.04.2018 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Оснабрюк | 2.08 | 3.24 | 3.33 |
| 31.03.2018 | Трета Лига | Карл Цайс Йена | 2 - 1 | Цвикау | 2.09 | 3.18 | 3.37 |
| 28.03.2018 | Трета Лига | Магдебург | 2 - 2 | Цвикау | 1.53 | 3.63 | 6.02 |
| 23.03.2018 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 2 | Аален | 1.89 | 3.26 | 3.91 |
| 17.03.2018 | Трета Лига | Падерборн | 2 - 0 | Цвикау | 1.43 | 4.08 | 6.65 |
| 10.03.2018 | Трета Лига | Вердер Бремен II | 0 - 0 | Цвикау | 2.48 | 3.06 | 2.79 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.12.2017 | Трета Лига | Цвикау | 1 - 1 | Халешер | 2.27 | 3.16 | 3.01 |
| 02.04.2017 | Трета Лига | Цвикау | 2 - 0 | Халешер | 2.64 | 3.02 | 2.64 |
| 15.10.2016 | Трета Лига | Халешер | 3 - 2 | Цвикау | 1.76 | 3.46 | 4.19 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Халешер имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Трета Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Магдебург | 37 | +37 | 82 |
| 2 | Падерборн | 37 | +55 | 80 |
| 3 | Карлсруе | 37 | +21 | 69 |
| 4 | Веен Висбаден | 37 | +35 | 65 |
| 5 | Ханза Рощок | 37 | +14 | 59 |
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 37 | +5 | 58 |
| 7 | Мепен | 37 | +4 | 58 |
| 8 | Фортуна Кьолн | 37 | +7 | 54 |
| 9 | Пройсен Мюнстер | 37 | +1 | 51 |
| 10 | Унтерхахинг | 37 | -4 | 51 |
| 11 | Аален | 37 | -7 | 50 |
| 12 | Карл Цайс Йена | 37 | -11 | 49 |
| 13 | Халешер | 37 | -4 | 46 |
| 14 | Зоненхоф Гроссашпах | 37 | -5 | 46 |
| 15 | Цвикау | 37 | -15 | 41 |
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 37 | -16 | 40 |
| 17 | Оснабрюк | 37 | -17 | 37 |
| 18 | Вердер Бремен II | 37 | -24 | 28 |
| 19 | Кемницер | 37 | -26 | 21 |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 37 | -50 | 13 |
Хронология в първенството
| Халешер | |
| Цвикау | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Халешер | Халешер | Цвикау | Цвикау | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Магдебург | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | Падерборн | 4 - 4 | 0 - 0 | 4 - 4 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Карлсруе | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Веен Висбаден | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Ханза Рощок | 0 - 2 | 4 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Вюрцбургер Кикерс | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Мепен | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | Фортуна Кьолн | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Пройсен Мюнстер | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 10 | Унтерхахинг | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 11 | Аален | 3 - 2 | 2 - 1 | 3 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Карл Цайс Йена | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 13 | Халешер | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 14 | Зоненхоф Гроссашпах | 3 - 0 | 0 - 3 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 15 | Цвикау | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 16 | Шпортфройнде Лоте | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 17 | Оснабрюк | 1 - 0 | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 18 | Вердер Бремен II | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Кемницер | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 3 | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Рот-Вайс Ерфурт | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Халешер | Цвикау | |
| Позиция | 13 | 15 |
| Точки | 46 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 17 |
| Точки | 28 | 12 |
Форма в шампионата
| Халешер | Цвикау | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
10 15 |
10
11 16 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
1 8 |
2
6 10 |
Голове в шампионата
| Халешер | Цвикау | |
|
Вкарани
Получени |
50
54 |
38
53 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
25 |
14
29 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.75 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.28 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.39 | 2.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
