Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
неделя, 13 септември, 2026
18:00
Хамам-Лиф
Есперанс де Тунис
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Есперанс де Тунис
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.22 |
3.53 |
1.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
1.18 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.97 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.47 |
1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамам-Лиф, а гостите от Тунис.
Разстоянието между двата града е 18.6 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хамам-Лиф - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.09.2026 |
Проф. Лига 1 |
Сакиет Едаиер |
1 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.76 |
2.90 |
4.63 |
| 30.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
0 - 1 |
Бизертин Бизерта |
2.39 |
2.54 |
3.16 |
| 11.01.2026 |
Купа на Тунис |
Стад Габесиен |
2 - 0 |
Хамам-Лиф |
- |
- |
- |
| 30.12.2025 |
Приятелски срещи |
Монастир |
1 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.45 |
3.78 |
6.44 |
| 26.04.2025 |
Купа на Тунис |
Хамам-Лиф |
0 - 4 |
Есперанс де Тунис |
8.67 |
4.03 |
1.32 |
| 12.02.2023 |
Купа на Тунис |
Чеба |
1 - 1 |
Хамам-Лиф |
- |
- |
- |
| 08.10.2022 |
Плейофи |
Зарзис |
3 - 1 |
Хамам-Лиф |
- |
- |
- |
| 07.06.2022 |
Купа на Тунис |
Бизертин Бизерта |
3 - 0 |
Хамам-Лиф |
- |
- |
- |
| 18.04.2022 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.35 |
4.00 |
9.19 |
| 10.04.2022 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
0 - 0 |
Метлауи |
2.55 |
2.59 |
3.03 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 2 загуби
в последните 3 домакинства.
Есперанс де Тунис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
2 - 1 |
Ла Марса |
1.17 |
5.13 |
14.07 |
| 30.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
ЖС Ел Омран |
3 - 1 |
Есперанс де Тунис |
8.43 |
3.84 |
1.34 |
| 23.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
3 - 2 |
Етоил дю Сахел Сус |
1.32 |
4.05 |
8.33 |
| 06.08.2026 |
Приятелски срещи |
Есперанс де Тунис |
1 - 0 |
Сан Педро |
- |
- |
- |
| 31.05.2026 |
Купа на Тунис |
Зарзис |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
6.92 |
3.64 |
1.43 |
| 24.05.2026 |
Купа на Тунис |
ЖС Ел Омран |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
7.36 |
3.71 |
1.40 |
| 17.05.2026 |
Купа на Тунис |
Метлауи |
1 - 3 |
Есперанс де Тунис |
- |
- |
- |
| 14.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Бен Гердан |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
10.19 |
4.89 |
1.23 |
| 10.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
0 - 1 |
Клуб Африкан Тунис |
1.79 |
2.90 |
4.40 |
| 04.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
ЖС Ел Омран |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
8.01 |
3.60 |
1.37 |
Общо 8 победи и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2025 |
Купа на Тунис |
Хамам-Лиф |
0 - 4 |
Есперанс де Тунис |
8.67 |
4.03 |
1.32 |
| 06.04.2022 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
2 - 1 |
Есперанс де Тунис |
8.84 |
3.68 |
1.39 |
| 06.11.2021 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
2 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.20 |
6.37 |
10.18 |
| 23.02.2020 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
4.85 |
3.37 |
1.67 |
| 24.09.2019 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
2 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.24 |
4.71 |
10.99 |
| 17.04.2019 |
Проф. Лига 1 |
Есперанс де Тунис |
1 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.34 |
3.79 |
8.25 |
| 28.10.2018 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
0 - 2 |
Есперанс де Тунис |
4.35 |
3.58 |
1.67 |
| 18.12.2016 |
Лига 1 Група Б |
Хамам-Лиф |
1 - 1 |
Есперанс де Тунис |
6.14 |
3.56 |
1.49 |
| 16.10.2016 |
Лига 1 Група Б |
Есперанс де Тунис |
0 - 0 |
Хамам-Лиф |
1.26 |
4.66 |
9.88 |
| 05.03.2016 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Лиф |
0 - 1 |
Есперанс де Тунис |
5.00 |
3.20 |
1.65 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 7 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хамам-Лиф имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 13.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 2 |
Бизертин Бизерта |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 4 |
Есперанс де Тунис |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 5 |
Монастир |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 6 |
Бен Гердан |
2 |
1 |
1 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 6 |
Стад Тунизиен Тунис |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
4 |
| 8 |
Сфаксиен Сфакс |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 9 |
ЖС Ел Омран |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 10 |
Етоил дю Сахел Сус |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
4 |
| 11 |
Ла Марса |
4 |
1 |
1 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 12 |
Зарзис |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 13 |
Метлауи |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 14 |
Олимпик Бежа |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 15 |
Хамам-Сус |
4 |
0 |
1 |
3 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 16 |
Хамам-Лиф |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хамам-Лиф |
|
| Есперанс де Тунис |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хамам-Лиф |
Хамам-Лиф |
|
Есперанс де Тунис |
Есперанс де Тунис |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Бизертин Бизерта |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Есперанс де Тунис |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Монастир |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Бен Гердан |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Стад Тунизиен Тунис |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Сфаксиен Сфакс |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
ЖС Ел Омран |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 10 |
Етоил дю Сахел Сус |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 11 |
Ла Марса |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 12 |
Зарзис |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Метлауи |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Олимпик Бежа |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Хамам-Сус |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Хамам-Лиф |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хамам-Лиф |
Есперанс де Тунис |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
6 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
1 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
3.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
100% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
7.22 |
3.53 |
1.41 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.51 |
1.18 |
1.06 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
4.97 |
1.10 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.60 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.48 |
2.27 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.17 |
4.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.47 |
1.40 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
13.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Есперанс де Тунис
Няма гласували за футболния мач