Тунис - Професионална Лига 1 (2026 - 2027)
събота, 12 септември, 2026
18:00
Хамам-Сус
Стад Тунизиен Тунис
1 - 3
(1 - 1, 0 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стад Тунизиен Тунис
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.49 |
2.67 |
2.13 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.35 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.36 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.02 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.33 |
3.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.94 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.35 |
1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамам Сус, а гостите от Тунис.
Разстоянието между двата града е 113.4 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хамам-Сус - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.09.2026 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
2.04 |
2.79 |
3.77 |
| 29.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
1.30 |
3.93 |
9.78 |
| 22.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 0 |
Монастир |
3.80 |
2.69 |
2.03 |
| 30.12.2025 |
Приятелски срещи |
Хамам-Сус |
0 - 1 |
Бен Гердан |
- |
- |
- |
| 05.04.2025 |
Купа на Тунис |
ЕГС Гафса |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
| 27.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
1 - 0 |
Бизертин Бизерта |
2.15 |
2.72 |
3.56 |
| 21.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
1.76 |
3.01 |
4.74 |
| 14.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Солиман |
1 - 0 |
Хамам-Сус |
2.14 |
2.78 |
3.53 |
| 08.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 2 |
Сиди Бузид |
1.69 |
3.10 |
5.10 |
| 30.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Метлауи |
1 - 2 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Стад Тунизиен Тунис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Монастир |
2 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.49 |
2.37 |
3.35 |
| 22.08.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Сфаксиен Сфакс |
2.70 |
2.51 |
2.78 |
| 13.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Габес |
0 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
6.37 |
3.44 |
1.45 |
| 08.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Бен Гердан |
1.53 |
3.28 |
6.31 |
| 03.05.2026 |
Проф. Лига 1 |
Клуб Африкан Тунис |
2 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.43 |
3.51 |
6.94 |
| 29.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 2 |
ЖС Ел Омран |
1.47 |
3.32 |
6.66 |
| 26.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Сфаксиен Сфакс |
1 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
1.91 |
2.84 |
4.25 |
| 11.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
1 - 1 |
Бизертин Бизерта |
1.65 |
2.87 |
5.37 |
| 04.04.2026 |
Проф. Лига 1 |
Зарзис |
0 - 0 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.75 |
2.57 |
2.62 |
| 22.03.2026 |
Купа на Тунис |
Солиман |
2 - 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
5.51 |
3.04 |
1.64 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.05.2023 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 - 1 |
Хамам-Сус |
1.76 |
3.01 |
4.74 |
| 02.04.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
1 - 2 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.95 |
2.67 |
2.51 |
| 18.01.2023 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
2 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.65 |
2.47 |
3.03 |
| 08.10.2022 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 - 0 |
Хамам-Сус |
1.79 |
3.23 |
4.11 |
| 12.02.2013 |
Лига 1 Група Б |
Хамам-Сус |
1 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
- |
- |
- |
| 10.11.2012 |
Лига 1 Група Б |
Стад Тунизиен Тунис |
3 - 0 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
| 19.09.2012 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
4 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.32 |
2.88 |
2.98 |
| 25.03.2012 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 2 |
Хамам-Сус |
1.64 |
3.20 |
5.14 |
| 23.04.2011 |
Проф. Лига 1 |
Хамам-Сус |
0 - 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
2.30 |
2.95 |
2.95 |
| 20.08.2010 |
Проф. Лига 1 |
Стад Тунизиен Тунис |
0 - 0 |
Хамам-Сус |
1.63 |
3.20 |
4.93 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 5 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хамам-Сус имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Професионална Лига 1 класиране към 12.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
0 |
+3 |
7 |
| 2 |
Бизертин Бизерта |
3 |
2 |
1 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
7 |
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
2 |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
6 |
| 4 |
Есперанс де Тунис |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
6 |
0 |
6 |
| 5 |
Сфаксиен Сфакс |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Монастир |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 7 |
Етоил дю Сахел Сус |
3 |
1 |
1 |
1 |
5 |
5 |
0 |
4 |
| 8 |
ЖС Ел Омран |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
4 |
0 |
4 |
| 9 |
Бен Гердан |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 10 |
Зарзис |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Метлауи |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Стад Тунизиен Тунис |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 13 |
Олимпик Бежа |
3 |
0 |
1 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
1 |
| 14 |
Ла Марса |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
1 |
| 15 |
Хамам-Сус |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 16 |
Хамам-Лиф |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хамам-Сус |
|
| Стад Тунизиен Тунис |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хамам-Сус |
Хамам-Сус |
|
Стад Тунизиен Тунис |
Стад Тунизиен Тунис |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сакиет Едаиер |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Бизертин Бизерта |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Клуб Африкан Тунис |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Есперанс де Тунис |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Сфаксиен Сфакс |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 6 |
Монастир |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
Етоил дю Сахел Сус |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
ЖС Ел Омран |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Бен Гердан |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Зарзис |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Метлауи |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Стад Тунизиен Тунис |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Олимпик Бежа |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Ла Марса |
|
|
|
|
|
|
|
| 15 |
Хамам-Сус |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 16 |
Хамам-Лиф |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хамам-Сус |
Стад Тунизиен Тунис |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.67 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
67% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
0 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
2 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
100% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.49 |
2.67 |
2.13 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.35 |
1.22 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.36 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.02 |
1.63 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.33 |
3.04 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.10 |
5.94 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.35 |
1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.09.2026 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Стад Тунизиен Тунис
Няма гласували за футболния мач