Приятелски Срещи - Клубни
14:00
ХамКам
(Норвегия)
КФУМ Осло
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.45 | 2.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.26 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.48 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.44 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.45 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.06.2024 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамар, а гостите от Осло. Разстоянието между двата града е 99.6 км.
Отговорна Игра
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.06.2024 | Елитсериен | ХамКам | 1 - 2 | Бран Берген | 4.49 | 3.95 | 1.65 |
| 26.05.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 3 - 0 | ХамКам | 1.53 | 4.51 | 4.88 |
| 20.05.2024 | Елитсериен | ХамКам | 1 - 0 | Бодьо Глимт | 6.09 | 4.54 | 1.43 |
| 16.05.2024 | Елитсериен | Сарпсборг 08 | 1 - 7 | ХамКам | 1.82 | 3.84 | 3.70 |
| 12.05.2024 | Елитсериен | ХамКам | 2 - 2 | Хаугесунд | 1.96 | 3.39 | 3.60 |
| 08.05.2024 | Купа на Норвегия | Волеренга Осло | 2 - 2 | ХамКам | 2.29 | 3.50 | 2.74 |
| 05.05.2024 | Елитсериен | Кристиансунд | 1 - 1 | ХамКам | 2.31 | 3.27 | 2.91 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Айерсун | 1 - 3 | ХамКам | 2.97 | 3.45 | 2.23 |
| 28.04.2024 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 1 | ХамКам | 1.51 | 4.11 | 5.65 |
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Елверум | 2 - 4 | ХамКам | 10.06 | 7.93 | 1.16 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 домакинства.
КФУМ Осло - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.06.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 3 - 3 | Сандефьорд | 2.04 | 3.36 | 3.40 |
| 24.05.2024 | Елитсериен | Бодьо Глимт | 2 - 2 | КФУМ Осло | 1.23 | 6.06 | 9.72 |
| 20.05.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 0 - 0 | Од БК | 1.74 | 3.66 | 4.26 |
| 16.05.2024 | Елитсериен | Розенборг | 1 - 3 | КФУМ Осло | 1.67 | 3.81 | 4.57 |
| 12.05.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 1 - 4 | Фредрикстад | 2.59 | 3.17 | 2.60 |
| 08.05.2024 | Купа на Норвегия | Лисеклостер | 2 - 2 | КФУМ Осло | 5.72 | 4.72 | 1.43 |
| 05.05.2024 | Елитсериен | Хаугесунд | 0 - 1 | КФУМ Осло | 2.17 | 3.34 | 3.13 |
| 01.05.2024 | Купа на Норвегия | Согндал | 1 - 1 | КФУМ Осло | 3.07 | 3.43 | 2.03 |
| 28.04.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 0 - 0 | Бран Берген | 4.42 | 3.91 | 1.68 |
| 24.04.2024 | Купа на Норвегия | Фриг Осло | 0 - 3 | КФУМ Осло | 10.90 | 6.20 | 1.21 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 3 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 1 - 1 | ХамКам | 2.27 | 3.38 | 2.92 |
| 27.01.2023 | Приятелски срещи | ХамКам | 0 - 5 | КФУМ Осло | - | - | - |
| 16.10.2021 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 0 | КФУМ Осло | 1.65 | 4.01 | 4.49 |
| 19.05.2021 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 0 - 2 | ХамКам | 2.68 | 3.44 | 2.38 |
| 04.11.2020 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 1 - 1 | ХамКам | 2.03 | 3.44 | 3.29 |
| 03.08.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 2 - 2 | КФУМ Осло | 2.75 | 3.69 | 2.26 |
| 26.02.2020 | Приятелски срещи | КФУМ Осло | 2 - 2 | ХамКам | 2.01 | 4.00 | 2.78 |
| 18.08.2019 | Първа Дивизия | ХамКам | 4 - 4 | КФУМ Осло | 2.22 | 3.54 | 2.85 |
| 23.06.2019 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 2 - 0 | ХамКам | 2.02 | 3.26 | 3.49 |
| 02.09.2017 | Д2 Група 1 | КФУМ Осло | 1 - 3 | ХамКам | 4.15 | 3.77 | 1.65 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ХамКам имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.27 | 3.45 | 2.68 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.26 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.71 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.48 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.25 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.48 | 2.44 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.45 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.06.2024 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра