Норвегия - Купа на Норвегия (2017)
сряда, 26 април, 2017
19:00
1 - 1
(0 - 1, 1 - 0, 5 - 6)
Краен победител Нюбергсунд
с резултат 5 - 6 в продълженията
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
5.75 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.14 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
9.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.20 |
1.22 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.04.2017 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамар, а гостите от Нюбергсунд.
Разстоянието между двата града е 85.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Брискеби Арена,
който има капацитет от
10 200 места, от които седящи 8 068.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Брискеби Арена.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ХамКам - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.04.2017 |
Д2 Група 1 |
ХамКам |
1 - 0 |
Брюмундал |
1.10 |
7.10 |
17.27 |
| 17.04.2017 |
Д2 Група 1 |
Аскер |
1 - 5 |
ХамКам |
2.52 |
3.92 |
2.19 |
| 22.10.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
3 - 0 |
Йовик-Лин |
1.25 |
5.44 |
7.57 |
| 15.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Братвог |
2 - 3 |
ХамКам |
2.25 |
3.91 |
2.41 |
| 08.10.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
3 - 0 |
Розенборг 2 |
- |
- |
- |
| 01.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Хьонефос |
0 - 3 |
ХамКам |
3.00 |
4.00 |
0.00 |
| 24.09.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
5 - 0 |
Бюасен |
1.51 |
4.22 |
4.80 |
| 17.09.2016 |
Д2 Група 2 |
Стриндхайм |
2 - 2 |
ХамКам |
4.69 |
4.31 |
1.50 |
| 11.09.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
4 - 0 |
Брюмундал |
1.40 |
4.92 |
5.06 |
| 28.08.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
2 - 2 |
Молде 2 |
- |
- |
- |
Общо 8 победи и 2 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 равенство
в последните 6 домакинства.
Нюбергсунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2017 |
Д2 Група 1 |
Фолу |
0 - 1 |
Нюбергсунд |
1.71 |
3.90 |
3.76 |
| 17.04.2017 |
Д2 Група 1 |
Нюбергсунд |
0 - 1 |
Шайд |
2.71 |
4.15 |
1.98 |
| 22.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Молде 2 |
1 - 1 |
Нюбергсунд |
- |
- |
- |
| 15.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Нюбергсунд |
2 - 5 |
Стьордалс Блинк |
1.80 |
4.31 |
3.06 |
| 08.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Елверум |
4 - 2 |
Нюбергсунд |
1.67 |
4.37 |
3.50 |
| 01.10.2016 |
Д2 Група 2 |
Нюбергсунд |
2 - 0 |
Тинсет |
1.09 |
8.00 |
13.00 |
| 24.09.2016 |
Д2 Група 2 |
Нардо |
3 - 1 |
Нюбергсунд |
2.67 |
3.76 |
2.13 |
| 17.09.2016 |
Д2 Група 2 |
Брюмундал |
1 - 1 |
Нюбергсунд |
2.70 |
3.70 |
2.14 |
| 11.09.2016 |
Д2 Група 2 |
Нюбергсунд |
2 - 2 |
Йовик-Лин |
1.46 |
4.35 |
5.04 |
| 27.08.2016 |
Д2 Група 2 |
Братвог |
0 - 1 |
Нюбергсунд |
2.15 |
3.95 |
2.51 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.07.2016 |
Д2 Група 2 |
Нюбергсунд |
3 - 4 |
ХамКам |
2.17 |
3.98 |
2.47 |
| 09.04.2016 |
Д2 Група 2 |
ХамКам |
2 - 2 |
Нюбергсунд |
1.69 |
4.12 |
3.61 |
| 07.05.2014 |
Купа на Норвегия |
Нюбергсунд |
0 - 0 |
ХамКам |
2.20 |
3.60 |
2.60 |
| 22.02.2013 |
Приятелски срещи |
ХамКам |
1 - 0 |
Нюбергсунд |
1.35 |
4.85 |
6.25 |
| 31.07.2011 |
Първа Дивизия |
Нюбергсунд |
4 - 0 |
ХамКам |
3.15 |
3.44 |
2.06 |
| 05.06.2011 |
Първа Дивизия |
ХамКам |
1 - 0 |
Нюбергсунд |
1.59 |
3.86 |
4.94 |
| 27.03.2011 |
Приятелски срещи |
Нюбергсунд |
0 - 3 |
ХамКам |
- |
- |
- |
В последните 7 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ХамКам имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ХамКам класиране в Елитсериен
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Розенборг |
5 |
4 |
1 |
0 |
9 |
1 |
+8 |
13 |
| 2 |
Сарпсборг 08 |
5 |
4 |
0 |
1 |
14 |
6 |
+8 |
12 |
| 3 |
Стабек |
5 |
4 |
0 |
1 |
12 |
5 |
+7 |
12 |
| 4 |
Бран Берген |
5 |
3 |
1 |
1 |
9 |
3 |
+6 |
10 |
| 5 |
Молде |
5 |
3 |
1 |
1 |
8 |
3 |
+5 |
10 |
| 6 |
Стрьомгодсет |
5 |
2 |
2 |
1 |
6 |
6 |
0 |
8 |
| 7 |
Тромсьо |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
6 |
0 |
7 |
| 8 |
Хаугесунд |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
7 |
| 9 |
Волеренга Осло |
5 |
2 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
6 |
| 10 |
Сандефьорд |
5 |
2 |
0 |
3 |
5 |
7 |
-2 |
6 |
| 11 |
Од БК |
5 |
2 |
0 |
3 |
3 |
8 |
-5 |
6 |
| 12 |
Олесунд |
5 |
1 |
2 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
5 |
| 13 |
Согндал |
5 |
1 |
1 |
3 |
6 |
11 |
-5 |
4 |
| 14 |
Викинг Ставангер |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
7 |
-3 |
3 |
| 15 |
Лилестрьом |
5 |
1 |
0 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
3 |
| 16 |
Кристиансунд |
5 |
1 |
0 |
4 |
2 |
10 |
-8 |
3 |
Нюбергсунд класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.22 |
5.75 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.14 |
4.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.07 |
9.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.20 |
1.22 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
26.04.2017 16:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите