Норвегия - Купа на Норвегия (2022)
19:00
ХамКам
Тромсьо
с резултат 5 - 6 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2022 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамар, а гостите от Тромсьо. Разстоянието между двата града е 1 048.9 км. Мачът ще се играе на стадион Брискеби Арена, който има капацитет от 10 200 места, от които седящи 8 068. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Брискеби Арена. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Отговорна Игра
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2022 | Елитсериен | ХамКам | 1 - 1 | Волеренга Осло | 3.69 | 3.75 | 1.87 |
| 06.08.2022 | Елитсериен | Розенборг | 2 - 1 | ХамКам | 1.52 | 4.05 | 6.15 |
| 30.07.2022 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 1 | Кристиансунд | 1.81 | 3.74 | 4.03 |
| 24.07.2022 | Елитсериен | Стрьомгодсет | 1 - 1 | ХамКам | 1.82 | 3.81 | 3.86 |
| 16.07.2022 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 2 | Бодьо Глимт | 4.07 | 3.82 | 1.77 |
| 10.07.2022 | Елитсериен | Хаугесунд | 1 - 1 | ХамКам | 1.92 | 3.49 | 3.82 |
| 03.07.2022 | Елитсериен | ХамКам | 0 - 0 | Молде | 3.29 | 3.61 | 2.04 |
| 26.06.2022 | Елитсериен | ХамКам | 3 - 2 | Сарпсборг 08 | 2.61 | 3.38 | 2.54 |
| 22.06.2022 | Купа на Норвегия | Елверум | 1 - 3 | ХамКам | 11.82 | 7.18 | 1.16 |
| 19.06.2022 | Елитсериен | Йерв Гримстад | 1 - 2 | ХамКам | 3.06 | 3.32 | 2.25 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Тромсьо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.08.2022 | Елитсериен | Тромсьо | 2 - 1 | Кристиансунд | 1.52 | 4.20 | 5.77 |
| 07.08.2022 | Елитсериен | Лилестрьом | 1 - 1 | Тромсьо | 1.77 | 3.61 | 4.40 |
| 03.08.2022 | Елитсериен | Кристиансунд | 1 - 1 | Тромсьо | 2.89 | 3.46 | 2.31 |
| 30.07.2022 | Елитсериен | Тромсьо | 3 - 0 | Сандефьорд | 1.30 | 5.21 | 9.30 |
| 23.07.2022 | Елитсериен | Розенборг | 3 - 0 | Тромсьо | 1.82 | 3.65 | 4.08 |
| 10.07.2022 | Елитсериен | Молде | 5 - 1 | Тромсьо | 1.75 | 3.77 | 4.24 |
| 26.06.2022 | Елитсериен | Сандефьорд | 2 - 2 | Тромсьо | 3.15 | 3.42 | 2.16 |
| 19.06.2022 | Елитсериен | Тромсьо | 1 - 1 | Хаугесунд | 1.65 | 3.75 | 4.94 |
| 12.06.2022 | Приятелски срещи | Йерв Гримстад | 1 - 5 | Тромсьо | 2.63 | 3.38 | 2.24 |
| 29.05.2022 | Елитсериен | Тромсьо | 2 - 2 | Лилестрьом | 2.19 | 3.43 | 3.03 |
Общо 3 победи, 5 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.04.2022 | Елитсериен | Тромсьо | 2 - 1 | ХамКам | 1.91 | 3.37 | 3.85 |
| 12.03.2022 | Приятелски срещи | ХамКам | 1 - 0 | Тромсьо | - | - | - |
| 28.10.2020 | Първа Дивизия | Тромсьо | 3 - 1 | ХамКам | 1.48 | 4.28 | 5.98 |
| 27.08.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 0 - 2 | Тромсьо | 3.93 | 3.83 | 1.76 |
| 02.11.2014 | Първа Дивизия | ХамКам | 1 - 4 | Тромсьо | 10.19 | 6.21 | 1.19 |
| 27.04.2014 | Първа Дивизия | Тромсьо | 1 - 0 | ХамКам | 1.30 | 4.84 | 8.75 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и нямат равен мач. На домашния терен на ХамКам имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Елитсериен
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Молде | 18 | +21 | 42 |
| 2 | Бодьо Глимт | 18 | +28 | 37 |
| 3 | Лилестрьом | 18 | +16 | 37 |
| 4 | Розенборг | 18 | +14 | 34 |
| 5 | Викинг Ставангер | 18 | +7 | 29 |
| 6 | Волеренга Осло | 18 | +3 | 27 |
| 7 | Стрьомгодсет | 17 | -2 | 25 |
| 8 | Хаугесунд | 18 | -1 | 22 |
| 9 | Тромсьо | 17 | -6 | 21 |
| 10 | Сандефьорд | 18 | -8 | 21 |
| 11 | Олесунд | 18 | -8 | 21 |
| 12 | Од БК | 18 | -14 | 20 |
| 13 | ХамКам | 18 | -1 | 19 |
| 14 | Сарпсборг 08 | 18 | -3 | 19 |
| 15 | Йерв Гримстад | 18 | -24 | 14 |
| 16 | Кристиансунд | 18 | -22 | 6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.60 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.90 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.08.2022 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра