Приятелски Срещи - Клубни
12:00
ХамКам
(Норвегия)
Уленсакер Киса
(Норвегия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 3.70 | 3.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.20 | 1.86 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.80 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.32 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамар, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 72.8 км. Мачът ще се играе на стадион Брискеби Арена, който има капацитет от 10 200 места, от които седящи 8 068. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Брискеби Арена. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
ХамКам - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2021 | Приятелски срещи | Рауфос | 4 - 1 | ХамКам | - | - | - |
| 18.04.2021 | Приятелски срещи | ХамКам | 2 - 0 | Стрьомен | - | - | - |
| 13.12.2020 | Първа Дивизия | Йойгарден | 1 - 3 | ХамКам | 3.39 | 3.77 | 1.92 |
| 06.12.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 1 - 1 | Лилестрьом | 3.71 | 3.45 | 1.89 |
| 21.11.2020 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 1 | ХамКам | 1.59 | 4.19 | 4.72 |
| 15.11.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 1 - 1 | Стрьомен | 1.71 | 3.93 | 4.14 |
| 07.11.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.65 | 4.09 | 4.19 |
| 04.11.2020 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 1 - 1 | ХамКам | 2.03 | 3.44 | 3.29 |
| 01.11.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 2 - 1 | Осане | 2.10 | 3.70 | 2.97 |
| 28.10.2020 | Първа Дивизия | Тромсьо | 3 - 1 | ХамКам | 1.48 | 4.28 | 5.98 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.04.2021 | Приятелски срещи | Фредрикстад | 4 - 1 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 13.12.2020 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 2.27 | 3.58 | 2.75 |
| 07.12.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 0 | Согндал | 4.44 | 4.10 | 1.63 |
| 21.11.2020 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 2.17 | 3.61 | 2.93 |
| 15.11.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 0 | Лилестрьом | 5.85 | 4.31 | 1.47 |
| 07.11.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.65 | 4.09 | 4.19 |
| 04.11.2020 | Първа Дивизия | Осане | 4 - 2 | Уленсакер Киса | 1.66 | 4.14 | 4.35 |
| 01.11.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 3 - 0 | Саннес Улф | 2.30 | 3.64 | 2.67 |
| 28.10.2020 | Първа Дивизия | КФУМ Осло | 3 - 0 | Уленсакер Киса | 1.68 | 3.91 | 4.43 |
| 24.10.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 1 | Гроруд | 2.01 | 3.63 | 3.24 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2020 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 1.65 | 4.09 | 4.19 |
| 31.07.2020 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | ХамКам | 2.14 | 3.73 | 2.89 |
| 15.09.2019 | Първа Дивизия | ХамКам | 2 - 0 | Уленсакер Киса | 2.01 | 3.66 | 3.20 |
| 25.05.2019 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 0 - 0 | ХамКам | 1.90 | 3.54 | 3.57 |
| 11.11.2018 | Първа Дивизия | ХамКам | 3 - 1 | Уленсакер Киса | 2.09 | 3.69 | 2.97 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 1 | ХамКам | 2.09 | 3.38 | 3.11 |
| 19.07.2014 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 5 - 0 | ХамКам | 1.61 | 3.71 | 4.66 |
| 09.06.2014 | Първа Дивизия | ХамКам | 0 - 1 | Уленсакер Киса | 1.65 | 3.50 | 4.50 |
| 31.01.2014 | Приятелски срещи | Уленсакер Киса | 0 - 1 | ХамКам | 2.15 | 3.60 | 2.65 |
| 13.10.2013 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 1 - 2 | ХамКам | 2.66 | 3.34 | 2.36 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на ХамКам имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 3.70 | 3.66 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.21 | 1.20 | 1.86 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.80 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.32 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2021 08:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра