Малта - Премиер Лига (2026 - Първа Фаза)
петък, 18 септември, 2026
21:30
Хамрун Спартанс
Марсашлок
4 - 1
(1 - 1, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.37 |
3.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.26 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.52 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.82 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамрун, а гостите от Марсашлок.
Разстоянието между двата града е 7.1 км.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.09.2026 |
Премиер Лига |
Бирз. Ст. Пит. |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
5.48 |
3.83 |
1.50 |
| 06.09.2026 |
Премиер Лига |
Забар Св.Патрик |
1 - 2 |
Хамрун Спартанс |
5.33 |
3.76 |
1.52 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Флориана |
2.00 |
3.12 |
3.42 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Биркиркара |
1 - 0 |
Хамрун Спартанс |
3.72 |
3.11 |
1.93 |
| 17.08.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
0 - 2 |
Моста ФК |
1.17 |
5.81 |
12.36 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Хамрун Спартанс |
1 - 2 |
Рунавик |
1.66 |
3.75 |
4.67 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Рунавик |
1 - 1 |
Хамрун Спартанс |
2.19 |
3.34 |
3.02 |
| 15.05.2026 |
Финален рунд |
Валета |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.71 |
3.18 |
1.89 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Валета |
2 - 1 |
Хамрун Спартанс |
4.12 |
3.11 |
1.82 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Марсашлок - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.09.2026 |
Премиер Лига |
Флориана |
2 - 5 |
Марсашлок |
2.19 |
3.13 |
2.99 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 1 |
Моста ФК |
1.67 |
3.55 |
4.44 |
| 28.08.2026 |
Премиер Лига |
Валета |
1 - 2 |
Марсашлок |
2.03 |
3.07 |
3.43 |
| 21.08.2026 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 0 |
Хибърниънс |
2.19 |
3.18 |
2.93 |
| 14.08.2026 |
Премиер Лига |
Балзан |
1 - 1 |
Марсашлок |
2.57 |
3.13 |
2.49 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Пюник Ереван |
1 - 0 |
Марсашлок |
1.22 |
5.76 |
10.74 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Марсашлок |
0 - 3 |
Пюник Ереван |
4.05 |
3.36 |
1.84 |
| 16.05.2026 |
Финален рунд |
Флориана |
2 - 1 |
Марсашлок |
2.20 |
3.05 |
2.99 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
3 - 2 |
Нашар Лайънс |
1.34 |
4.55 |
7.23 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Финален рунд |
Хамрун Спартанс |
1 - 1 |
Марсашлок |
1.83 |
3.34 |
3.58 |
| 11.04.2026 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
3 - 2 |
Хамрун Спартанс |
4.77 |
3.45 |
1.63 |
| 23.02.2026 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
2 - 0 |
Марсашлок |
1.58 |
3.45 |
5.25 |
| 14.12.2025 |
Група за Титлата |
Хамрун Спартанс |
1 - 3 |
Марсашлок |
1.61 |
3.43 |
4.83 |
| 23.09.2025 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
0 - 2 |
Хамрун Спартанс |
3.55 |
3.34 |
1.85 |
| 30.04.2025 |
Група за Титлата |
Марсашлок |
0 - 1 |
Хамрун Спартанс |
2.49 |
3.02 |
2.54 |
| 05.01.2025 |
Премиер Лига |
Марсашлок |
1 - 6 |
Хамрун Спартанс |
3.55 |
3.19 |
1.92 |
| 02.11.2024 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
2 - 3 |
Марсашлок |
1.66 |
3.61 |
4.17 |
| 06.08.2024 |
Приятелски срещи |
Марсашлок |
1 - 1 |
Хамрун Спартанс |
- |
- |
- |
| 16.03.2024 |
Премиер Лига |
Хамрун Спартанс |
1 - 2 |
Марсашлок |
1.43 |
4.22 |
5.86 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хамрун Спартанс имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 18.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Марсашлок |
5 |
3 |
2 |
0 |
10 |
5 |
+5 |
11 |
| 2 |
Валета |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
10 |
| 3 |
Флориана |
5 |
3 |
1 |
1 |
12 |
7 |
+5 |
10 |
| 4 |
Моста ФК |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
10 |
| 5 |
Слима Уондърърс |
5 |
3 |
0 |
2 |
7 |
7 |
0 |
9 |
| 6 |
Балзан |
5 |
2 |
2 |
1 |
9 |
6 |
+3 |
8 |
| 7 |
Биркиркара |
5 |
2 |
1 |
2 |
7 |
4 |
+3 |
7 |
| 8 |
Хамрун Спартанс |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
5 |
0 |
7 |
| 9 |
Хибърниънс |
5 |
1 |
2 |
2 |
4 |
5 |
-1 |
5 |
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
5 |
| 11 |
Гзира Юнайтед |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
13 |
-11 |
1 |
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
5 |
0 |
0 |
5 |
1 |
11 |
-10 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хамрун Спартанс |
|
| Марсашлок |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хамрун Спартанс |
Хамрун Спартанс |
|
Марсашлок |
Марсашлок |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Марсашлок |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Валета |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Флориана |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
2 - 5 |
2 - 5 |
| 4 |
Моста ФК |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Слима Уондърърс |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Балзан |
|
|
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
Биркиркара |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Хамрун Спартанс |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Хибърниънс |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 10 |
Забар Сейнт Патрик |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Гзира Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Бирзебуджа Ст. Питърс |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хамрун Спартанс |
Марсашлок |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
5 |
10 |
| Получени Голове |
5 |
5 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
60% |
100% |
| Мачове Получил |
80% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
20% |
40% |
| Над 3.5 |
0% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.67 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.95 |
3.37 |
3.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.27 |
1.26 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.48 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.52 |
1.26 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.82 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.13 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.69 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.09.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите