Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
17:00
Хамрун Спартанс
Слима Уондърърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамрун, а гостите от Слима. Разстоянието между двата града е 3.5 км. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 1 - 4 | Хамрун Спартанс | 3.05 | 3.22 | 2.12 |
| 04.03.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Сенглеа Атлетик | 1.61 | 3.76 | 4.36 |
| 25.02.2018 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 3.19 | 3.54 | 1.91 |
| 12.02.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 2 | Гзира Юнайтед | 2.54 | 3.45 | 2.33 |
| 03.02.2018 | Премиер Лига | Флориана | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.75 | 3.39 | 3.95 |
| 28.01.2018 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.51 | 4.07 | 4.96 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Сейнт Андрюс ФК | 1.50 | 4.00 | 5.01 |
| 07.01.2018 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.40 | 4.12 | 6.12 |
| 16.12.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.31 | 4.77 | 7.08 |
| 09.12.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Биркиркара | 2.38 | 3.56 | 2.42 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.03.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Сейнт Андрюс ФК | 1.49 | 3.97 | 5.08 |
| 04.03.2018 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 1 | Слима Уондърърс | 1.54 | 3.63 | 5.18 |
| 24.02.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.38 | 4.90 | 5.29 |
| 10.02.2018 | Премиер Лига | Биркиркара | 2 - 1 | Слима Уондърърс | 1.69 | 3.74 | 3.92 |
| 03.02.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 0 | Лия Атлетик | 1.16 | 6.25 | 10.52 |
| 26.01.2018 | Премиер Лига | Валета | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 1.59 | 3.45 | 5.03 |
| 13.01.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Балзан | 3.31 | 3.14 | 2.02 |
| 06.01.2018 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Нашар Лайънс | 1.55 | 3.80 | 4.77 |
| 16.12.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 3 - 0 | Слима Уондърърс | 4.65 | 4.44 | 1.50 |
| 08.12.2017 | Премиер Лига | Моста ФК | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 4.36 | 3.99 | 1.58 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.88 | 3.45 | 3.37 |
| 09.04.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 3.28 | 3.49 | 1.90 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 1.91 | 3.73 | 3.09 |
| 15.10.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 3 | Слима Уондърърс | 3.23 | 3.39 | 1.97 |
| 02.02.2013 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Слима Уондърърс | 5.90 | 4.45 | 1.40 |
| 04.11.2012 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.65 | 3.73 | 4.12 |
| 10.02.2012 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.61 | 3.65 | 4.41 |
| 17.10.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 4 - 2 | Слима Уондърърс | 3.35 | 3.32 | 1.92 |
| 17.12.2010 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 2 | Слима Уондърърс | 2.28 | 3.13 | 2.78 |
| 26.09.2010 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.82 | 3.23 | 2.18 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Хамрун Спартанс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 17.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 22 | +23 | 49 |
| 2 | Валета | 22 | +24 | 48 |
| 3 | Биркиркара | 23 | +17 | 44 |
| 4 | Гзира Юнайтед | 22 | +14 | 42 |
| 5 | Флориана | 22 | +24 | 38 |
| 6 | Слима Уондърърс | 22 | +10 | 36 |
| 7 | Хибърниънс | 22 | +17 | 36 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 22 | +12 | 34 |
| 9 | Сенглеа Атлетик | 22 | -14 | 23 |
| 10 | Моста ФК | 22 | -18 | 23 |
| 11 | Таршин Рейнбоус | 23 | -24 | 18 |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 22 | -21 | 17 |
| 13 | Нашар Лайънс | 22 | -15 | 16 |
| 14 | Лия Атлетик | 22 | -49 | 5 |
Хронология в първенството
| Хамрун Спартанс | |
| Слима Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | Слима Уондърърс | Слима Уондърърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Валета | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Биркиркара | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 4 | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 2 - 1 | |||
| 5 | Флориана | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 6 | Слима Уондърърс | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Хибърниънс | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 9 | Сенглеа Атлетик | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | Моста ФК | 5 - 2 | 0 - 2 | 5 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Таршин Рейнбоус | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 13 | Нашар Лайънс | 2 - 0 | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 14 | Лия Атлетик | 1 - 5 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Хамрун Спартанс | Слима Уондърърс | |
| Позиция | 8 | 6 |
| Точки | 34 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 15 | 15 |
Форма в шампионата
| Хамрун Спартанс | Слима Уондърърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
4 8 |
10
6 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
3 4 |
4
3 4 |
Голове в шампионата
| Хамрун Спартанс | Слима Уондърърс | |
|
Вкарани
Получени |
34
22 |
29
19 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
9 |
14
11 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.33 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
