Малта - Суперкупа (2024)
18:00
Хамрун Спартанс
Слима Уондърърс
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.24 | 3.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.26 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.48 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.29 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.12.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хамрун, а гостите от Слима. Мачът ще се играе в Атард, разстоянието от Атард до Хамрун е 4.2 км., а от Атард до Слима е 6.1 км. Мачът ще се играе на стадион Национален стадион Та Али, който има капацитет от 16 997 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Национален стадион Та Али. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Отговорна Игра
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.12.2024 | Група за Титлата | Флориана | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.23 | 3.10 | 2.93 |
| 29.11.2024 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.43 | 2.91 | 2.78 |
| 23.11.2024 | Група за Титлата | Биркиркара | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.73 | 3.10 | 2.32 |
| 07.11.2024 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.84 | 3.11 | 2.25 |
| 02.11.2024 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 3 | Марсашлок | 1.66 | 3.61 | 4.17 |
| 25.10.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 2.75 | 2.96 | 2.37 |
| 19.10.2024 | Премиер Лига | Биркиркара | 3 - 2 | Хамрун Спартанс | 3.04 | 2.86 | 2.24 |
| 02.10.2024 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 2 | Хибърниънс | 1.77 | 3.35 | 3.91 |
| 27.09.2024 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 6 | Хамрун Спартанс | 6.28 | 4.33 | 1.36 |
| 21.09.2024 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 4.85 | 4.05 | 1.51 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 загуби в последните 2 домакинства.
Слима Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2024 | Група за Титлата | Биркиркара | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 3.09 | 2.82 | 2.27 |
| 29.11.2024 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.43 | 2.91 | 2.78 |
| 23.11.2024 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 3 - 1 | Хибърниънс | 2.09 | 2.84 | 3.46 |
| 07.11.2024 | Премиер Лига | Нашар Лайънс | 0 - 3 | Слима Уондърърс | 7.78 | 4.00 | 1.35 |
| 01.11.2024 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 0 | Слима Уондърърс | 2.29 | 2.93 | 3.00 |
| 25.10.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 2.75 | 2.96 | 2.37 |
| 20.10.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 0 | Забар Св.Патрик | 1.27 | 4.61 | 8.26 |
| 03.10.2024 | Премиер Лига | Биркиркара | 1 - 0 | Слима Уондърърс | 2.62 | 2.85 | 2.64 |
| 29.09.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 2 | Мелита | 1.25 | 4.93 | 8.90 |
| 21.09.2024 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 2 - 2 | Слима Уондърърс | 3.53 | 2.98 | 2.00 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.11.2024 | Група за Титлата | Слима Уондърърс | 1 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.43 | 2.91 | 2.78 |
| 25.10.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 2.75 | 2.96 | 2.37 |
| 28.06.2024 | Приятелски срещи | Слима Уондърърс | 1 - 3 | Хамрун Спартанс | - | - | - |
| 25.02.2024 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 0 | Хамрун Спартанс | 3.94 | 3.49 | 1.74 |
| 21.10.2023 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Слима Уондърърс | 1.36 | 4.79 | 6.30 |
| 11.03.2022 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 1 | Слима Уондърърс | 1.43 | 3.94 | 6.54 |
| 05.12.2021 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 4.96 | 3.69 | 1.57 |
| 08.12.2020 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.38 | 3.24 | 2.68 |
| 08.11.2019 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 4.64 | 3.60 | 1.62 |
| 02.03.2019 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.63 | 3.12 | 2.42 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хамрун Спартанс имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.24 | 3.17 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.27 | 1.26 | 1.64 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.47 | 2.48 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.29 | 1.27 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.76 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.74 | 2.01 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.12.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра