Тайван - Висша Лига (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
14:00
14:00
Хан Юен
Тайнан Сити
Прогнози на потребителите
1 0% за Хан Юен
X 0% за равен
2 0% за Тайнан Сити
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Ново Тайпе, а гостите от Тайнан. Разстоянието между двата града е 255.9 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хан Юен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Висша Лига | Татунг | 0 - 3 | Хан Юен | 3.42 | 3.50 | 1.87 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | Тайпауър | 0 - 2 | Хан Юен | 4.22 | 3.56 | 1.68 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 0 - 1 | Тайчун Футуро | 2.23 | 3.07 | 2.81 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Мин Чуан Юнив. | 2 - 3 | Хан Юен | 15.92 | 7.33 | 1.11 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 0 - 2 | Тайчун Рок | 1.29 | 4.62 | 8.49 |
| 08.03.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 0 | АК Тайпе | 1.95 | 3.32 | 3.29 |
| 01.03.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 2 | Тайнан Сити | 2.88 | 3.33 | 2.13 |
| 21.12.2025 | Висша Лига | Татунг | 0 - 1 | Хан Юен | 3.04 | 3.18 | 2.08 |
| 14.12.2025 | Висша Лига | Тайпауър | 0 - 2 | Хан Юен | 3.43 | 3.31 | 1.91 |
| 07.12.2025 | Висша Лига | Тайчун Футуро | 1 - 2 | Хан Юен | 1.81 | 3.37 | 3.74 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Тайнан Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2026 | Висша Лига | Тайчун Рок | 2 - 4 | Тайнан Сити | 6.97 | 4.53 | 1.33 |
| 03.05.2026 | Висша Лига | АК Тайпе | 1 - 0 | Тайнан Сити | 3.88 | 3.56 | 1.73 |
| 26.04.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 4 - 0 | Мин Чуан Юнив. | 1.02 | 12.34 | 44.17 |
| 19.04.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 1 - 0 | Татунг | 1.45 | 4.16 | 5.39 |
| 12.04.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 4 - 3 | Тайпауър | 1.34 | 4.44 | 6.88 |
| 15.03.2026 | Висша Лига | Тайчун Футуро | 0 - 1 | Тайнан Сити | 3.14 | 3.30 | 2.01 |
| 08.03.2026 | Висша Лига | Тайнан Сити | 2 - 3 | Тайчун Футуро | 1.80 | 3.50 | 3.63 |
| 01.03.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 2 | Тайнан Сити | 2.88 | 3.33 | 2.13 |
| 21.12.2025 | Висша Лига | Тайчун Рок | 0 - 0 | Тайнан Сити | 8.47 | 5.46 | 1.23 |
| 14.12.2025 | Висша Лига | АК Тайпе | 2 - 2 | Тайнан Сити | 4.71 | 3.85 | 1.55 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.03.2026 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 2 | Тайнан Сити | 2.88 | 3.33 | 2.13 |
| 01.12.2024 | Висша Лига | Тайнан Сити | 1 - 2 | Хан Юен | 1.86 | 3.66 | 3.23 |
| 30.06.2024 | Висша Лига | Хан Юен | 1 - 1 | Тайнан Сити | 6.84 | 4.83 | 1.32 |
| 19.05.2024 | Висша Лига | Тайнан Сити | 4 - 2 | Хан Юен | 1.40 | 4.42 | 5.76 |
| 29.10.2023 | Висша Лига | Тайнан Сити | 5 - 0 | Хан Юен | 1.30 | 4.77 | 8.57 |
| 17.05.2023 | Висша Лига | Тайнан Сити | 2 - 1 | Хан Юен | 1.33 | 4.63 | 6.88 |
| 16.04.2023 | Висша Лига | Тайнан Сити | 2 - 0 | Хан Юен | 1.25 | 5.50 | 8.50 |
| 30.10.2022 | Висша Лига | Хан Юен | 2 - 3 | Тайнан Сити | 2.32 | 3.97 | 2.28 |
| 24.07.2022 | Висша Лига | Хан Юен | 2 - 2 | Тайнан Сити | 4.26 | 4.12 | 1.56 |
| 01.05.2022 | Висша Лига | Тайнан Сити | 3 - 1 | Хан Юен | 1.20 | 5.13 | 11.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хан Юен имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 17.05.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тайнан Сити | 18 | +23 | 37 |
| 2 | Хан Юен | 18 | +19 | 37 |
| 3 | АК Тайпе | 19 | +8 | 36 |
| 4 | Тайчун Футуро | 19 | +12 | 31 |
| 5 | Тайчун Рок | 19 | -4 | 27 |
| 6 | Татунг | 19 | 0 | 23 |
| 7 | Тайпауър | 19 | -9 | 16 |
| 8 | Мин Чуан Юнивърсити | 19 | -49 | 4 |
Хронология в първенството
| Хан Юен | |
| Тайнан Сити | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хан Юен | Хан Юен | Тайнан Сити | Тайнан Сити | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тайнан Сити | 1 - 2 | 1 - 2 | - | - | - | ||
| 2 | Хан Юен | - | - | - | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 3 | АК Тайпе | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Тайчун Футуро | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Тайчун Рок | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 3 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 6 | Татунг | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Тайпауър | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Мин Чуан Юнивърсити | 7 - 0 | 2 - 3 | 7 - 0 | 4 - 0 | 0 - 6 | 0 - 6 | |
*** По 3 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Хан Юен | Тайнан Сити | |
| Победи | 12 | 11 |
| Равни | 1 | 4 |
| Загуби | 5 | 3 |
| Вкарани Голове | 33 | 41 |
| Получени Голове | 14 | 18 |
| Средно Вкарани | 1.83 | 2.28 |
| Средно Получени | 0.78 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 89% | 83% |
| Мачове Получил | 50% | 50% |
| Гол/Гол | 39% | 44% |
| Над 1.5 | 78% | 67% |
| Над 2.5 | 50% | 67% |
| Над 3.5 | 11% | 44% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 4 |
| Равни | 1 | 3 |
| Загуби | 3 | 2 |
| Вкарани Голове | 17 | 16 |
| Получени Голове | 7 | 8 |
| Средно Вкарани | 1.89 | 1.78 |
| Средно Получени | 0.78 | 0.89 |
| Мачове Вкарал | 78% | 67% |
| Мачове Получил | 56% | 56% |
| Гол/Гол | 33% | 44% |
| Над 1.5 | 78% | 56% |
| Над 2.5 | 44% | 56% |
| Над 3.5 | 11% | 33% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Хан Юен
X 0% за равен
2 0% за Тайнан Сити
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
