Украйна - Премиер Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.31 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.28 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.86 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Харков, а гостите от Лвов.
Разстоянието между двата града е 874.9 км.
Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Харков - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.10.2026 |
Премиер Лига |
Епицентър |
1 - 2 |
Харков |
4.76 |
3.74 |
1.59 |
| 19.10.2026 |
Премиер Лига |
Харков |
2 - 1 |
Ливий Берех |
1.50 |
3.85 |
5.65 |
| 10.10.2026 |
Премиер Лига |
Черноморец Одеса |
1 - 2 |
Харков |
7.12 |
4.18 |
1.38 |
| 19.09.2026 |
Премиер Лига |
Харков |
2 - 0 |
Буковина Чернивци |
1.72 |
3.50 |
4.19 |
| 16.09.2026 |
Купа на Украйна |
Прикарпатие |
0 - 2 |
Харков |
8.83 |
5.08 |
1.25 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Харков |
5 - 0 |
Оболон Киев |
1.35 |
4.15 |
8.04 |
| 31.08.2026 |
Премиер Лига |
Заря Луганск |
0 - 3 |
Харков |
- |
- |
- |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Харков |
0 - 1 |
Шахтьор Донецк |
5.22 |
3.79 |
1.54 |
| 10.08.2026 |
Премиер Лига |
Полесия Житомир |
3 - 1 |
Харков |
1.95 |
3.12 |
3.65 |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Ливий Берех |
2 - 1 |
Харков |
- |
- |
- |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Карпати Лвов - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2026 |
Премиер Лига |
Карпати Лвов |
5 - 0 |
Кудривка |
1.37 |
4.51 |
6.42 |
| 29.10.2026 |
Купа на Украйна |
Карпати Лвов |
2 - 1 |
Александрия |
1.57 |
3.71 |
4.79 |
| 25.10.2026 |
Премиер Лига |
Черноморец Одеса |
0 - 0 |
Карпати Лвов |
5.91 |
4.06 |
1.44 |
| 18.10.2026 |
Премиер Лига |
Карпати Лвов |
2 - 2 |
Епицентър |
1.74 |
3.54 |
4.04 |
| 11.10.2026 |
Премиер Лига |
Динамо Киев |
1 - 0 |
Карпати Лвов |
1.79 |
3.55 |
3.80 |
| 03.10.2026 |
Приятелски срещи |
Мехелен |
2 - 3 |
Карпати Лвов |
2.03 |
3.57 |
2.87 |
| 20.09.2026 |
Премиер Лига |
Карпати Лвов |
1 - 1 |
Верес Ровно |
1.38 |
4.18 |
7.17 |
| 16.09.2026 |
Купа на Украйна |
Колос Ковалевка |
2 - 3 |
Карпати Лвов |
3.43 |
3.05 |
2.01 |
| 11.09.2026 |
Премиер Лига |
Колос Ковалевка |
0 - 2 |
Карпати Лвов |
3.18 |
3.26 |
2.09 |
| 05.09.2026 |
Премиер Лига |
Карпати Лвов |
1 - 2 |
Шахтьор Донецк |
4.35 |
3.53 |
1.70 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 12.05.2026 |
Премиер Лига |
Харков |
2 - 2 |
Карпати Лвов |
1.96 |
3.15 |
3.54 |
| 22.11.2025 |
Премиер Лига |
Карпати Лвов |
1 - 2 |
Харков |
2.19 |
3.03 |
3.11 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Харков имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шахтьор Донецк |
11 |
9 |
1 |
1 |
22 |
5 |
+17 |
28 |
| 2 |
Полесия Житомир |
10 |
8 |
1 |
1 |
23 |
8 |
+15 |
25 |
| 3 |
Динамо Киев |
10 |
7 |
1 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
22 |
| 4 |
Харков |
9 |
7 |
0 |
2 |
18 |
7 |
+11 |
21 |
| 5 |
Карпати Лвов |
11 |
5 |
4 |
2 |
22 |
8 |
+14 |
19 |
| 6 |
Заря Луганск |
11 |
5 |
3 |
3 |
13 |
13 |
0 |
18 |
| 7 |
ЛНЗ Черкаси |
10 |
4 |
3 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
15 |
| 8 |
Колос Ковалевка |
9 |
3 |
2 |
4 |
12 |
13 |
-1 |
11 |
| 9 |
Черноморец Одеса |
10 |
2 |
3 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
9 |
| 10 |
Епицентър Каменец Подолски |
11 |
2 |
3 |
6 |
10 |
15 |
-5 |
9 |
| 11 |
Буковина Чернивци |
10 |
1 |
6 |
3 |
7 |
12 |
-5 |
9 |
| 12 |
Верес Ровно |
11 |
2 |
3 |
6 |
7 |
16 |
-9 |
9 |
| 13 |
Ливий Берех Киев |
9 |
1 |
5 |
3 |
6 |
8 |
-2 |
8 |
| 14 |
Оболон Киев |
10 |
1 |
4 |
5 |
4 |
17 |
-13 |
7 |
| 15 |
Кривбас Кривой Рог |
9 |
1 |
3 |
5 |
7 |
15 |
-8 |
6 |
| 16 |
Кудривка |
11 |
1 |
2 |
8 |
11 |
29 |
-18 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Харков |
|
| Карпати Лвов |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Харков |
Харков |
|
Карпати Лвов |
Карпати Лвов |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шахтьор Донецк |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 2 |
Полесия Житомир |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Динамо Киев |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
Харков |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Карпати Лвов |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Заря Луганск |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
|
| 7 |
ЛНЗ Черкаси |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 8 |
Колос Ковалевка |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 9 |
Черноморец Одеса |
|
1 - 2 |
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 10 |
Епицентър Каменец Подолски |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 11 |
Буковина Чернивци |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
| 12 |
Верес Ровно |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Ливий Берех Киев |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 14 |
Оболон Киев |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Кривбас Кривой Рог |
|
|
|
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 16 |
Кудривка |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Харков |
Карпати Лвов |
| Победи |
7 |
5 |
| Равни |
0 |
4 |
| Загуби |
2 |
2 |
| Вкарани Голове |
18 |
22 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.78 |
0.73 |
| Мачове Вкарал |
89% |
82% |
| Мачове Получил |
56% |
55% |
| Гол/Гол |
44% |
45% |
| Над 1.5 |
78% |
82% |
| Над 2.5 |
67% |
55% |
| Над 3.5 |
22% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
0 |
2 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
10 |
7 |
| Получени Голове |
2 |
3 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.40 |
| Средно Получени |
0.40 |
0.60 |
| Мачове Вкарал |
80% |
60% |
| Мачове Получил |
40% |
60% |
| Гол/Гол |
20% |
40% |
| Над 1.5 |
60% |
60% |
| Над 2.5 |
40% |
20% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.96 |
3.31 |
3.39 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.26 |
1.28 |
1.73 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.84 |
1.86 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.31 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.71 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака