Англия - Национална Лига (2017 - 2018)
17:00
Хартлипул
Торки Юнайтед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хартлипул, а гостите от Торки. Разстоянието между двата града е 494.5 км. Мачът ще се играе на стадион Виктория Парк, който има капацитет от 7 856 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 101 x 67 m. Снимки от Google карта стадион Виктория Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хартлипул - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.04.2018 | Нац. Лига | Хартлипул | 1 - 0 | Лейтън Ориент | 3.11 | 3.25 | 2.16 |
| 14.04.2018 | Нац. Лига | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | Хартлипул | 1.44 | 4.02 | 6.72 |
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Хартлипул | 0 - 1 | Солихъл Муурс | 2.66 | 3.16 | 2.47 |
| 02.04.2018 | Нац. Лига | Хартлипул | 0 - 1 | Гайзли | 1.65 | 3.64 | 4.65 |
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Мейдстоун Юнайтед | 1 - 2 | Хартлипул | 1.96 | 3.34 | 3.56 |
| 27.03.2018 | Нац. Лига | Хартлипул | 2 - 1 | Бромли | 2.67 | 3.18 | 2.48 |
| 21.03.2018 | Нац. Лига | Бароу | 1 - 2 | Хартлипул | 1.89 | 3.28 | 3.83 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Файлд | 3 - 3 | Хартлипул | 1.53 | 3.94 | 5.44 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Хартлипул | 0 - 0 | Боръм Ууд | 4.43 | 3.41 | 1.76 |
| 06.03.2018 | Нац. Лига | Алдършот Таун | 2 - 1 | Хартлипул | 1.54 | 3.78 | 5.54 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Торки Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 1 - 0 | Халифакс Таун | 2.02 | 3.27 | 3.48 |
| 10.04.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 1 - 3 | Файлд | 3.42 | 3.32 | 1.99 |
| 07.04.2018 | Нац. Лига | Доувър Атлетик | 1 - 0 | Торки Юнайтед | 1.79 | 3.42 | 4.19 |
| 02.04.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 2 - 1 | Уокинг | 2.04 | 3.30 | 3.33 |
| 30.03.2018 | Нац. Лига | Честър | 0 - 2 | Торки Юнайтед | 2.72 | 3.15 | 2.47 |
| 17.03.2018 | Нац. Лига | Солихъл Муурс | 1 - 1 | Торки Юнайтед | 1.92 | 3.36 | 3.68 |
| 13.03.2018 | Нац. Лига | Лейтън Ориент | 0 - 1 | Торки Юнайтед | 1.74 | 3.43 | 4.48 |
| 10.03.2018 | Нац. Лига | Мейдстоун Юнайтед | 1 - 0 | Торки Юнайтед | 2.06 | 3.40 | 3.23 |
| 20.02.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 2 - 3 | Сътън Юнайтед | 3.51 | 3.22 | 2.00 |
| 17.02.2018 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 0 - 3 | Дагенъм и Редбридж | 2.09 | 3.27 | 3.26 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.10.2017 | Нац. Лига | Торки Юнайтед | 0 - 2 | Хартлипул | 2.26 | 3.21 | 2.96 |
| 01.03.2014 | Втора Лига | Хартлипул | 3 - 0 | Торки Юнайтед | 1.95 | 3.29 | 3.65 |
| 31.08.2013 | Втора Лига | Торки Юнайтед | 0 - 0 | Хартлипул | 2.21 | 3.24 | 3.09 |
| 17.02.2007 | Втора Лига | Торки Юнайтед | 0 - 1 | Хартлипул | 3.79 | 3.25 | 1.85 |
| 19.08.2006 | Втора Лига | Хартлипул | 1 - 1 | Торки Юнайтед | 1.86 | 3.24 | 3.78 |
| 15.01.2005 | Първа Лига | Торки Юнайтед | 1 - 2 | Хартлипул | 2.58 | 3.19 | 2.42 |
| 18.09.2004 | Първа Лига | Хартлипул | 4 - 1 | Торки Юнайтед | - | - | - |
| 01.02.2003 | Втора Лига | Хартлипул | 3 - 2 | Торки Юнайтед | 1.69 | 3.46 | 4.39 |
| 24.08.2002 | Втора Лига | Торки Юнайтед | 1 - 1 | Хартлипул | 2.80 | 3.10 | 2.39 |
| 09.02.2002 | Втора Лига | Хартлипул | 4 - 1 | Торки Юнайтед | 1.69 | 3.50 | 4.46 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хартлипул имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Макълсфийлд Таун | 44 | +17 | 86 |
| 2 | Транмиър Роувърс | 43 | +32 | 79 |
| 3 | Алдършот Таун | 44 | +13 | 74 |
| 4 | Сътън Юнайтед | 44 | +12 | 73 |
| 5 | Боръм Ууд | 44 | +16 | 72 |
| 6 | Файлд | 44 | +26 | 71 |
| 7 | Ебсфлийт Юнайтед | 43 | +12 | 70 |
| 8 | Рексъм | 44 | +11 | 69 |
| 9 | Доувър Атлетик | 44 | +16 | 67 |
| 10 | Бромли | 43 | +19 | 66 |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 44 | +8 | 65 |
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 43 | -4 | 58 |
| 13 | Гейтсхед | 43 | +10 | 54 |
| 14 | Лейтън Ориент | 43 | 0 | 54 |
| 15 | Халифакс Таун | 44 | -8 | 54 |
| 16 | Ийстли | 44 | -8 | 53 |
| 17 | Хартлипул | 44 | -11 | 52 |
| 18 | Солихъл Муурс | 43 | -9 | 50 |
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 44 | -14 | 50 |
| 20 | Бароу | 43 | -11 | 47 |
| 21 | Уокинг | 44 | -21 | 45 |
| 22 | Торки Юнайтед | 43 | -27 | 40 |
| 23 | Честър | 44 | -36 | 34 |
| 24 | Гайзли | 43 | -43 | 30 |
Хронология в първенството
| Хартлипул | |
| Торки Юнайтед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хартлипул | Хартлипул | Торки Юнайтед | Торки Юнайтед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Макълсфийлд Таун | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Транмиър Роувърс | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 3 | Алдършот Таун | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 4 | Сътън Юнайтед | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Боръм Ууд | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 4 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 6 | Файлд | 0 - 2 | 3 - 3 | 0 - 2 | 1 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | Ебсфлийт Юнайтед | 0 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 8 | Рексъм | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 9 | Доувър Атлетик | 0 - 1 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Бромли | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 4 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 11 | Дагенъм и Редбридж | 1 - 0 | 4 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Мейдънхед Юнайтед | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 13 | Гейтсхед | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 14 | Лейтън Ориент | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Халифакс Таун | 4 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Ийстли | 1 - 2 | 4 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 17 | Хартлипул | - | - | - | 0 - 2 | |||
| 18 | Солихъл Муурс | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 19 | Мейдстоун Юнайтед | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 20 | Бароу | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 21 | Уокинг | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 2 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 22 | Торки Юнайтед | 0 - 2 | - | - | - | |||
| 23 | Честър | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 24 | Гайзли | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
Класиране в шампионата
| Хартлипул | Торки Юнайтед | |
| Позиция | 17 | 22 |
| Точки | 52 | 40 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 20 |
| Точки | 26 | 20 |
Форма в шампионата
| Хартлипул | Торки Юнайтед | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
13 18 |
10
10 23 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 10 |
5
5 12 |
Голове в шампионата
| Хартлипул | Торки Юнайтед | |
|
Вкарани
Получени |
50
61 |
40
67 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
23
25 |
18
36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
