Естония - Мейстрилига (2026)
събота, 16 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.22 |
3.34 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.27 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.53 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лаагри, а гостите от Пярну.
Разстоянието между двата града е 107.8 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Харю Лаагри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
3 - 0 |
Харю Лаагри |
1.12 |
6.69 |
13.12 |
| 30.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
5 - 0 |
Харю Лаагри |
1.34 |
4.64 |
6.20 |
| 25.04.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 0 |
Таммека Тарту |
2.15 |
3.50 |
2.64 |
| 22.04.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
2 - 2 |
Пайде Линнамеесконд |
4.41 |
3.80 |
1.57 |
| 18.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 2 |
Харю Лаагри |
2.02 |
3.82 |
2.65 |
| 11.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.70 |
3.30 |
2.16 |
| 08.04.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 2 |
Номе Калю |
5.26 |
4.04 |
1.44 |
| 04.04.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 2 |
Харю Лаагри |
2.32 |
3.45 |
2.42 |
| 22.03.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
2 - 0 |
Флора Талин |
5.72 |
4.35 |
1.37 |
| 15.03.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 3 |
Левадия Талин |
7.89 |
5.03 |
1.24 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 0 |
Нарва Транс |
2.06 |
3.37 |
2.87 |
| 06.05.2026 |
Купа на Естония |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.35 |
4.53 |
6.25 |
| 02.05.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 3 |
Номе Юнайтед |
2.11 |
3.53 |
2.67 |
| 26.04.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
1.23 |
5.12 |
8.79 |
| 21.04.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
0 - 1 |
Вапрус Пярну |
2.19 |
3.32 |
2.69 |
| 18.04.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 0 |
Таммека Тарту |
2.67 |
3.42 |
2.15 |
| 12.04.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.30 |
4.74 |
6.49 |
| 08.04.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
2 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.18 |
5.86 |
9.63 |
| 04.04.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 2 |
Харю Лаагри |
2.32 |
3.45 |
2.42 |
| 21.03.2026 |
Мейстрилига |
Нарва Транс |
2 - 1 |
Вапрус Пярну |
1.77 |
3.54 |
3.52 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 04.04.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 2 |
Харю Лаагри |
2.32 |
3.45 |
2.42 |
| 27.09.2025 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
3.53 |
3.70 |
1.79 |
| 25.07.2025 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
Харю Лаагри |
1.77 |
3.52 |
3.75 |
| 26.04.2025 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 1 |
Вапрус Пярну |
2.14 |
3.38 |
2.77 |
| 05.04.2025 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
1 - 1 |
Харю Лаагри |
1.81 |
3.53 |
3.58 |
| 27.10.2023 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 0 |
Харю Лаагри |
1.85 |
3.57 |
3.64 |
| 02.09.2023 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 4 |
Вапрус Пярну |
2.51 |
3.21 |
2.51 |
| 28.05.2023 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 1 |
Харю Лаагри |
1.85 |
3.44 |
3.47 |
| 28.04.2023 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
3.28 |
3.49 |
1.90 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Харю Лаагри имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
11 |
8 |
3 |
0 |
29 |
8 |
+21 |
27 |
| 2 |
Номе Калю |
11 |
7 |
1 |
3 |
22 |
7 |
+15 |
22 |
| 3 |
Флора Талин |
11 |
7 |
0 |
4 |
22 |
12 |
+10 |
21 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
20 |
| 5 |
Харю Лаагри |
11 |
5 |
1 |
5 |
14 |
20 |
-6 |
16 |
| 6 |
Номе Юнайтед |
11 |
4 |
1 |
6 |
25 |
27 |
-2 |
13 |
| 7 |
Таммека Тарту |
11 |
4 |
1 |
6 |
12 |
17 |
-5 |
13 |
| 8 |
Вапрус Пярну |
11 |
4 |
1 |
6 |
13 |
21 |
-8 |
13 |
| 9 |
Куресааре |
11 |
3 |
0 |
8 |
11 |
20 |
-9 |
9 |
| 10 |
Нарва Транс |
11 |
2 |
0 |
9 |
9 |
31 |
-22 |
6 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Харю Лаагри |
|
| Вапрус Пярну |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Харю Лаагри |
Харю Лаагри |
|
Вапрус Пярну |
Вапрус Пярну |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
1 - 3 |
3 - 0 |
1 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Номе Калю |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Флора Талин |
2 - 0 |
5 - 0 |
2 - 0 |
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
| 5 |
Харю Лаагри |
- |
- |
- |
|
0 - 2 |
|
|
| 6 |
Номе Юнайтед |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 3 |
7 - 1 |
7 - 1 |
| 7 |
Таммека Тарту |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Вапрус Пярну |
|
0 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 9 |
Куресааре |
|
3 - 2 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Нарва Транс |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Харю Лаагри |
Вапрус Пярну |
| Победи |
5 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
14 |
13 |
| Получени Голове |
20 |
21 |
| Средно Вкарани |
1.27 |
1.18 |
| Средно Получени |
1.82 |
1.91 |
| Мачове Вкарал |
73% |
73% |
| Мачове Получил |
73% |
73% |
| Гол/Гол |
45% |
55% |
| Над 1.5 |
91% |
82% |
| Над 2.5 |
64% |
55% |
| Над 3.5 |
36% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
6 |
6 |
| Получени Голове |
7 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.20 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.40 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
80% |
83% |
| Мачове Получил |
60% |
83% |
| Гол/Гол |
40% |
67% |
| Над 1.5 |
80% |
83% |
| Над 2.5 |
40% |
67% |
| Над 3.5 |
40% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.22 |
3.34 |
2.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.27 |
1.56 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.53 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.25 |
1.54 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.52 |
2.36 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.47 |
2.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака