Естония - Мейстрилига (2026)
неделя, 18 октомври, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.06 |
3.60 |
2.76 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.17 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.30 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лаагри, а гостите от Пярну.
Разстоянието между двата града е 107.8 км.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Харю Лаагри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
2 - 0 |
Номе Юнайтед |
1.92 |
3.64 |
2.98 |
| 10.10.2026 |
Мейстрилига |
Номе Калю |
0 - 1 |
Харю Лаагри |
1.46 |
4.12 |
5.03 |
| 18.09.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 0 |
Куресааре |
1.96 |
3.56 |
2.97 |
| 13.09.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
1 - 2 |
Харю Лаагри |
1.58 |
3.83 |
4.28 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.22 |
3.46 |
2.58 |
| 06.09.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 2 |
Таммека Тарту |
2.09 |
3.54 |
2.73 |
| 29.08.2026 |
Мейстрилига |
Номе Юнайтед |
1 - 2 |
Харю Лаагри |
2.24 |
3.65 |
2.54 |
| 22.08.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 0 |
Номе Калю |
4.90 |
4.12 |
1.47 |
| 16.08.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
Левадия Талин |
8.27 |
5.49 |
1.22 |
| 07.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.58 |
3.37 |
2.27 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Вапрус Пярну - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.10.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
Номе Калю |
3.69 |
3.77 |
1.70 |
| 10.10.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
Нарва Транс |
2.37 |
3.36 |
2.46 |
| 20.09.2026 |
Мейстрилига |
Флора Талин |
3 - 2 |
Вапрус Пярну |
1.42 |
4.38 |
5.07 |
| 16.09.2026 |
Мейстрилига |
Пайде Линнамеесконд |
2 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.43 |
4.31 |
5.16 |
| 12.09.2026 |
Мейстрилига |
Левадия Талин |
4 - 0 |
Вапрус Пярну |
1.11 |
7.17 |
12.58 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.22 |
3.46 |
2.58 |
| 05.09.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
1 - 0 |
Номе Юнайтед |
2.19 |
3.48 |
2.60 |
| 02.09.2026 |
Купа на Естония |
Номе Юнайтед |
3 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.14 |
3.61 |
2.70 |
| 29.08.2026 |
Мейстрилига |
Куресааре |
2 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.12 |
3.35 |
2.80 |
| 23.08.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
1 - 2 |
Флора Талин |
4.35 |
4.03 |
1.55 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.09.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
3 - 2 |
Харю Лаагри |
2.22 |
3.46 |
2.58 |
| 16.05.2026 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
2.18 |
3.34 |
2.67 |
| 04.04.2026 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 2 |
Харю Лаагри |
2.32 |
3.45 |
2.42 |
| 27.09.2025 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
1 - 2 |
Вапрус Пярну |
3.53 |
3.70 |
1.79 |
| 25.07.2025 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
2 - 2 |
Харю Лаагри |
1.77 |
3.52 |
3.75 |
| 26.04.2025 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 1 |
Вапрус Пярну |
2.14 |
3.38 |
2.77 |
| 05.04.2025 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
1 - 1 |
Харю Лаагри |
1.81 |
3.53 |
3.58 |
| 27.10.2023 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 0 |
Харю Лаагри |
1.85 |
3.57 |
3.64 |
| 02.09.2023 |
Мейстрилига |
Харю Лаагри |
0 - 4 |
Вапрус Пярну |
2.51 |
3.21 |
2.51 |
| 28.05.2023 |
Мейстрилига |
Вапрус Пярну |
0 - 1 |
Харю Лаагри |
1.85 |
3.44 |
3.47 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Харю Лаагри имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Мейстрилига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
31 |
24 |
6 |
1 |
85 |
22 |
+63 |
78 |
| 2 |
Флора Талин |
31 |
18 |
1 |
12 |
60 |
44 |
+16 |
55 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
31 |
16 |
6 |
9 |
50 |
38 |
+12 |
54 |
| 4 |
Номе Калю |
31 |
15 |
6 |
10 |
54 |
30 |
+24 |
51 |
| 5 |
Таммека Тарту |
31 |
15 |
2 |
14 |
42 |
49 |
-7 |
47 |
| 6 |
Харю Лаагри |
31 |
13 |
2 |
16 |
43 |
47 |
-4 |
41 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
31 |
10 |
6 |
15 |
43 |
61 |
-18 |
36 |
| 8 |
Куресааре |
31 |
10 |
5 |
16 |
34 |
49 |
-15 |
35 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
31 |
9 |
1 |
21 |
47 |
74 |
-27 |
28 |
| 10 |
Нарва Транс |
31 |
5 |
5 |
21 |
24 |
68 |
-44 |
20 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Харю Лаагри |
|
| Вапрус Пярну |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Харю Лаагри |
Харю Лаагри |
|
Вапрус Пярну |
Вапрус Пярну |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФКИ Левадия Талин |
1 - 2 |
3 - 0 |
1 - 2 |
|
1 - 1 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 2 |
Флора Талин |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 3 |
Пайде Линнамеесконд |
5 - 2 |
1 - 2 |
5 - 2 |
|
3 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Номе Калю |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
2 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Таммека Тарту |
0 - 2 |
2 - 1 |
0 - 2 |
|
5 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Харю Лаагри |
- |
- |
- |
|
3 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 7 |
Вапрус Пярну |
1 - 2 |
3 - 2 |
1 - 2 |
|
- |
- |
- |
| 8 |
Куресааре |
0 - 0 |
3 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Номе Юнайтед |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
1 - 0 |
7 - 1 |
7 - 1 |
| 10 |
Нарва Транс |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
2 - 2 |
3 - 1 |
3 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Харю Лаагри |
Вапрус Пярну |
| Победи |
13 |
10 |
| Равни |
2 |
6 |
| Загуби |
16 |
15 |
| Вкарани Голове |
43 |
43 |
| Получени Голове |
47 |
61 |
| Средно Вкарани |
1.39 |
1.39 |
| Средно Получени |
1.52 |
1.97 |
| Мачове Вкарал |
74% |
81% |
| Мачове Получил |
71% |
81% |
| Гол/Гол |
48% |
68% |
| Над 1.5 |
77% |
84% |
| Над 2.5 |
61% |
68% |
| Над 3.5 |
29% |
48% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
7 |
10 |
| Вкарани Голове |
25 |
15 |
| Получени Голове |
21 |
35 |
| Средно Вкарани |
1.56 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.31 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
81% |
73% |
| Мачове Получил |
56% |
87% |
| Гол/Гол |
44% |
67% |
| Над 1.5 |
81% |
87% |
| Над 2.5 |
56% |
73% |
| Над 3.5 |
31% |
47% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.06 |
3.60 |
2.76 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.28 |
1.17 |
1.51 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.52 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.30 |
1.10 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.50 |
1.43 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.58 |
2.14 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака