Норвегия - Плейофи (2024)
15:30
Хаугесунд
Мос
с общ резултат 2 - 0
Мос0 - 0Хаугесунд
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.18 | 4.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.31 | 1.88 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 2.99 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.69 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.12.2024 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хаугесунд, а гостите от Мос. Разстоянието между двата града е 307.1 км. Мачът ще се играе на стадион Хаугесунд, който има капацитет от 5 200 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хаугесунд. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Отговорна Игра
Хаугесунд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2024 | Плейофи | Мос | 0 - 0 | Хаугесунд | 2.53 | 2.97 | 2.76 |
| 01.12.2024 | Елитсериен | Хаугесунд | 2 - 1 | Од БК | 1.68 | 3.94 | 4.24 |
| 23.11.2024 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 5 - 1 | Хаугесунд | 1.43 | 4.66 | 5.88 |
| 10.11.2024 | Елитсериен | Хаугесунд | 2 - 0 | Тромсьо | 2.52 | 3.13 | 2.74 |
| 03.11.2024 | Елитсериен | Лилестрьом | 0 - 1 | Хаугесунд | 1.67 | 3.85 | 4.53 |
| 27.10.2024 | Елитсериен | Хаугесунд | 0 - 3 | Молде | 4.48 | 3.83 | 1.68 |
| 20.10.2024 | Елитсериен | КФУМ Осло | 0 - 0 | Хаугесунд | 1.81 | 3.55 | 4.01 |
| 13.10.2024 | Приятелски срещи | Бран Берген | 2 - 0 | Хаугесунд | 1.49 | 4.08 | 5.26 |
| 28.09.2024 | Елитсериен | Хаугесунд | 0 - 1 | Бран Берген | 4.03 | 3.83 | 1.74 |
| 22.09.2024 | Елитсериен | Розенборг | 4 - 0 | Хаугесунд | 1.34 | 4.98 | 7.59 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Мос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2024 | Плейофи | Мос | 0 - 0 | Хаугесунд | 2.53 | 2.97 | 2.76 |
| 01.12.2024 | Плейофи | Мос | 3 - 2 | Конгсвингер | 2.44 | 2.98 | 2.86 |
| 09.11.2024 | Първа Дивизия | Лин Осло | 1 - 2 | Мос | 1.67 | 3.86 | 4.20 |
| 02.11.2024 | Първа Дивизия | Мос | 3 - 2 | Рауфос | 1.64 | 3.70 | 4.58 |
| 26.10.2024 | Първа Дивизия | Старт Кристиансанд | 1 - 1 | Мос | 2.86 | 3.48 | 2.18 |
| 21.10.2024 | Първа Дивизия | Мос | 5 - 1 | Левангер | 1.74 | 3.69 | 3.93 |
| 06.10.2024 | Първа Дивизия | Мос | 1 - 1 | Осане | 1.56 | 4.03 | 4.87 |
| 28.09.2024 | Първа Дивизия | Брюне | 3 - 0 | Мос | 2.00 | 3.29 | 3.42 |
| 25.09.2024 | Първа Дивизия | Мос | 6 - 1 | Саннес Улф | 1.31 | 5.15 | 7.38 |
| 21.09.2024 | Първа Дивизия | Ранхайм | 1 - 0 | Мос | 2.18 | 3.54 | 2.78 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.12.2024 | Плейофи | Мос | 0 - 0 | Хаугесунд | 2.53 | 2.97 | 2.76 |
| 13.09.2009 | Първа Дивизия | Хаугесунд | 5 - 3 | Мос | 1.45 | 4.08 | 6.27 |
| 05.07.2009 | Първа Дивизия | Мос | 2 - 1 | Хаугесунд | 2.49 | 3.33 | 2.52 |
| 01.11.2008 | Първа Дивизия | Хаугесунд | 2 - 2 | Мос | 2.09 | 3.50 | 2.95 |
| 27.07.2008 | Първа Дивизия | Мос | 2 - 4 | Хаугесунд | 1.65 | 3.60 | 4.48 |
| 29.07.2007 | Първа Дивизия | Хаугесунд | 2 - 2 | Мос | 2.32 | 3.35 | 2.64 |
| 09.04.2007 | Първа Дивизия | Мос | 2 - 1 | Хаугесунд | 2.02 | 3.39 | 3.16 |
| 03.09.2006 | Първа Дивизия | Хаугесунд | 0 - 4 | Мос | 2.10 | 3.43 | 2.99 |
| 13.05.2006 | Първа Дивизия | Мос | 1 - 1 | Хаугесунд | 1.84 | 3.57 | 3.56 |
| 18.07.2004 | Първа Дивизия | Мос | 2 - 3 | Хаугесунд | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хаугесунд имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Волеренга Осло | 30 | +51 | 69 |
| 2 | Брюне | 30 | +21 | 58 |
| 3 | Мос | 30 | +13 | 53 |
| 4 | Айерсун | 30 | +1 | 47 |
| 5 | Лин Осло | 30 | +16 | 46 |
| 6 | Конгсвингер | 30 | -3 | 44 |
| 7 | Стабек | 30 | -2 | 42 |
| 8 | Рауфос | 30 | -1 | 41 |
| 9 | Олесунд | 30 | -4 | 40 |
| 10 | Ранхайм | 30 | +2 | 39 |
| 11 | Осане | 30 | -6 | 37 |
| 12 | Старт Кристиансанд | 30 | -12 | 35 |
| 13 | Согндал | 30 | -6 | 34 |
| 14 | Мьондален | 30 | -12 | 31 |
| 15 | Левангер | 30 | -4 | 29 |
| 16 | Саннес Улф | 30 | -54 | 17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.82 | 3.18 | 4.47 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.31 | 1.88 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 2.99 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.69 | 1.42 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.55 | 2.31 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.17 | 4.47 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.06 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.12.2024 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра