Норвегия - Първа Дивизия (2026)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.00 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.14 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
11.00 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.20 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.38 |
1.53 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хаугесунд, а гостите от Согндал.
Разстоянието между двата града е 225.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хаугесунд,
който има капацитет от
5 200 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хаугесунд.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хаугесунд - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
0 - 2 |
Хаугесунд |
2.52 |
3.73 |
2.29 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
3 - 0 |
Айерсун |
1.52 |
4.43 |
4.63 |
| 22.08.2026 |
Купа на Норвегия |
Вард Хаугесунд |
3 - 3 |
Хаугесунд |
22.69 |
10.10 |
1.06 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
3 - 2 |
Хаугесунд |
1.74 |
4.27 |
3.48 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
7 - 2 |
Рауфос |
1.30 |
5.57 |
6.70 |
| 03.08.2026 |
Първа Дивизия |
Ранхайм |
3 - 4 |
Хаугесунд |
3.30 |
4.25 |
1.78 |
| 25.07.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
1 - 2 |
Брюне |
1.62 |
4.17 |
4.11 |
| 05.07.2026 |
Първа Дивизия |
Од БК |
1 - 3 |
Хаугесунд |
2.29 |
3.79 |
2.50 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Хаугесунд |
4 - 2 |
Конгсвингер |
2.08 |
3.82 |
2.82 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
5 - 2 |
Хаугесунд |
3.45 |
3.83 |
1.83 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Согндал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 3 |
Стрьомгодсет |
4.72 |
4.72 |
1.48 |
| 26.08.2026 |
Първа Дивизия |
Мос |
2 - 2 |
Согндал |
2.09 |
3.82 |
2.79 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 0 |
Саннес Улф |
1.96 |
3.84 |
3.08 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
0 - 2 |
Брюне |
2.69 |
3.64 |
2.22 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Лин Осло |
3 - 2 |
Согндал |
2.34 |
3.79 |
2.46 |
| 26.07.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
3 - 2 |
Ранхайм |
2.08 |
3.92 |
2.76 |
| 03.07.2026 |
Първа Дивизия |
Конгсвингер |
5 - 1 |
Согндал |
1.55 |
4.41 |
4.42 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
4 - 2 |
Айерсун |
2.13 |
3.76 |
2.75 |
| 21.06.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
3 - 1 |
Согндал |
2.88 |
3.72 |
2.08 |
| 14.06.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 4 |
Мос |
1.90 |
3.93 |
3.16 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
5 - 1 |
Хаугесунд |
2.70 |
3.60 |
2.22 |
| 17.09.2017 |
Елитсериен |
Согндал |
0 - 1 |
Хаугесунд |
2.39 |
3.25 |
2.78 |
| 07.05.2017 |
Елитсериен |
Хаугесунд |
0 - 0 |
Согндал |
1.69 |
3.63 |
4.64 |
| 31.07.2016 |
Елитсериен |
Хаугесунд |
0 - 1 |
Согндал |
1.97 |
3.47 |
3.54 |
| 08.04.2016 |
Елитсериен |
Согндал |
1 - 0 |
Хаугесунд |
2.14 |
3.26 |
3.29 |
| 20.02.2016 |
Приятелски срещи |
Согндал |
0 - 3 |
Хаугесунд |
2.25 |
3.60 |
2.50 |
| 27.09.2014 |
Елитсериен |
Согндал |
4 - 1 |
Хаугесунд |
2.48 |
3.23 |
2.73 |
| 27.04.2014 |
Елитсериен |
Хаугесунд |
0 - 3 |
Согндал |
1.56 |
3.84 |
5.52 |
| 28.07.2013 |
Елитсериен |
Согндал |
1 - 1 |
Хаугесунд |
2.19 |
3.31 |
3.11 |
| 20.05.2013 |
Елитсериен |
Хаугесунд |
0 - 1 |
Согндал |
1.54 |
3.83 |
5.85 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хаугесунд имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хаугесунд |
20 |
14 |
1 |
5 |
62 |
36 |
+26 |
43 |
| 2 |
Конгсвингер |
20 |
13 |
4 |
3 |
53 |
32 |
+21 |
43 |
| 3 |
Стабек |
20 |
13 |
3 |
4 |
53 |
23 |
+30 |
42 |
| 4 |
Стрьомгодсет |
20 |
12 |
5 |
3 |
53 |
29 |
+24 |
41 |
| 5 |
Хьодд |
20 |
10 |
3 |
7 |
35 |
36 |
-1 |
33 |
| 6 |
Од БК |
20 |
9 |
5 |
6 |
40 |
32 |
+8 |
32 |
| 7 |
Брюне |
20 |
9 |
2 |
9 |
26 |
29 |
-3 |
29 |
| 8 |
Айерсун |
20 |
8 |
3 |
9 |
33 |
37 |
-4 |
27 |
| 9 |
Лин Осло |
20 |
7 |
3 |
10 |
35 |
43 |
-8 |
24 |
| 10 |
Ранхайм |
20 |
7 |
2 |
11 |
49 |
54 |
-5 |
23 |
| 11 |
Саннес Улф |
20 |
7 |
2 |
11 |
29 |
35 |
-6 |
23 |
| 12 |
Согндал |
20 |
6 |
4 |
10 |
36 |
48 |
-12 |
22 |
| 13 |
Стрьомен |
20 |
6 |
3 |
11 |
30 |
47 |
-17 |
21 |
| 14 |
Мос |
20 |
5 |
4 |
11 |
32 |
45 |
-13 |
19 |
| 15 |
Осане |
20 |
5 |
3 |
12 |
30 |
44 |
-14 |
17 |
| 16 |
Рауфос |
20 |
5 |
1 |
14 |
23 |
49 |
-26 |
16 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хаугесунд |
|
| Согндал |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хаугесунд |
Хаугесунд |
|
Согндал |
Согндал |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хаугесунд |
- |
- |
- |
|
5 - 1 |
|
|
| 2 |
Конгсвингер |
4 - 2 |
3 - 2 |
4 - 2 |
|
|
5 - 1 |
5 - 1 |
| 3 |
Стабек |
|
3 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 4 |
Стрьомгодсет |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
2 - 3 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Хьодд |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Од БК |
|
1 - 3 |
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 7 |
Брюне |
1 - 2 |
0 - 2 |
1 - 2 |
|
0 - 2 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 8 |
Айерсун |
3 - 0 |
5 - 2 |
3 - 0 |
|
4 - 2 |
|
|
| 9 |
Лин Осло |
|
2 - 4 |
|
|
0 - 3 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 10 |
Ранхайм |
4 - 1 |
3 - 4 |
4 - 1 |
|
3 - 2 |
|
|
| 11 |
Саннес Улф |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 12 |
Согндал |
|
5 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 13 |
Стрьомен |
|
0 - 7 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 14 |
Мос |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
2 - 4 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 15 |
Осане |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
2 - 0 |
|
|
| 16 |
Рауфос |
7 - 2 |
3 - 4 |
7 - 2 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хаугесунд |
Согндал |
| Победи |
14 |
6 |
| Равни |
1 |
4 |
| Загуби |
5 |
10 |
| Вкарани Голове |
62 |
36 |
| Получени Голове |
36 |
48 |
| Средно Вкарани |
3.10 |
1.80 |
| Средно Получени |
1.80 |
2.40 |
| Мачове Вкарал |
100% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
90% |
| Гол/Гол |
75% |
65% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
80% |
| Над 3.5 |
70% |
70% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
1 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
29 |
14 |
| Получени Голове |
11 |
29 |
| Средно Вкарани |
3.22 |
1.40 |
| Средно Получени |
1.22 |
2.90 |
| Мачове Вкарал |
100% |
70% |
| Мачове Получил |
78% |
100% |
| Гол/Гол |
78% |
70% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
78% |
90% |
| Над 3.5 |
56% |
80% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
5.00 |
6.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.14 |
3.00 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.14 |
5.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
11.00 |
1.05 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
4.20 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
2.38 |
1.53 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака