Исландия - Купа на Исландия (2020)
17:00
Хаукар Хафнарфьордур
Фрам Рейкявик
с резултат 0 - 1 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.33 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.16 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хафнарфьордур, а гостите от Рейкявик. Разстоянието между двата града е 7.9 км. Мачът ще се играе на стадион Асвелир, който има капацитет от 2 120 места, от които седящи 500. Снимки от Google карта стадион Асвелир. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Хаукар Хафнарфьордур - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2020 | Приятелски срещи | Афт. Мосфелсбаер | 5 - 4 | Хаукар Хафнарфьордур | - | - | - |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 4 - 0 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.68 | 3.00 | 5.40 |
| 14.09.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 3 - 1 | Кефлавик | 2.41 | 3.58 | 2.41 |
| 05.09.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 4 - 0 | Нярдвик | 2.03 | 3.58 | 3.02 |
| 30.08.2019 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 2 - 0 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.54 | 4.23 | 4.62 |
| 22.08.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 1 | Афт. Мосфелсбаер | 2.41 | 3.55 | 2.47 |
| 16.08.2019 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 1 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.26 | 5.18 | 8.16 |
| 10.08.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 1 - 2 | Магни Гренивик | 1.54 | 4.04 | 4.64 |
| 30.07.2019 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 4 - 2 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.77 | 4.34 | 4.56 |
| 25.07.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.72 | 3.62 | 2.17 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Фрам Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.05.2020 | Приятелски срещи | ФХ Хафнарфьордур | 2 - 0 | Фрам Рейкявик | - | - | - |
| 05.03.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 7.34 | 5.46 | 1.28 |
| 22.02.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 3 | КА Акурейри | 6.34 | 5.18 | 1.33 |
| 15.02.2020 | Купа на Лигата | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | Кефлавик | 2.30 | 3.67 | 2.54 |
| 24.01.2020 | Исландия | Викингур Рейкявик | 4 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.44 | 4.85 | 4.63 |
| 11.01.2020 | Исландия | Валур Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.25 | 5.73 | 7.43 |
| 21.09.2019 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.81 | 3.71 | 3.51 |
| 14.09.2019 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Тор Акурейри | 2.41 | 3.95 | 2.26 |
| 06.09.2019 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.22 | 3.53 | 2.68 |
| 30.08.2019 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 0 - 0 | Викингур Олафсвик | 2.78 | 3.38 | 2.25 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2019 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.72 | 3.62 | 2.17 |
| 16.05.2019 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Хаукар Хафнарфьордур | 1.90 | 3.54 | 3.29 |
| 23.08.2018 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.81 | 3.77 | 2.04 |
| 12.06.2018 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 1 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.11 | 3.59 | 2.78 |
| 20.07.2017 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 3 - 2 | Фрам Рейкявик | 1.86 | 3.52 | 3.41 |
| 12.05.2017 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 2 - 2 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.05 | 3.43 | 3.00 |
| 04.08.2016 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 3 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.37 | 3.39 | 2.49 |
| 20.05.2016 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 1 - 1 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.22 | 3.28 | 2.82 |
| 07.08.2015 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 3 - 0 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.19 | 3.43 | 2.77 |
| 28.05.2015 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | Фрам Рейкявик | 2.37 | 3.43 | 2.52 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хаукар Хафнарфьордур имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хаукар Хафнарфьордур класиране
Фрам Рейкявик класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | КР Рейкявик | 22 | +21 | 52 |
| 2 | Брейдаблик Коупавогюр | 22 | +14 | 38 |
| 3 | ФХ Хафнарфьордур | 22 | +4 | 37 |
| 4 | Стярнан Гардабаер | 22 | +6 | 35 |
| 5 | КА Акурейри | 22 | 0 | 31 |
| 6 | Валур Рейкявик | 22 | +4 | 29 |
| 7 | Викингур Рейкявик | 22 | +2 | 28 |
| 8 | Филкир Рейкявик | 22 | -6 | 28 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 22 | 0 | 27 |
| 10 | Акранес | 22 | -5 | 27 |
| 11 | Гриндавик | 22 | -11 | 20 |
| 12 | Вестманаейяр | 22 | -29 | 10 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.50 | 4.33 | 1.36 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.16 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.14 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.06.2020 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра