Исландия - Исландия

събота, 8 март, 2014
16:00
Хаукар Хафнарфьордур

Хаукар Хафнарфьордур

Селфос

Селфос

2 - 3
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Хаукар Хафнарфьордур
X 0% за равен
2 0% за Селфос
Няма гласували за футболния мач
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.90 3.75 3.10
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.60 1.42
Ср. коеф. 3.5 1.70 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.03.2014 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Обща информация за мача

Домакините са от Хафнарфьордур, а гостите от Селфос. Разстоянието между двата града е 48.2 км. Мачът ще се играе на стадион Асвелир, който има капацитет от 2 120 места, от които седящи 500. Снимки от Google карта стадион Асвелир. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Хаукар Хафнарфьордур - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
25.02.2014 Исландия Стярнан Гардабаер 5 - 0 Хаукар Хафнарфьордур 1.47 4.33 4.75
01.02.2014 Исландия Кефлавик 5 - 2 Хаукар Хафнарфьордур 1.60 4.20 4.00
24.01.2014 Купа на Исландия Вестманаейяр 2 - 0 Хаукар Хафнарфьордур 1.95 3.75 2.90
18.01.2014 Купа на Исландия Стярнан Гардабаер 3 - 4 Хаукар Хафнарфьордур 1.40 4.50 5.50
11.01.2014 Купа на Исландия Акранес 1 - 2 Хаукар Хафнарфьордур 2.20 3.60 2.55
05.12.2013 Приятелски срещи Нярдвик 3 - 1 Хаукар Хафнарфьордур 5.00 4.50 1.45
21.09.2013 Първа Дивизия Волсунгур Хусавик 0 - 7 Хаукар Хафнарфьордур 21.00 9.00 1.04
14.09.2013 Първа Дивизия Хаукар Хафнарфьордур 3 - 1 Тиндастол 1.36 4.50 6.25
07.09.2013 Първа Дивизия Вестри 2 - 2 Хаукар Хафнарфьордур 2.10 3.60 2.75
29.08.2013 Първа Дивизия Хаукар Хафнарфьордур 1 - 1 Лейкнир Рейкявик 1.90 3.50 3.30

Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 1 равенство в последните 2 домакинства.

Селфос - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
23.02.2014 Исландия Викингур Рейкявик 4 - 0 Селфос 1.75 3.75 3.50
15.02.2014 Исландия Викингур Олафсвик 1 - 3 Селфос 2.15 3.40 2.70
21.09.2013 Първа Дивизия Селфос 2 - 3 КФ Фялабигд 1.38 4.75 5.50
14.09.2013 Първа Дивизия Фьолнир Рейкявик 3 - 0 Селфос 1.42 4.33 5.50
09.09.2013 Първа Дивизия Лейкнир Рейкявик 3 - 2 Селфос 2.05 3.50 2.80
29.08.2013 Първа Дивизия Селфос 3 - 0 Гриндавик 2.95 3.60 2.00
24.08.2013 Първа Дивизия Тротур Рейкявик 0 - 1 Селфос 2.40 3.50 2.40
21.08.2013 Първа Дивизия Селфос 6 - 1 Волсунгур Хусавик 1.16 6.25 10.00
16.08.2013 Първа Дивизия Тиндастол 1 - 1 Селфос 2.15 3.50 2.70
11.08.2013 Първа Дивизия Селфос 0 - 2 Вестри 2.05 3.75 2.75

Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 6 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
31.07.2013 Първа Дивизия Хаукар Хафнарфьордур 2 - 1 Селфос 1.80 3.60 3.50
23.05.2013 Първа Дивизия Селфос 2 - 3 Хаукар Хафнарфьордур 2.13 3.30 2.87
17.09.2011 Първа Дивизия Селфос 3 - 2 Хаукар Хафнарфьордур 1.79 3.40 3.82
12.07.2011 Първа Дивизия Хаукар Хафнарфьордур 2 - 1 Селфос 2.73 3.58 2.15
05.08.2010 Висша Лига Хаукар Хафнарфьордур 2 - 3 Селфос 1.98 3.32 3.23
20.05.2010 Висша Лига Селфос 3 - 0 Хаукар Хафнарфьордур 2.00 3.35 3.13

В последните 6 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Хаукар Хафнарфьордур имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Коефициенти

Стандартни 1 X 2
Ср. коеф. 1.90 3.75 3.10
Под/Над Гол Под Над
Ср. коеф. 2.5 2.60 1.42
Ср. коеф. 3.5 1.70 2.05

*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.03.2014 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Хаукар Хафнарфьордур
X 0% за равен
2 0% за Селфос
Няма гласували за футболния мач