Уелс - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 1 август, 2026
16:30
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.00 |
4.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.16 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.21 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хавърфордуест, а гостите от Бротън.
Разстоянието между двата града е 202.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Бридж Медоу Стейдиъм,
който има капацитет от
2 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Бридж Медоу Стейдиъм.
Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хавърфордуест - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.05.2026 |
Плейофи |
Пенибонт |
2 - 0 |
Хавърфордуест |
2.23 |
3.18 |
2.80 |
| 26.04.2026 |
Плейофи |
Бари Таун |
1 - 1 |
Хавърфордуест |
1.95 |
3.25 |
3.32 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
6 - 0 |
Ланели Таун |
1.20 |
5.45 |
10.34 |
| 03.04.2026 |
Група за Изпадане |
Флинт Таун Юн. |
0 - 1 |
Хавърфордуест |
2.24 |
3.36 |
2.65 |
| 28.03.2026 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
1 - 0 |
Бритън Фери Лансауел |
1.81 |
3.44 |
3.57 |
| 21.03.2026 |
Група за Изпадане |
Бала Таун |
1 - 0 |
Хавърфордуест |
3.57 |
3.13 |
1.90 |
| 13.03.2026 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
1 - 0 |
Кардиф Метрополитън |
2.18 |
3.05 |
2.96 |
| 01.03.2026 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
1 - 3 |
Флинт Таун Юн. |
2.11 |
3.26 |
2.91 |
| 20.02.2026 |
Група за Изпадане |
Ланели Таун |
0 - 1 |
Хавърфордуест |
8.27 |
4.70 |
1.31 |
| 13.02.2026 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
3 - 0 |
Бала Таун |
1.72 |
3.37 |
4.46 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Еърбъс ЮК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.11.2025 |
Купа на Уелс |
Флинт Таун Юн. |
1 - 0 |
Еърбъс ЮК |
- |
- |
- |
| 02.08.2025 |
Купа на Лигата |
Дъ Ню Сейнтс |
7 - 1 |
Еърбъс ЮК |
1.07 |
8.71 |
18.48 |
| 15.07.2025 |
Приятелски срещи |
Еърбъс ЮК |
0 - 0 |
Конас Кий |
3.04 |
4.02 |
1.85 |
| 15.02.2025 |
Купа на Уелс |
Дъ Ню Сейнтс |
5 - 0 |
Еърбъс ЮК |
1.04 |
10.91 |
22.82 |
| 14.12.2024 |
Купа на Уелс |
Еърбъс ЮК |
2 - 0 |
Керсъс |
1.24 |
5.65 |
7.64 |
| 19.10.2024 |
Купа на Уелс |
Портмадог |
0 - 2 |
Еърбъс ЮК |
- |
- |
- |
| 17.09.2024 |
Купа на Лигата |
Еърбъс ЮК |
0 - 1 |
Дъ Ню Сейнтс |
14.94 |
8.66 |
1.08 |
| 05.08.2023 |
Купа на Лигата |
Колуин Бей |
5 - 0 |
Еърбъс ЮК |
1.74 |
3.96 |
3.68 |
| 22.04.2023 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
1 - 4 |
Хавърфордуест |
8.56 |
5.69 |
1.25 |
| 14.04.2023 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
1 - 3 |
Флинт Таун Юн. |
18.00 |
7.93 |
1.12 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2023 |
Група за Изпадане |
Еърбъс ЮК |
1 - 4 |
Хавърфордуест |
8.56 |
5.69 |
1.25 |
| 18.03.2023 |
Група за Изпадане |
Хавърфордуест |
4 - 0 |
Еърбъс ЮК |
1.09 |
8.39 |
25.79 |
| 19.11.2022 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
1 - 2 |
Хавърфордуест |
5.03 |
4.08 |
1.51 |
| 27.08.2022 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
3 - 0 |
Еърбъс ЮК |
1.66 |
3.82 |
4.16 |
| 25.09.2021 |
Купа на Уелс |
Еърбъс ЮК |
1 - 2 |
Хавърфордуест |
2.90 |
3.79 |
2.05 |
| 19.12.2015 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
0 - 1 |
Еърбъс ЮК |
4.13 |
3.69 |
1.70 |
| 26.09.2015 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
2 - 1 |
Хавърфордуест |
1.26 |
5.38 |
8.37 |
| 29.11.2014 |
Купа на Уелс |
Еърбъс ЮК |
5 - 0 |
Хавърфордуест |
1.33 |
4.52 |
7.21 |
| 23.04.2011 |
Висша Лига |
Хавърфордуест |
0 - 2 |
Еърбъс ЮК |
3.97 |
3.59 |
1.72 |
| 20.03.2011 |
Висша Лига |
Еърбъс ЮК |
5 - 0 |
Хавърфордуест |
1.59 |
3.66 |
4.79 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Хавърфордуест имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 01.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Колуин Бей |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 2 |
Ландидно |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Бари Таун Юнайтед |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Бритън Фери Лансауел |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Флинт Таун Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 6 |
Аманфорд |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 6 |
Камбриан Юнайтед |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 8 |
Трефелин БГК |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
2 |
-2 |
0 |
| 9 |
Дъ Ню Сейнтс |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Еърбъс ЮК |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Кардиф Метрополитън |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Карнарвън Таун |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Конас Кий |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Пенибонт |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Хавърфордуест |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Холиуел Таун |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хавърфордуест |
Еърбъс ЮК |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
4.00 |
4.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.16 |
2.30 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.20 |
3.70 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.21 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.20 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.48 |
2.33 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.61 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.08.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач