Хърватска - Първа Лига (2026 - 2027)
неделя, 18 октомври, 2026
16:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.50 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сплит, а гостите от Вараждин.
Разстоянието между двата града е 311.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Полюд,
който има капацитет от
34 198 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Полюд.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хайдук Сплит - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 1 |
Динамо Загреб |
2.94 |
3.48 |
2.13 |
| 20.09.2026 |
Първа Лига |
Риека |
3 - 0 |
Хайдук Сплит |
1.91 |
3.33 |
3.64 |
| 13.09.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
Славен |
1.27 |
5.51 |
7.84 |
| 06.09.2026 |
Първа Лига |
Рудеш Загреб |
0 - 4 |
Хайдук Сплит |
8.63 |
5.17 |
1.27 |
| 31.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 0 |
Локомотив Загреб |
1.42 |
4.32 |
6.16 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Раков Ченстохова |
2 - 2 |
Хайдук Сплит |
2.15 |
3.35 |
3.15 |
| 23.08.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Осиек |
2.01 |
3.48 |
3.20 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хайдук Сплит |
2 - 2 |
Раков Ченстохова |
1.95 |
3.37 |
3.66 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
1 - 2 |
Хайдук Сплит |
4.42 |
3.61 |
1.69 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хайдук Сплит |
4 - 0 |
Жалгирис Вилнюс |
1.29 |
5.34 |
8.41 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи и 1 равенство
в последните 6 домакинства.
Вараждин - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Първа Лига |
Локомотив Загреб |
0 - 1 |
Вараждин |
3.02 |
3.38 |
2.11 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Алуминий Кидричево |
0 - 0 |
Вараждин |
- |
- |
- |
| 19.09.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
0 - 0 |
Осиек |
1.92 |
3.38 |
3.56 |
| 14.09.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
2 - 2 |
Вараждин |
3.22 |
3.25 |
2.08 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
0 - 0 |
Истра 1961 |
1.78 |
3.54 |
3.93 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Рудеш Загреб |
1.28 |
4.96 |
8.76 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Динамо Загреб |
3 - 1 |
Вараждин |
1.44 |
4.33 |
5.82 |
| 16.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Риека |
2.73 |
3.09 |
2.45 |
| 09.08.2026 |
Първа Лига |
Славен |
1 - 4 |
Вараждин |
2.44 |
3.27 |
2.62 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 1 |
Хайдук Сплит |
3.22 |
3.12 |
2.13 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 1 |
Хайдук Сплит |
3.22 |
3.12 |
2.13 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
3 - 1 |
Вараждин |
1.51 |
3.95 |
5.38 |
| 28.02.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 1 |
Хайдук Сплит |
3.53 |
3.15 |
1.99 |
| 29.11.2025 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 1 |
Вараждин |
1.50 |
3.71 |
6.13 |
| 13.09.2025 |
Първа Лига |
Вараждин |
2 - 0 |
Хайдук Сплит |
4.05 |
3.22 |
1.84 |
| 18.04.2025 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 1 |
Хайдук Сплит |
3.96 |
2.99 |
1.93 |
| 08.02.2025 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
Вараждин |
1.49 |
3.76 |
6.12 |
| 03.11.2024 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 0 |
Хайдук Сплит |
4.36 |
3.25 |
1.78 |
| 18.08.2024 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
2 - 1 |
Вараждин |
1.44 |
4.26 |
5.97 |
| 05.05.2024 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
0 - 1 |
Вараждин |
1.33 |
4.57 |
7.88 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хайдук Сплит имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хайдук Сплит |
9 |
6 |
1 |
2 |
18 |
9 |
+9 |
19 |
| 2 |
Вараждин |
9 |
5 |
3 |
1 |
14 |
7 |
+7 |
18 |
| 3 |
Динамо Загреб |
8 |
5 |
1 |
2 |
18 |
11 |
+7 |
16 |
| 4 |
Осиек |
9 |
5 |
1 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
16 |
| 5 |
Риека |
8 |
4 |
2 |
2 |
14 |
11 |
+3 |
14 |
| 6 |
Истра 1961 |
9 |
3 |
3 |
3 |
17 |
14 |
+3 |
12 |
| 7 |
Славен |
9 |
3 |
1 |
5 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 8 |
Локомотив Загреб |
9 |
2 |
1 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
7 |
| 9 |
Рудеш Загреб |
9 |
2 |
1 |
6 |
12 |
25 |
-13 |
7 |
| 10 |
ХНК Горица |
9 |
1 |
2 |
6 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хайдук Сплит |
|
| Вараждин |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хайдук Сплит |
Хайдук Сплит |
|
Вараждин |
Вараждин |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хайдук Сплит |
- |
- |
- |
|
2 - 1 |
|
|
| 2 |
Вараждин |
|
2 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Динамо Загреб |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 4 |
Осиек |
4 - 0 |
|
4 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
| 5 |
Риека |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 6 |
Истра 1961 |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
0 - 0 |
|
|
| 7 |
Славен |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 4 |
1 - 4 |
| 8 |
Локомотив Загреб |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Рудеш Загреб |
|
0 - 4 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 10 |
ХНК Горица |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хайдук Сплит |
Вараждин |
| Победи |
6 |
5 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
18 |
14 |
| Получени Голове |
9 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.56 |
| Средно Получени |
1.00 |
0.78 |
| Мачове Вкарал |
89% |
78% |
| Мачове Получил |
56% |
44% |
| Гол/Гол |
44% |
44% |
| Над 1.5 |
89% |
67% |
| Над 2.5 |
78% |
44% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
0 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
8 |
| Получени Голове |
3 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.20 |
2.00 |
| Средно Получени |
0.60 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
40% |
75% |
| Гол/Гол |
40% |
75% |
| Над 1.5 |
80% |
75% |
| Над 2.5 |
60% |
75% |
| Над 3.5 |
40% |
75% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.75 |
3.50 |
4.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.20 |
1.25 |
1.91 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.33 |
3.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака