Нидерландия - Ерсте Дивизи (2016 - 2017)
15:30
Хелмонд Спорт
Ден Бош
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хелмонд, а гостите от Хертогенбош. Разстоянието между двата града е 34.5 км. Мачът ще се играе на стадион Леванс, който има капацитет от 4 200 места. Снимки от Google карта стадион Леванс. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хелмонд Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | НАК Бреда | 4.14 | 3.84 | 1.69 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 4 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.68 | 3.76 | 4.31 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | Дордрехт | 1.92 | 3.62 | 3.38 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Йънг ПСВ | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.50 | 4.12 | 5.49 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 0 - 2 | Де Граафшап | 3.30 | 3.53 | 1.97 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Волендам | 1 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.40 | 4.35 | 6.63 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 5 - 2 | Хелмонд Спорт | 1.88 | 3.56 | 3.55 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 1 | Йънг Утрехт | 1.60 | 3.92 | 4.65 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 3 | Еммен | 2.20 | 3.35 | 2.96 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | ВВВ Венло | 7 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.40 | 4.27 | 6.88 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Ден Бош - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ахил '29 | 2 - 1 | Ден Бош | 3.25 | 3.50 | 2.00 |
| 07.04.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 3.38 | 3.50 | 1.95 |
| 31.03.2017 | Ерсте Дивизи | ФК Айндховен | 4 - 2 | Ден Бош | 1.72 | 3.78 | 4.06 |
| 17.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Ваалвийк | 2.28 | 3.40 | 2.74 |
| 13.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 2 | ВВВ Венло | 5.01 | 3.80 | 1.59 |
| 10.03.2017 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 1 | Ден Бош | 1.34 | 4.68 | 7.32 |
| 03.03.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Еммен | 2.49 | 3.29 | 2.57 |
| 24.02.2017 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 0 | Ден Бош | 2.56 | 3.34 | 2.48 |
| 17.02.2017 | Ерсте Дивизи | ТОП Ос | 1 - 1 | Ден Бош | 2.31 | 3.56 | 2.66 |
| 10.02.2017 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 3 | Алмере Сити | 2.32 | 3.53 | 2.64 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.12.2016 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 1 | Хелмонд Спорт | 2.50 | 3.36 | 2.53 |
| 12.02.2016 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 0 - 0 | Ден Бош | 1.98 | 3.48 | 3.31 |
| 11.09.2015 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | Хелмонд Спорт | 2.20 | 3.42 | 2.86 |
| 13.02.2015 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 5 | Ден Бош | 2.95 | 3.50 | 2.11 |
| 19.09.2014 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.60 | 3.95 | 4.62 |
| 25.04.2014 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 2 | Ден Бош | 3.28 | 3.63 | 1.93 |
| 08.11.2013 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 3 - 1 | Хелмонд Спорт | 2.28 | 3.39 | 2.75 |
| 01.04.2013 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 1 - 2 | Хелмонд Спорт | 2.14 | 3.38 | 3.05 |
| 31.08.2012 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | Ден Бош | 1.76 | 3.66 | 3.94 |
| 24.02.2012 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 0 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.61 | 3.71 | 4.89 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хелмонд Спорт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 17.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ВВВ Венло | 34 | +42 | 75 |
| 2 | Йънг Аякс | 34 | +35 | 67 |
| 3 | Камбур | 34 | +27 | 62 |
| 4 | Йънг ПСВ | 34 | +24 | 59 |
| 5 | Волендам | 34 | +21 | 58 |
| 6 | МВВ Маастрихт | 34 | +14 | 57 |
| 7 | Алмере Сити | 34 | +11 | 57 |
| 8 | НАК Бреда | 34 | +10 | 56 |
| 9 | Еммен | 34 | +9 | 50 |
| 10 | ФК Айндховен | 34 | -4 | 50 |
| 11 | Ваалвийк | 34 | -6 | 49 |
| 12 | Хелмонд Спорт | 34 | -16 | 44 |
| 13 | Де Граафшап | 34 | +5 | 43 |
| 14 | Ден Бош | 34 | -13 | 41 |
| 15 | ТОП Ос | 34 | -24 | 37 |
| 16 | Телстар | 34 | -20 | 34 |
| 17 | Фортуна Ситард | 34 | -15 | 32 |
| 18 | Йънг Утрехт | 34 | -25 | 31 |
| 19 | Дордрехт | 34 | -23 | 23 |
| 20 | Ахил '29 | 34 | -52 | 14 |
Хронология в първенството
| Хелмонд Спорт | |
| Ден Бош | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хелмонд Спорт | Хелмонд Спорт | Ден Бош | Ден Бош | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ВВВ Венло | 2 - 1 | 7 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Йънг Аякс | 2 - 4 | 2 - 4 | 1 - 2 | 5 - 2 | 5 - 2 | ||
| 3 | Камбур | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 5 - 4 | 5 - 4 | |
| 5 | Волендам | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Алмере Сити | 1 - 0 | 1 - 3 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 8 | НАК Бреда | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Еммен | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 10 | ФК Айндховен | 3 - 0 | 3 - 0 | 0 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | ||
| 11 | Ваалвийк | 1 - 1 | 5 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 12 | Хелмонд Спорт | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 13 | Де Граафшап | 0 - 2 | 2 - 4 | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 14 | Ден Бош | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 15 | ТОП Ос | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Телстар | 3 - 4 | 4 - 2 | 3 - 4 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 17 | Фортуна Ситард | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 0 - 4 | ||
| 18 | Йънг Утрехт | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | |||
| 19 | Дордрехт | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 20 | Ахил '29 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Хелмонд Спорт | Ден Бош | |
| Позиция | 12 | 14 |
| Точки | 44 | 41 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 11 |
| Точки | 30 | 15 |
Форма в шампионата
| Хелмонд Спорт | Ден Бош | |
|
Победи
Равни Загуби |
13
5 16 |
11
8 15 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
3 5 |
4
3 10 |
Голове в шампионата
| Хелмонд Спорт | Ден Бош | |
|
Вкарани
Получени |
46
62 |
46
59 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
27
22 |
25
36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.17 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.35 | 1.57 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.53 | 2.38 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 2.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.04.2017 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
