Нидерландия - Ерсте Дивизи (2017 - 2018)
21:00
Хелмонд Спорт
МВВ Маастрихт
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.29 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.34 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.04.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хелмонд, а гостите от Маастрихт. Разстоянието между двата града е 70.5 км. Мачът ще се играе на стадион Леванс, който има капацитет от 4 200 места. Снимки от Google карта стадион Леванс. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хелмонд Спорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.34 | 5.16 | 6.39 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Го Ахед Игълс | 3 - 1 | Хелмонд Спорт | 2.00 | 3.48 | 3.22 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 1 | ТОП Ос | 1.91 | 3.67 | 3.32 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Еммен | 0 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.39 | 4.51 | 6.50 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | Ден Бош | 2.17 | 3.33 | 3.00 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | Телстар | 2 - 3 | Хелмонд Спорт | 1.61 | 3.95 | 4.57 |
| 02.03.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 0 | Йънг АЗ Алкмаар | 2.33 | 3.48 | 2.61 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | Де Граафшап | 1 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.37 | 4.74 | 6.41 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 0 | Йънг Утрехт | 1.62 | 3.80 | 4.68 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Дордрехт | 3 - 2 | Хелмонд Спорт | 2.01 | 3.49 | 3.25 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
МВВ Маастрихт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 1 | Еммен | 2.56 | 3.36 | 2.45 |
| 30.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ден Бош | 2 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.29 | 3.37 | 2.76 |
| 23.03.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | ФК Айндховен | 1.71 | 3.89 | 3.99 |
| 16.03.2018 | Ерсте Дивизи | Ваалвийк | 1 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.72 | 3.42 | 2.33 |
| 12.03.2018 | Ерсте Дивизи | Волендам | 2 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.91 | 3.51 | 3.48 |
| 09.03.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Йънг Утрехт | 1.43 | 4.24 | 5.97 |
| 05.03.2018 | Ерсте Дивизи | Фортуна Ситард | 3 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.05 | 3.37 | 3.16 |
| 23.02.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 0 | Алмере Сити | 2.17 | 3.48 | 2.84 |
| 16.02.2018 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 4 - 1 | НЕК Ниймеген | 3.99 | 3.65 | 1.75 |
| 09.02.2018 | Ерсте Дивизи | Камбур | 0 - 2 | МВВ Маастрихт | 1.54 | 4.04 | 5.08 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.11.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.86 | 3.63 | 3.63 |
| 13.01.2017 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 2 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.61 | 3.78 | 4.78 |
| 05.08.2016 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 2 - 2 | МВВ Маастрихт | 2.07 | 3.42 | 3.15 |
| 15.01.2016 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 4 | Хелмонд Спорт | 2.34 | 3.50 | 2.63 |
| 07.08.2015 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 1 - 0 | МВВ Маастрихт | 2.25 | 3.36 | 2.85 |
| 21.02.2015 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 1 - 1 | Хелмонд Спорт | 1.89 | 3.55 | 3.51 |
| 06.12.2014 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 2 | МВВ Маастрихт | 2.07 | 3.48 | 3.07 |
| 24.09.2014 | КНВБ Купа | МВВ Маастрихт | 2 - 2 | Хелмонд Спорт | 2.02 | 3.59 | 3.10 |
| 07.03.2014 | Ерсте Дивизи | МВВ Маастрихт | 0 - 0 | Хелмонд Спорт | 1.88 | 3.59 | 3.49 |
| 29.11.2013 | Ерсте Дивизи | Хелмонд Спорт | 3 - 1 | МВВ Маастрихт | 2.36 | 3.29 | 2.69 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хелмонд Спорт имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Ерсте Дивизи класиране към 06.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фортуна Ситард | 33 | +35 | 65 |
| 2 | НЕК Ниймеген | 33 | +33 | 64 |
| 3 | Йънг Аякс | 33 | +28 | 64 |
| 4 | Йънг ПСВ | 33 | +16 | 57 |
| 5 | Еммен | 33 | +10 | 54 |
| 6 | Телстар | 33 | +3 | 54 |
| 7 | Де Граафшап | 33 | +23 | 52 |
| 8 | Дордрехт | 33 | -16 | 46 |
| 9 | Ден Бош | 33 | +10 | 44 |
| 10 | МВВ Маастрихт | 33 | +2 | 43 |
| 11 | Волендам | 33 | -4 | 43 |
| 12 | Камбур | 33 | -4 | 43 |
| 13 | Алмере Сити | 33 | -7 | 43 |
| 14 | ТОП Ос | 33 | -10 | 41 |
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 33 | -14 | 39 |
| 16 | Го Ахед Игълс | 33 | -9 | 37 |
| 17 | ФК Айндховен | 33 | -24 | 37 |
| 18 | Хелмонд Спорт | 33 | -11 | 35 |
| 19 | Ваалвийк | 33 | -24 | 29 |
| 20 | Йънг Утрехт | 33 | -37 | 23 |
Хронология в първенството
| Хелмонд Спорт | |
| МВВ Маастрихт | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хелмонд Спорт | Хелмонд Спорт | МВВ Маастрихт | МВВ Маастрихт | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фортуна Ситард | 1 - 3 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | НЕК Ниймеген | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 3 | Йънг Аякс | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 0 - 4 | |||
| 4 | Йънг ПСВ | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Еммен | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Телстар | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 7 | Де Граафшап | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Дордрехт | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 2 - 4 | 2 - 4 | ||
| 9 | Ден Бош | 3 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 10 | МВВ Маастрихт | 3 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Волендам | 1 - 4 | 2 - 2 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 12 | Камбур | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 13 | Алмере Сити | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 14 | ТОП Ос | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 15 | Йънг АЗ Алкмаар | 3 - 0 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 16 | Го Ахед Игълс | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 4 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | ФК Айндховен | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 18 | Хелмонд Спорт | - | - | - | 3 - 1 | |||
| 19 | Ваалвийк | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 20 | Йънг Утрехт | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Хелмонд Спорт | МВВ Маастрихт | |
| Позиция | 18 | 10 |
| Точки | 35 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 19 | 16 |
| Точки | 20 | 12 |
Форма в шампионата
| Хелмонд Спорт | МВВ Маастрихт | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
8 16 |
12
7 14 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
2 8 |
3
3 10 |
Голове в шампионата
| Хелмонд Спорт | МВВ Маастрихт | |
|
Вкарани
Получени |
42
53 |
50
48 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
25 |
20
30 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.29 | 2.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 1.34 | 1.37 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.14 | 1.66 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.04.2018 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
