Хондурас - Национална Лига (2026)
събота, 16 май, 2026
00:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.59 |
3.37 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.26 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.71 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Пас, а гостите от Хутикалпа.
Разстоянието между двата града е 162.4 км.
Мачът ще се играе в 15:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хенесис ПН - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 3 |
Хенесис ПН |
1.74 |
3.48 |
3.96 |
| 04.05.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 1 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3.93 |
3.59 |
1.72 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
2 - 2 |
Хенесис ПН |
1.35 |
4.41 |
6.80 |
| 28.04.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
2 - 0 |
Виктория Ла Сейба |
1.70 |
3.75 |
3.79 |
| 24.04.2026 |
Национална Лига |
Лобос УПНФМ |
0 - 1 |
Хенесис ПН |
1.90 |
3.37 |
3.38 |
| 19.04.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 1 |
Маратон Сан Педро |
4.09 |
3.44 |
1.72 |
| 09.04.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
0 - 1 |
Хенесис ПН |
1.62 |
3.74 |
4.38 |
| 06.04.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
3 - 1 |
Хенесис ПН |
1.29 |
4.62 |
7.88 |
| 03.04.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 1 |
Хутикалпа |
1.57 |
3.88 |
4.53 |
| 25.03.2026 |
Национална Лига |
Деп. Чолома |
1 - 2 |
Хенесис ПН |
2.03 |
3.35 |
3.05 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Оланчо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
0 - 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
2.58 |
3.31 |
2.35 |
| 10.05.2026 |
Национална Лига |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 - 2 |
Оланчо |
1.70 |
3.64 |
4.03 |
| 07.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 3 |
Хенесис ПН |
1.74 |
3.48 |
3.96 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
2 - 2 |
Хенесис ПН |
1.35 |
4.41 |
6.80 |
| 27.04.2026 |
Национална Лига |
Платенсе |
1 - 0 |
Оланчо |
2.29 |
3.27 |
2.69 |
| 24.04.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
0 - 0 |
Мотагуа Тегусигалпа |
2.28 |
3.15 |
2.78 |
| 20.04.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 0 |
Виктория Ла Сейба |
1.26 |
5.26 |
8.44 |
| 13.04.2026 |
Национална Лига |
Маратон Сан Педро |
0 - 2 |
Оланчо |
1.89 |
3.28 |
3.54 |
| 10.04.2026 |
Национална Лига |
Хутикалпа |
0 - 4 |
Оланчо |
5.05 |
3.87 |
1.53 |
| 05.04.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
3 - 1 |
Деп. Чолома |
1.29 |
4.66 |
8.16 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 3 |
Хенесис ПН |
1.74 |
3.48 |
3.96 |
| 01.05.2026 |
Национална Лига |
Оланчо |
2 - 2 |
Хенесис ПН |
1.35 |
4.41 |
6.80 |
| 11.03.2026 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 0 |
Оланчо |
3.08 |
3.40 |
2.00 |
| 26.10.2025 |
Национална Лига |
Оланчо |
2 - 2 |
Хенесис ПН |
1.45 |
3.98 |
5.60 |
| 17.08.2025 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
1 - 3 |
Оланчо |
2.94 |
2.86 |
2.40 |
| 07.04.2025 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
3 - 3 |
Оланчо |
2.92 |
2.62 |
2.60 |
| 09.02.2025 |
Национална Лига |
Оланчо |
1 - 1 |
Хенесис ПН |
1.67 |
3.27 |
4.73 |
| 08.11.2024 |
Национална Лига |
Хенесис ПН |
0 - 0 |
Оланчо |
3.02 |
2.99 |
2.25 |
| 01.09.2024 |
Национална Лига |
Оланчо |
4 - 0 |
Хенесис ПН |
1.84 |
3.05 |
4.14 |
| 06.05.2024 |
Клаусура Финали |
Оланчо |
0 - 0 |
Хенесис ПН |
1.99 |
3.03 |
3.69 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 7 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хенесис ПН имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Национална Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
5 |
+1 |
6 |
| 2 |
Реал Еспаня |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
5 |
0 |
3 |
| 3 |
Маратон Сан Педро |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
|
| 1 |
Хенесис ПН |
2 |
1 |
1 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
4 |
| 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
3 |
1 |
1 |
1 |
4 |
3 |
+1 |
4 |
| 3 |
Оланчо |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
6 |
-3 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хенесис ПН |
|
| Оланчо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хенесис ПН |
Хенесис ПН |
|
Оланчо |
Оланчо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Олимпия Тегусигалпа |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Реал Еспаня |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Маратон Сан Педро |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Хенесис ПН |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
| 2 |
Мотагуа Тегусигалпа |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Оланчо |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хенесис ПН |
Оланчо |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
2 |
6 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
67% |
| Над 3.5 |
50% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
1 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.59 |
3.37 |
2.29 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.51 |
1.26 |
1.42 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.93 |
1.71 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.82 |
1.21 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.03 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.39 |
2.69 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.19 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака