Румъния - Група за Изпадане (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.39 |
2.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
1.27 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.09 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.32 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.81 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.29 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сибиу, а гостите от Букурещ.
Разстоянието между двата града е 216.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Сибиу,
който има капацитет от
12 363 места.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Сибиу.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Херманщат - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Група за Изпадане |
Металоглобус Б. |
2 - 2 |
Херманщат |
6.39 |
4.14 |
1.43 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Униреа Слобозия |
2 - 2 |
Херманщат |
3.14 |
3.16 |
2.18 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
Херманщат |
0 - 0 |
Ч. Миеркуря Чук |
1.70 |
3.55 |
4.46 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Петролул Плоещ |
1 - 1 |
Херманщат |
1.98 |
3.03 |
3.86 |
| 10.04.2026 |
Група за Изпадане |
Херманщат |
1 - 0 |
Фарул Констанца |
2.16 |
3.19 |
3.15 |
| 04.04.2026 |
Група за Изпадане |
Оцелул Галац |
2 - 0 |
Херманщат |
2.48 |
3.05 |
2.73 |
| 22.03.2026 |
Група за Изпадане |
Херманщат |
3 - 0 |
Ботошани |
2.40 |
3.05 |
2.84 |
| 13.03.2026 |
Група за Изпадане |
УТА Арад |
3 - 2 |
Херманщат |
2.25 |
3.03 |
3.09 |
| 08.03.2026 |
Лига I |
Оцелул Галац |
0 - 2 |
Херманщат |
1.89 |
3.26 |
3.87 |
| 03.03.2026 |
Купа на Румъния |
Университатя Клуж |
2 - 1 |
Херманщат |
1.60 |
3.43 |
4.74 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 1 равенство
в последните 3 домакинства.
ФК ФКСБ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
0 - 0 |
Униреа Слобозия |
1.18 |
6.16 |
12.03 |
| 01.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ч. Миеркуря Чук |
1 - 0 |
ФК ФКСБ |
5.68 |
4.18 |
1.47 |
| 24.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
3 - 1 |
Петролул Плоещ |
1.50 |
3.92 |
5.76 |
| 20.04.2026 |
Група за Изпадане |
Фарул Констанца |
2 - 3 |
ФК ФКСБ |
4.19 |
3.63 |
1.72 |
| 11.04.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
4 - 0 |
Оцелул Галац |
1.47 |
4.15 |
5.74 |
| 03.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ботошани |
3 - 2 |
ФК ФКСБ |
4.05 |
3.71 |
1.73 |
| 20.03.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
1 - 0 |
УТА Арад |
1.47 |
4.09 |
5.77 |
| 15.03.2026 |
Група за Изпадане |
ФК ФКСБ |
0 - 0 |
Металоглобус Б. |
1.13 |
7.39 |
14.67 |
| 07.03.2026 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
1 - 3 |
Университатя Клуж |
1.74 |
3.50 |
4.27 |
| 01.03.2026 |
Лига I |
УТА Арад |
2 - 4 |
ФК ФКСБ |
4.15 |
3.39 |
1.78 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.11.2025 |
Лига I |
Херманщат |
3 - 3 |
ФК ФКСБ |
4.15 |
3.41 |
1.79 |
| 12.07.2025 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
1 - 1 |
Херманщат |
1.53 |
3.82 |
5.54 |
| 17.01.2025 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
1 - 1 |
Херманщат |
1.34 |
4.49 |
7.91 |
| 25.08.2024 |
Лига I |
Херманщат |
2 - 0 |
ФК ФКСБ |
3.25 |
3.08 |
2.20 |
| 16.12.2023 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
3 - 0 |
Херманщат |
1.65 |
3.57 |
5.10 |
| 21.09.2023 |
Лига I |
Херманщат |
2 - 2 |
ФК ФКСБ |
3.43 |
3.26 |
2.05 |
| 22.01.2023 |
Лига I |
Херманщат |
0 - 1 |
ФК ФКСБ |
3.65 |
3.21 |
2.00 |
| 28.08.2022 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
2 - 2 |
Херманщат |
1.57 |
3.68 |
5.98 |
| 14.02.2021 |
Лига I |
Херманщат |
1 - 0 |
ФК ФКСБ |
8.45 |
4.65 |
1.35 |
| 26.10.2020 |
Лига I |
ФК ФКСБ |
5 - 0 |
Херманщат |
1.46 |
4.06 |
6.80 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Херманщат имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
ФК ФКСБ |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
37 |
| 2 |
УТА Арад |
8 |
4 |
2 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
36 |
| 3 |
Ботошани |
8 |
3 |
3 |
2 |
13 |
15 |
-2 |
33 |
| 4 |
Оцелул Галац |
8 |
3 |
2 |
3 |
12 |
14 |
-2 |
32 |
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
8 |
4 |
2 |
2 |
9 |
8 |
+1 |
30 |
| 6 |
Фарул Констанца |
8 |
1 |
3 |
4 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 7 |
Петролул Плоещ |
8 |
2 |
3 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
25 |
| 8 |
Херманщат |
8 |
2 |
4 |
2 |
11 |
10 |
+1 |
22 |
| 9 |
Униреа Слобозия |
8 |
2 |
3 |
3 |
11 |
12 |
-1 |
22 |
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
8 |
1 |
4 |
3 |
9 |
14 |
-5 |
13 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Херманщат |
|
| ФК ФКСБ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Херманщат |
Херманщат |
|
ФК ФКСБ |
ФК ФКСБ |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
ФК ФКСБ |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
УТА Арад |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 3 |
Ботошани |
3 - 0 |
|
3 - 0 |
|
|
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Оцелул Галац |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 0 |
|
|
| 5 |
Чиксереда Миеркуря Чук |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Фарул Констанца |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 7 |
Петролул Плоещ |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 8 |
Херманщат |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Униреа Слобозия |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 10 |
Металоглобус Букурещ |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Херманщат |
ФК ФКСБ |
| Победи |
7 |
17 |
| Равни |
12 |
9 |
| Загуби |
19 |
12 |
| Вкарани Голове |
40 |
61 |
| Получени Голове |
60 |
47 |
| Средно Вкарани |
1.05 |
1.61 |
| Средно Получени |
1.58 |
1.24 |
| Мачове Вкарал |
66% |
79% |
| Мачове Получил |
87% |
68% |
| Гол/Гол |
55% |
55% |
| Над 1.5 |
82% |
68% |
| Над 2.5 |
47% |
53% |
| Над 3.5 |
26% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
7 |
| Равни |
5 |
4 |
| Загуби |
9 |
7 |
| Вкарани Голове |
19 |
33 |
| Получени Голове |
27 |
29 |
| Средно Вкарани |
1.06 |
1.83 |
| Средно Получени |
1.50 |
1.61 |
| Мачове Вкарал |
61% |
83% |
| Мачове Получил |
78% |
83% |
| Гол/Гол |
44% |
67% |
| Над 1.5 |
72% |
78% |
| Над 2.5 |
50% |
61% |
| Над 3.5 |
28% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.82 |
3.39 |
2.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.56 |
1.27 |
1.38 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.09 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.32 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.81 |
1.90 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.29 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
1.99 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака