Шотландия - Премиършип (2026 - 2027)
четвъртък, 3 септември, 2026
21:45
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.50 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Единбург.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 4.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ийстър Роуд,
който има капацитет от
20 421 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Ийстър Роуд.
Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хибърниън - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Премиършип |
Дънди ФК |
1 - 2 |
Хибърниън |
2.95 |
3.40 |
2.29 |
| 27.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 3 |
КАА Гент |
2.71 |
3.12 |
2.54 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
КАА Гент |
0 - 0 |
Хибърниън |
1.55 |
3.84 |
5.70 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Хибърниън |
1 - 0 |
Партик Тисъл |
1.46 |
4.18 |
5.84 |
| 13.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Шкендия Тетово |
0 - 0 |
Хибърниън |
2.37 |
3.52 |
2.62 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Рейнджърс |
1 - 2 |
Хибърниън |
1.53 |
4.34 |
5.30 |
| 06.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
2 - 1 |
Шкендия Тетово |
1.44 |
4.17 |
6.61 |
| 02.08.2026 |
Премиършип |
Хибърниън |
1 - 2 |
Мъдъруел |
2.22 |
3.33 |
3.11 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Хибърниън |
4 - 1 |
Малишева |
1.22 |
6.02 |
10.38 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Малишева |
2 - 0 |
Хибърниън |
5.59 |
4.03 |
1.51 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Хартс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиършип |
Хартс |
2 - 1 |
Сейнт Джонстън |
1.69 |
3.90 |
4.53 |
| 26.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Рапид Виена |
1 - 1 |
Хартс |
1.55 |
4.21 |
5.10 |
| 20.08.2026 |
ЛК Квалификации |
Хартс |
2 - 2 |
Рапид Виена |
2.32 |
3.47 |
2.76 |
| 16.08.2026 |
Купа на Лигата |
Хартс |
6 - 2 |
Инвърнес КТ |
1.24 |
5.39 |
9.87 |
| 13.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Хартс |
1 - 1 |
Бенфика |
6.03 |
4.79 |
1.41 |
| 09.08.2026 |
Премиършип |
Хартс |
4 - 0 |
Дънди Юнайтед |
1.63 |
3.98 |
4.80 |
| 06.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Бенфика |
6 - 1 |
Хартс |
1.11 |
8.78 |
16.49 |
| 01.08.2026 |
Премиършип |
Абърдийн |
2 - 1 |
Хартс |
2.97 |
3.48 |
2.23 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Хартс |
0 - 2 |
Щурм Грац |
1.77 |
3.95 |
3.87 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Щурм Грац |
4 - 0 |
Хартс |
1.77 |
3.69 |
4.21 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.04.2026 |
Група за Титлата |
Хибърниън |
1 - 2 |
Хартс |
2.68 |
3.31 |
2.53 |
| 10.02.2026 |
Премиършип |
Хартс |
1 - 0 |
Хибърниън |
1.83 |
3.46 |
4.25 |
| 27.12.2025 |
Премиършип |
Хибърниън |
3 - 2 |
Хартс |
3.02 |
3.34 |
2.28 |
| 04.10.2025 |
Премиършип |
Хартс |
1 - 0 |
Хибърниън |
1.80 |
3.65 |
4.17 |
| 02.03.2025 |
Премиършип |
Хибърниън |
2 - 1 |
Хартс |
2.36 |
3.29 |
2.93 |
| 26.12.2024 |
Премиършип |
Хартс |
1 - 2 |
Хибърниън |
2.19 |
3.36 |
3.18 |
| 27.10.2024 |
Премиършип |
Хибърниън |
1 - 1 |
Хартс |
2.32 |
3.44 |
2.87 |
| 28.02.2024 |
Премиършип |
Хартс |
1 - 1 |
Хибърниън |
1.91 |
3.59 |
3.84 |
| 27.12.2023 |
Премиършип |
Хибърниън |
0 - 1 |
Хартс |
2.77 |
3.23 |
2.52 |
| 07.10.2023 |
Премиършип |
Хартс |
2 - 2 |
Хибърниън |
2.26 |
3.40 |
3.07 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хибърниън имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Премиършип класиране към 03.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Селтик |
3 |
3 |
0 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 2 |
Сейнт Мирън |
3 |
2 |
1 |
0 |
6 |
3 |
+3 |
7 |
| 3 |
Хартс |
3 |
2 |
0 |
1 |
7 |
3 |
+4 |
6 |
| 4 |
Дънди ФК |
4 |
2 |
0 |
2 |
5 |
3 |
+2 |
6 |
| 5 |
Хибърниън |
3 |
2 |
0 |
1 |
5 |
4 |
+1 |
6 |
| 6 |
Мъдъруел |
3 |
1 |
2 |
0 |
5 |
4 |
+1 |
5 |
| 7 |
Рейнджърс |
3 |
1 |
1 |
1 |
3 |
3 |
0 |
4 |
| 8 |
Дънди Юнайтед |
4 |
1 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
4 |
| 9 |
Сейнт Джонстън |
3 |
1 |
0 |
2 |
5 |
6 |
-1 |
3 |
| 10 |
Абърдийн |
3 |
1 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
3 |
| 11 |
Фолкърк |
3 |
0 |
1 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
1 |
| 12 |
Килмарнък |
3 |
0 |
0 |
3 |
4 |
13 |
-9 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хибърниън |
|
| Хартс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хибърниън |
Хибърниън |
|
Хартс |
Хартс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Селтик |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Сейнт Мирън |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Хартс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Дънди ФК |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Хибърниън |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Мъдъруел |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 7 |
Рейнджърс |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 8 |
Дънди Юнайтед |
|
|
|
|
4 - 0 |
|
|
| 9 |
Сейнт Джонстън |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 10 |
Абърдийн |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Фолкърк |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Килмарнък |
|
|
|
|
|
|
|
*** По 3 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по един мач в групата - общо 38 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хибърниън |
Хартс |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
5 |
7 |
| Получени Голове |
4 |
3 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
2.33 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
100% |
67% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
1 |
| Получени Голове |
2 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.50 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.29 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 04:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака