Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Хибърниънс
Балзан
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Паола, а гостите от Балзан. Разстоянието между двата града е 5.0 км. Мачът ще се играе на стадион Хибърниънс Граунд, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хибърниънс Граунд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хибърниънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 0 - 3 | Хибърниънс | 13.59 | 7.46 | 1.11 |
| 11.03.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Моста ФК | 1.18 | 5.38 | 12.53 |
| 04.03.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Хибърниънс | 4.91 | 3.66 | 1.58 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 5.11 | 6.70 |
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.53 | 4.35 | 4.31 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 7.36 | 4.93 | 1.29 |
| 29.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 2 | Биркиркара | 2.01 | 3.27 | 3.22 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Хибърниънс | 8.49 | 5.54 | 1.23 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 6 - 2 | Хибърниънс | - | - | - |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 2 | Флориана | 2.26 | 3.19 | 2.81 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Балзан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2017 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 1 | Валета | 2.66 | 3.40 | 2.26 |
| 12.03.2017 | Премиер Лига | Флориана | 0 - 2 | Балзан | 2.65 | 3.50 | 2.22 |
| 05.03.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 2 - 5 | Балзан | 9.53 | 5.93 | 1.19 |
| 24.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 7 - 1 | Моста ФК | 1.19 | 5.68 | 10.70 |
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 2 | Слима Уондърърс | 1.56 | 3.96 | 4.54 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 2 | Таршин Рейнбоус | 1.63 | 3.97 | 4.06 |
| 21.01.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 0 - 1 | Балзан | 7.38 | 4.85 | 1.29 |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Биркиркара | 2.01 | 3.49 | 3.03 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 1 - 2 | Балзан | 4.61 | 4.08 | 1.53 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Хибърниънс | 2.67 | 3.42 | 2.23 |
| 22.09.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 2 | Балзан | 2.17 | 3.43 | 2.77 |
| 16.04.2016 | Група за Титлата | Хибърниънс | 3 - 1 | Балзан | 1.80 | 3.69 | 3.49 |
| 22.11.2015 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 2 | Балзан | 2.00 | 3.46 | 3.12 |
| 22.08.2015 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 1 | Хибърниънс | 4.25 | 4.12 | 1.56 |
| 26.04.2015 | Група за Титлата | Хибърниънс | 1 - 3 | Балзан | 1.36 | 4.59 | 6.27 |
| 13.02.2015 | Купа на Малта | Балзан | 1 - 1 | Хибърниънс | 7.00 | 5.00 | 1.28 |
| 18.01.2015 | Премиер Лига | Хибърниънс | 4 - 0 | Балзан | 1.21 | 5.57 | 8.75 |
| 10.11.2014 | Премиер Лига | Балзан | 0 - 3 | Хибърниънс | 7.73 | 4.82 | 1.29 |
| 13.04.2014 | Група за Титлата | Балзан | 4 - 4 | Хибърниънс | 8.00 | 5.25 | 1.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 3 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хибърниънс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 02.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хибърниънс | 26 | +24 | 56 |
| 2 | Балзан | 26 | +25 | 54 |
| 3 | Валета | 26 | +26 | 53 |
| 4 | Биркиркара | 27 | +27 | 48 |
| 5 | Флориана | 26 | +16 | 46 |
| 6 | Слима Уондърърс | 27 | +2 | 38 |
| 7 | Гзира Юнайтед | 27 | -5 | 31 |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 27 | -2 | 30 |
| 9 | Хамрун Спартанс | 27 | -13 | 29 |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 27 | -11 | 28 |
| 11 | Пембрук Атлета | 27 | -45 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 27 | -44 | 11 |
Хронология в първенството
| Хибърниънс | |
| Балзан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хибърниънс | Хибърниънс | Балзан | Балзан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хибърниънс | - | - | - | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 2 | Балзан | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 3 | Валета | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Биркиркара | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 5 | Флориана | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Хамрун Спартанс | 3 - 3 | 1 - 4 | 3 - 3 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 4 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
| 12 | Моста ФК | 4 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 7 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Хибърниънс | Балзан | |
| Позиция | 1 | 2 |
| Точки | 56 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 22 | 30 |
Форма в шампионата
| Хибърниънс | Балзан | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
5 4 |
16
6 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
4 3 |
9
3 1 |
Голове в шампионата
| Хибърниънс | Балзан | |
|
Вкарани
Получени |
47
23 |
54
29 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
16 |
22
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.65 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
