Малта - Премиер Лига (2016 - 2017)
17:00
Хибърниънс
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Паола, а гостите от Хамрун. Разстоянието между двата града е 1.8 км. Мачът ще се играе на стадион Хибърниънс Граунд, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хибърниънс Граунд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хибърниънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Таршин Рейнбоус | 1.53 | 4.35 | 4.31 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 2 | Хибърниънс | 7.36 | 4.93 | 1.29 |
| 29.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 2 | Биркиркара | 2.01 | 3.27 | 3.22 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 3 | Хибърниънс | 8.49 | 5.54 | 1.23 |
| 17.01.2017 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 6 - 2 | Хибърниънс | - | - | - |
| 15.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 2 | Флориана | 2.26 | 3.19 | 2.81 |
| 08.01.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Валета | 2.23 | 3.25 | 2.81 |
| 17.12.2016 | Премиер Лига | Балзан | 2 - 1 | Хибърниънс | 2.67 | 3.42 | 2.23 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Пембрук Атлета | 1.18 | 6.02 | 10.41 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Моста ФК | 0 - 2 | Хибърниънс | 7.69 | 5.08 | 1.28 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Премиер Лига | Валета | 2 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 4.88 | 7.43 |
| 04.02.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Балзан | 5.52 | 4.39 | 1.43 |
| 28.01.2017 | Премиер Лига | Пембрук Атлета | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 3.24 | 3.85 | 1.83 |
| 22.01.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 3 - 0 | Моста ФК | 1.81 | 3.72 | 3.43 |
| 14.01.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 2 | Хамрун Спартанс | 1.91 | 3.73 | 3.09 |
| 07.01.2017 | Премиер Лига | Флориана | 5 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.55 | 3.94 | 4.66 |
| 18.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 3 | Таршин Рейнбоус | 2.76 | 3.44 | 2.15 |
| 10.12.2016 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 3 - 1 | Хамрун Спартанс | 2.98 | 3.72 | 1.97 |
| 04.12.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | Биркиркара | 6.05 | 4.95 | 1.33 |
| 26.11.2016 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 0 - 2 | Хамрун Спартанс | 2.25 | 3.49 | 2.63 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 4 | Хибърниънс | 6.80 | 4.81 | 1.32 |
| 19.08.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.12 | 7.17 | 12.60 |
| 19.01.2013 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 6 | Хибърниънс | 8.25 | 5.88 | 1.21 |
| 10.11.2012 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.42 | 3.97 | 6.25 |
| 21.05.2012 | Малта | Хибърниънс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.33 | 4.75 | 6.75 |
| 29.01.2012 | Премиер Лига | Хибърниънс | 5 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.23 | 4.94 | 9.63 |
| 30.10.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Хибърниънс | 4.58 | 3.47 | 1.63 |
| 14.01.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 4 | Хибърниънс | 1.87 | 3.45 | 3.48 |
| 24.10.2010 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 4 | Хамрун Спартанс | 2.12 | 3.47 | 2.78 |
В последните 9 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Хибърниънс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Премиер Лига класиране към 25.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 23 | +21 | 48 |
| 2 | Хибърниънс | 22 | +16 | 46 |
| 3 | Валета | 23 | +17 | 44 |
| 4 | Флориана | 22 | +15 | 39 |
| 5 | Биркиркара | 22 | +20 | 37 |
| 6 | Слима Уондърърс | 23 | -1 | 31 |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 22 | +2 | 29 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 22 | -8 | 26 |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 22 | -9 | 22 |
| 10 | Гзира Юнайтед | 22 | -14 | 19 |
| 11 | Пембрук Атлета | 22 | -29 | 14 |
| 12 | Моста ФК | 23 | -30 | 11 |
Хронология в първенството
| Хибърниънс | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хибърниънс | Хибърниънс | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 0 - 2 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 2 | Хибърниънс | - | - | - | 1 - 4 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 3 | Валета | 1 - 0 | 0 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Флориана | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 5 | Биркиркара | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Слима Уондърърс | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 0 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Таршин Рейнбоус | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Хамрун Спартанс | 1 - 3 | 1 - 4 | 1 - 3 | - | - | - | |
| 9 | Сейнт Андрюс ФК | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Гзира Юнайтед | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 11 | Пембрук Атлета | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Моста ФК | 3 - 1 | 0 - 2 | 3 - 1 | 3 - 0 | 2 - 5 | 2 - 5 | |
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 2 | 8 |
| Точки | 46 | 26 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 18 | 12 |
Форма в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
4 4 |
8
2 12 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 3 |
4
0 7 |
Голове в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
35
19 |
32
40 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
13 |
17
22 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 5.00 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.14 | 3.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.50 | 1.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
