Малта - Премиер Лига (2017 - 2018)
17:00
Хибърниънс
Хамрун Спартанс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.01.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Паола, а гостите от Хамрун. Разстоянието между двата града е 1.8 км. Мачът ще се играе на стадион Хибърниънс Граунд, който има капацитет от 8 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Хибърниънс Граунд. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хибърниънс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2017 | Премиер Лига | Сейнт Андрюс ФК | 2 - 1 | Хибърниънс | 8.78 | 4.96 | 1.25 |
| 13.12.2017 | Суперкупа | Хибърниънс | 0 - 1 | Флориана | - | - | - |
| 09.12.2017 | Премиер Лига | Балзан | 1 - 0 | Хибърниънс | 2.44 | 3.47 | 2.44 |
| 26.11.2017 | Премиер Лига | Таршин Рейнбоус | 0 - 3 | Хибърниънс | 9.42 | 5.80 | 1.20 |
| 18.11.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 0 | Биркиркара | 1.70 | 3.59 | 4.11 |
| 05.11.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 0 - 0 | Валета | 2.87 | 3.29 | 2.19 |
| 28.10.2017 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 0 - 3 | Хибърниънс | 11.76 | 6.61 | 1.14 |
| 22.10.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хибърниънс | 4.33 | 3.83 | 1.60 |
| 13.10.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 0 - 1 | Хибърниънс | 5.57 | 4.30 | 1.42 |
| 29.09.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 1 | Нашар Лайънс | 1.20 | 5.87 | 8.91 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Хамрун Спартанс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 1 | Таршин Рейнбоус | 1.31 | 4.77 | 7.08 |
| 09.12.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Биркиркара | 2.38 | 3.56 | 2.42 |
| 25.11.2017 | Премиер Лига | Лия Атлетик | 1 - 5 | Хамрун Спартанс | 4.06 | 4.63 | 1.53 |
| 19.11.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 0 | Валета | 3.91 | 3.83 | 1.68 |
| 04.11.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 0 | Нашар Лайънс | 1.63 | 3.69 | 4.42 |
| 30.10.2017 | Премиер Лига | Слима Уондърърс | 1 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.88 | 3.45 | 3.37 |
| 21.10.2017 | Премиер Лига | Сенглеа Атлетик | 1 - 3 | Хамрун Спартанс | 2.32 | 3.67 | 2.43 |
| 15.10.2017 | Премиер Лига | Гзира Юнайтед | 4 - 0 | Хамрун Спартанс | 2.27 | 3.95 | 2.36 |
| 30.09.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 5 - 2 | Моста ФК | 1.73 | 3.70 | 3.79 |
| 23.09.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Флориана | 2.78 | 3.43 | 2.15 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.08.2017 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | Хибърниънс | 6.39 | 4.31 | 1.39 |
| 25.02.2017 | Премиер Лига | Хибърниънс | 3 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.30 | 5.11 | 6.70 |
| 20.11.2016 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 4 | Хибърниънс | 6.80 | 4.81 | 1.32 |
| 19.08.2016 | Премиер Лига | Хибърниънс | 1 - 3 | Хамрун Спартанс | 1.12 | 7.17 | 12.60 |
| 19.01.2013 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 6 | Хибърниънс | 8.25 | 5.88 | 1.21 |
| 10.11.2012 | Премиер Лига | Хибърниънс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.42 | 3.97 | 6.25 |
| 21.05.2012 | Малта | Хибърниънс | 2 - 1 | Хамрун Спартанс | 1.33 | 4.75 | 6.75 |
| 29.01.2012 | Премиер Лига | Хибърниънс | 5 - 0 | Хамрун Спартанс | 1.23 | 4.94 | 9.63 |
| 30.10.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 1 - 1 | Хибърниънс | 4.58 | 3.47 | 1.63 |
| 14.01.2011 | Премиер Лига | Хамрун Спартанс | 2 - 4 | Хибърниънс | 1.87 | 3.45 | 3.48 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 7 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хибърниънс имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 07.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Балзан | 15 | +15 | 34 |
| 2 | Валета | 15 | +18 | 33 |
| 3 | Гзира Юнайтед | 15 | +11 | 30 |
| 4 | Флориана | 14 | +18 | 26 |
| 5 | Слима Уондърърс | 15 | +8 | 25 |
| 6 | Биркиркара | 15 | +5 | 25 |
| 7 | Хибърниънс | 14 | +12 | 24 |
| 8 | Хамрун Спартанс | 14 | +8 | 23 |
| 9 | Моста ФК | 15 | -7 | 18 |
| 10 | Сенглеа Атлетик | 15 | -5 | 15 |
| 11 | Нашар Лайънс | 15 | -10 | 11 |
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 15 | -20 | 10 |
| 13 | Таршин Рейнбоус | 14 | -22 | 10 |
| 14 | Лия Атлетик | 15 | -31 | 5 |
Хронология в първенството
| Хибърниънс | |
| Хамрун Спартанс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хибърниънс | Хибърниънс | Хамрун Спартанс | Хамрун Спартанс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Балзан | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 2 | Валета | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Гзира Юнайтед | 3 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | ||||
| 4 | Флориана | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 5 | Слима Уондърърс | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 6 | Биркиркара | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 7 | Хибърниънс | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 8 | Хамрун Спартанс | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Моста ФК | 3 - 0 | 3 - 0 | 5 - 2 | ||||
| 10 | Сенглеа Атлетик | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 11 | Нашар Лайънс | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Сейнт Андрюс ФК | 4 - 0 | 2 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 13 | Таршин Рейнбоус | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | |||
| 14 | Лия Атлетик | 0 - 3 | 1 - 5 | 1 - 5 | ||||
*** По 1 мач в сезон
Класиране в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
| Позиция | 7 | 8 |
| Точки | 24 | 23 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 8 | 3 |
| Точки | 12 | 12 |
Форма в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
3 4 |
7
2 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 0 |
4
0 2 |
Голове в шампионата
| Хибърниънс | Хамрун Спартанс | |
|
Вкарани
Получени |
21
9 |
23
15 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
10
2 |
14
9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 4.33 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.04 | 1.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.01.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
