Финландия - Купа на Финландия (2014)

вторник, 15 април, 2014
18:30
ХИФК Хелзинки

ХИФК Хелзинки

Сейняйоен ЯК

Сейняйоен ЯК

0 - 0
(0 - 0,  0 - 0,  0 - 1)
Краен победител Сейняйоен ЯК
с резултат 0 - 1 в продълженията
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 40% за ХИФК Хелзинки
X 10% за равен
2 50% за Сейняйоен ЯК
Общо гласували: 10
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Обща информация за мача

Домакините са от Хелзинки, а гостите от Сейняйоки. Разстоянието между двата града е 312.0 км. Мачът ще се играе на стадион Толон Палокента, който има капацитет от 4 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Толон Палокента. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

ХИФК Хелзинки - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
27.03.2013 Купа на Финландия ХИФК Хелзинки 1 - 2 Клуби-04 Хелзинки 1.70 3.88 3.85
07.03.2013 Купа на Финландия ФК Еспоо 0 - 2 ХИФК Хелзинки 6.50 4.23 1.39
06.10.2012 Икьонен ХИФК Хелзинки 3 - 4 ОПС Оулу 2.84 3.35 2.23
30.09.2012 Икьонен Викингит Хелзинки 2 - 1 ХИФК Хелзинки 1.83 3.43 3.64
22.09.2012 Икьонен ХИФК Хелзинки 2 - 1 ПК-35 Хелзинки 3.98 3.67 1.72
15.09.2012 Икьонен РоПС Рованиеми 2 - 3 ХИФК Хелзинки 1.27 4.79 8.93
01.09.2012 Икьонен ХИФК Хелзинки 0 - 0 ЙИППО Йоенсуу 2.84 3.30 2.24
29.08.2012 Икьонен Хямеенлина 1 - 0 ХИФК Хелзинки 2.14 3.24 3.09
23.08.2012 Икьонен ХИФК Хелзинки 1 - 0 АС Оулу 4.12 3.58 1.73
18.08.2012 Икьонен Сейняйоен ЯК 1 - 0 ХИФК Хелзинки 1.30 4.76 8.61

Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.

Сейняйоен ЯК - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
12.04.2014 Вейкауслига РоПС Рованиеми 1 - 1 Сейняйоен ЯК 2.15 3.10 3.15
29.03.2014 Купа на Лигата Сейняйоен ЯК 1 - 0 ВПС Вааса 2.63 3.32 2.37
15.03.2014 Купа на Лигата Сейняйоен ЯК 1 - 0 ХИК Хелзинки 1.38 4.20 6.25
09.03.2014 Купа на Финландия КуПС Куопио 0 - 1 Сейняйоен ЯК 2.51 3.31 2.48
01.03.2014 Купа на Финландия Яро 1 - 1 Сейняйоен ЯК 2.40 3.40 2.45
22.02.2014 Купа на Финландия ВПС Вааса 2 - 3 Сейняйоен ЯК 1.85 3.50 3.40
08.02.2014 Купа на Финландия Сейняйоен ЯК 2 - 3 ВПС Вааса 2.60 3.35 2.30
05.02.2014 Купа на Финландия Сейняйоен ЯК 1 - 1 Яро 1.62 3.60 4.50
24.01.2014 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 4 - 0 КуПС Куопио 2.10 3.35 2.95
20.12.2013 Приятелски срещи Сейняйоен ЯК 3 - 2 ТПВ Тампере 1.28 4.75 7.75

Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
18.08.2012 Икьонен Сейняйоен ЯК 1 - 0 ХИФК Хелзинки 1.30 4.76 8.61
26.06.2012 Икьонен ХИФК Хелзинки 0 - 4 Сейняйоен ЯК 4.56 3.55 1.68
05.05.2012 Икьонен Сейняйоен ЯК 3 - 1 ХИФК Хелзинки 1.39 4.14 7.18

В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и нямат равен мач. На домашния терен на ХИФК Хелзинки имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

ХИФК Хелзинки класиране

Неизвестна дивизия или няма класиране към момента

Сейняйоен ЯК класиране във Вейкауслига

Отбор М П Р З Вк Пл ГР Т
1 ВПС Вааса 2 2 0 0 5 0 +5 6
2 ХИК Хелзинки 2 2 0 0 4 1 +3 6
3 МИПА 2 1 1 0 5 4 +1 4
4 Интер Турку 1 1 0 0 2 0 +2 3
5 Хонка 2 1 0 1 4 4 0 3
6 Сейняйоен ЯК 1 0 1 0 1 1 0 1
6 ФК Лахти 1 0 1 0 1 1 0 1
8 РоПС Рованиеми 2 0 1 1 1 3 -2 1
9 ТПС Турку 1 0 0 1 0 1 -1 0
10 КуПС Куопио 1 0 0 1 1 3 -2 0
11 ИФК Мариехамн 1 0 0 1 0 3 -3 0
11 Яро 2 0 0 2 0 3 -3 0
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 40% за ХИФК Хелзинки
X 10% за равен
2 50% за Сейняйоен ЯК
Общо гласували: 10