Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2 (2026 - 2027)
неделя, 30 август, 2026
22:30
Химнастик де Тарагона
Сарагоса
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Химнастик де Тарагона
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.20 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тарагона, а гостите от Сарагоса.
Разстоянието между двата града е 187.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Ноу Естади,
който има капацитет от
14 500 места.
Размерите на терена са 102 x 67 m.
Снимки от Google карта
стадион Ноу Естади.
Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Химнастик де Тарагона - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Еспаньол Б |
3 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
3.33 |
3.07 |
2.06 |
| 13.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
2 - 2 |
Уеска |
2.58 |
3.21 |
2.42 |
| 05.08.2026 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
0 - 2 |
Петро Атлетико |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Еркулес |
1 - 1 |
Химнастик де Тарагона |
4.10 |
3.47 |
1.72 |
| 16.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 1 |
КЕ Еуропа |
2.16 |
3.07 |
3.07 |
| 10.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Тарасона |
2 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
2.20 |
2.87 |
3.19 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 1 |
Севиля Атлетико |
1.34 |
4.06 |
8.63 |
| 26.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Картахена |
1 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.88 |
3.13 |
3.79 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Марбеля |
2 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
2.28 |
3.07 |
2.85 |
| 11.04.2026 |
Примера РФЕФ 2 |
Химнастик де Тарагона |
2 - 1 |
Реал Мурсия |
2.48 |
2.96 |
2.66 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Сарагоса - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.08.2026 |
Приятелски срещи |
Нумансия |
2 - 1 |
Сарагоса |
3.28 |
3.43 |
1.97 |
| 21.08.2026 |
Приятелски срещи |
Сарагоса |
3 - 1 |
Атлетик Билбао |
- |
- |
- |
| 14.08.2026 |
Приятелски срещи |
УД Логронес |
1 - 2 |
Сарагоса |
3.36 |
3.32 |
1.94 |
| 06.08.2026 |
Приятелски срещи |
Сарагоса |
0 - 1 |
ФК Андора |
3.11 |
3.19 |
2.10 |
| 31.05.2026 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
0 - 2 |
Малага |
4.91 |
3.65 |
1.63 |
| 24.05.2026 |
Сегунда Дивисион |
Лас Палмас |
1 - 1 |
Сарагоса |
1.40 |
4.28 |
6.95 |
| 17.05.2026 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
1 - 3 |
Спортинг Хихон |
1.73 |
3.47 |
4.49 |
| 09.05.2026 |
Сегунда Дивисион |
Валядолид |
2 - 0 |
Сарагоса |
1.95 |
3.31 |
3.63 |
| 01.05.2026 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
0 - 1 |
Гранада |
2.07 |
3.13 |
3.47 |
| 26.04.2026 |
Сегунда Дивисион |
Уеска |
1 - 0 |
Сарагоса |
2.56 |
2.87 |
2.83 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.08.2025 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
1 - 2 |
Сарагоса |
2.72 |
3.32 |
2.29 |
| 07.08.2024 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
0 - 1 |
Сарагоса |
- |
- |
- |
| 05.08.2023 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
1 - 0 |
Сарагоса |
2.69 |
3.12 |
2.39 |
| 29.07.2022 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
3 - 3 |
Сарагоса |
3.57 |
3.39 |
1.90 |
| 16.09.2020 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
1 - 0 |
Сарагоса |
5.76 |
3.78 |
1.48 |
| 11.01.2020 |
Купа на Краля |
Химнастик де Тарагона |
1 - 3 |
Сарагоса |
3.60 |
3.22 |
2.04 |
| 03.08.2019 |
Приятелски срещи |
Химнастик де Тарагона |
2 - 3 |
Сарагоса |
3.54 |
3.44 |
1.88 |
| 01.04.2019 |
Сегунда Дивисион |
Сарагоса |
3 - 0 |
Химнастик де Тарагона |
1.73 |
3.43 |
5.10 |
| 12.11.2018 |
Сегунда Дивисион |
Химнастик де Тарагона |
1 - 3 |
Сарагоса |
2.95 |
2.98 |
2.51 |
| 17.02.2018 |
Сегунда Дивисион |
Химнастик де Тарагона |
0 - 2 |
Сарагоса |
2.36 |
2.98 |
3.11 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 7 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Химнастик де Тарагона имат изиграни 9 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 2 класиране към 30.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Картахена |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 2 |
Виляреал Б |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 2 |
Реал Мурсия |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 4 |
Уеска |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 5 |
Еркулес |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 5 |
Райо Махадаонда |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 7 |
Сант Андреу |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 8 |
Алхесирас |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 9 |
Агилас |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Алкоркон |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Антекера |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Атлетико Мадрид Б |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Ибиса |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
КЕ Еуропа |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Реал Мадрид Кастиля |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Реал Хаен |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Сарагоса |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Теруел |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Химнастик де Тарагона |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
| 9 |
Хувентуд Торемолинос |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Химнастик де Тарагона |
Сарагоса |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.20 |
2.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
30.08.2026 20:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Химнастик де Тарагона