Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Химнастика де Торелавега
(Испания)
Сестао Ривър Клуб
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.16 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.92 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.26 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2026 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Торелавега, а гостите от Сестао. Разстоянието между двата града е 84.3 км.
Отговорна Игра
Химнастика де Торелавега - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Спортинг Хихон | 5 - 0 | Химнастика Торелавега | 1.29 | 4.71 | 8.16 |
| 23.08.2024 | Приятелски срещи | Тропезон | 1 - 2 | Химнастика Торелавега | 3.14 | 2.97 | 2.16 |
| 10.08.2024 | Приятелски срещи | Химнастика Торелавега | 1 - 0 | СД Логронес | 2.29 | 3.01 | 2.87 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Химнастика Торелавега | 0 - 1 | Баракалдо | 3.62 | 3.24 | 1.89 |
| 04.10.2023 | Купа на Фед. | УД Логронес | 4 - 1 | Химнастика Торелавега | 1.80 | 3.11 | 4.27 |
| 27.09.2023 | Купа на Фед. | Химнастика Торелавега | 2 - 1 | Оуренсе | 2.30 | 2.86 | 3.03 |
| 13.11.2022 | Купа на Краля | Химнастика Торелавега | 2 - 2 | Реал Овиедо | 4.76 | 3.56 | 1.70 |
| 13.10.2021 | Купа на Фед. | Химнастика Торелавега | 0 - 4 | Лейоа | 2.04 | 3.36 | 3.20 |
| 16.12.2020 | Купа на Краля | Химнастика Торелавега | 0 - 0 | Сарагоса | 8.59 | 4.67 | 1.34 |
| 19.05.2019 | Примера РФЕФ 2 | Калахора | 1 - 0 | Химнастика Торелавега | 1.69 | 3.54 | 4.20 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Сестао Ривър Клуб - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2026 | Приятелски срещи | Сестао Ривър Клуб | 2 - 1 | Португалете | 2.07 | 3.15 | 3.21 |
| 29.07.2026 | Приятелски срещи | Сестао Ривър Клуб | 0 - 1 | Билбао Атлетик | 2.85 | 3.22 | 2.22 |
| 22.07.2026 | Приятелски срещи | Сестао Ривър Клуб | 0 - 2 | Атлетик Билбао | 33.42 | 9.91 | 1.04 |
| 16.08.2025 | Приятелски срещи | Ноха | 1 - 3 | Сестао Ривър Клуб | 5.38 | 3.95 | 1.50 |
| 24.05.2025 | Примера РФЕФ 1 | Сестао Ривър Клуб | 0 - 2 | Понферадина | 2.72 | 3.15 | 2.35 |
| 17.05.2025 | Примера РФЕФ 1 | ФК Андора | 1 - 2 | Сестао Ривър Клуб | 1.79 | 3.20 | 4.21 |
| 11.05.2025 | Примера РФЕФ 1 | Сестао Ривър Клуб | 1 - 2 | Химнастика Сег. | 1.56 | 3.68 | 4.87 |
| 04.05.2025 | Примера РФЕФ 1 | Уни. Саламанка | 0 - 0 | Сестао Ривър Клуб | 1.91 | 3.10 | 3.69 |
| 27.04.2025 | Примера РФЕФ 1 | Сестао Ривър Клуб | 2 - 2 | Оуренсе | 2.13 | 2.90 | 3.24 |
| 19.04.2025 | Примера РФЕФ 1 | Баракалдо | 2 - 3 | Сестао Ривър Клуб | 1.87 | 3.07 | 3.85 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2013 | Примера РФЕФ 2 | Химнастика Торелавега | 0 - 1 | Сестао Ривър Клуб | 1.65 | 3.23 | 4.98 |
| 16.09.2012 | Примера РФЕФ 2 | Сестао Ривър Клуб | 0 - 1 | Химнастика Торелавега | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Химнастика де Торелавега имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.16 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.30 | 1.47 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.77 | 1.92 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.26 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.79 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.29 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 1.99 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2026 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра