Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2017 - 2018)
неделя, 15 април, 2018
19:00
19:00
Химнастика Сеговиана
Навалкарнеро
1 - 0
(1 - 0, 0 - 0)
Прогнози на потребителите
1 0% за Химнастика Сеговиана
X 0% за равен
2 0% за Навалкарнеро
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 3.20 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сеговия, а гостите от Навалкарнеро. Разстоянието между двата града е 74.1 км. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Химнастика Сеговиана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Химнастика Сег. | 1.80 | 3.40 | 3.91 |
| 01.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 1 - 0 | Депортиво Фабрил | 3.03 | 2.98 | 2.28 |
| 23.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Понферадина | 4 - 0 | Химнастика Сег. | 1.66 | 3.43 | 4.52 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Корухо | 2.18 | 3.03 | 3.15 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Райо Махадаонда | 4 - 2 | Химнастика Сег. | 1.49 | 3.76 | 5.76 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Реал Мадрид Кастиля | 3.16 | 2.98 | 2.17 |
| 28.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 0 - 0 | Толедо | 2.47 | 2.97 | 2.72 |
| 24.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Расинг Ферол | 2 - 0 | Химнастика Сег. | 2.16 | 2.97 | 3.20 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 2 - 0 | СС Рейес | 2.61 | 3.05 | 2.56 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Фуенлабрада | 1 - 1 | Химнастика Сег. | 1.28 | 4.76 | 8.45 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Навалкарнеро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 2 | Понтеведра | 1.76 | 3.39 | 4.09 |
| 28.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 0 - 1 | Навалкарнеро | 2.43 | 3.08 | 2.70 |
| 25.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Валядолид Пр. | 2 - 0 | Навалкарнеро | 2.74 | 3.09 | 2.40 |
| 18.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 4 - 0 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.16 | 3.85 |
| 11.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | Навалкарнеро | 2.04 | 3.05 | 3.46 |
| 04.03.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 0 | Понферадина | 1.83 | 3.17 | 4.11 |
| 25.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Корухо | 1 - 3 | Навалкарнеро | 2.75 | 2.97 | 2.43 |
| 18.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 0 - 2 | Райо Махадаонда | 2.61 | 2.97 | 2.62 |
| 11.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 3 | Навалкарнеро | 1.88 | 3.21 | 3.85 |
| 04.02.2018 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 1 - 0 | Расинг Ферол | 1.64 | 3.49 | 4.80 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Навалкарнеро | 2 - 1 | Химнастика Сег. | 1.95 | 3.18 | 3.58 |
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Райо Махадаонда | 34 | +20 | 62 |
| 2 | Депортиво Фабрил | 33 | +14 | 59 |
| 3 | Фуенлабрада | 33 | +22 | 57 |
| 4 | Навалкарнеро | 33 | +3 | 54 |
| 5 | Рапидо де Боусас | 33 | +9 | 53 |
| 6 | Селта Фортуна | 33 | +8 | 53 |
| 7 | Атлетико Мадрид Б | 33 | +5 | 50 |
| 8 | Талавера де ла Рейна | 33 | -7 | 49 |
| 9 | СС Рейес | 33 | +6 | 49 |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 33 | +11 | 44 |
| 11 | Понферадина | 33 | +4 | 43 |
| 12 | Унион Адарве | 33 | -5 | 41 |
| 13 | Валядолид Промесас | 33 | -6 | 39 |
| 14 | Гихуело | 33 | +1 | 39 |
| 15 | Понтеведра | 33 | -1 | 37 |
| 16 | Корухо | 33 | -18 | 37 |
| 17 | Расинг Ферол | 33 | -11 | 35 |
| 18 | Толедо | 33 | -5 | 34 |
| 19 | Химнастика Сеговиана | 33 | -18 | 32 |
| 20 | Серседа | 34 | -32 | 24 |
Хронология в първенството
| Химнастика Сеговиана | |
| Навалкарнеро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Химнастика Сеговиана | Химнастика Сеговиана | Навалкарнеро | Навалкарнеро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Райо Махадаонда | 0 - 0 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 2 | Депортиво Фабрил | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Фуенлабрада | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Навалкарнеро | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 5 | Рапидо де Боусас | 1 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | |||
| 6 | Селта Фортуна | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | 1 - 1 | |||
| 8 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | СС Рейес | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 10 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 11 | Понферадина | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 12 | Унион Адарве | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 13 | Валядолид Промесас | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 14 | Гихуело | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 15 | Понтеведра | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Корухо | 0 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 17 | Расинг Ферол | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 18 | Толедо | 0 - 0 | 6 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 19 | Химнастика Сеговиана | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 20 | Серседа | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Химнастика Сеговиана | Навалкарнеро | |
| Позиция | 19 | 4 |
| Точки | 32 | 54 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 17 | 4 |
| Точки | 20 | 24 |
Форма в шампионата
| Химнастика Сеговиана | Навалкарнеро | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
11 15 |
16
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 6 |
7
3 6 |
Голове в шампионата
| Химнастика Сеговиана | Навалкарнеро | |
|
Вкарани
Получени |
28
46 |
41
38 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
14 |
19
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 3.20 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.62 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Химнастика Сеговиана
X 0% за равен
2 0% за Навалкарнеро
Няма гласували за футболния мач
