Приятелски Срещи - Клубни (2021 - 2022)
20:30
Химнастика Сеговиана
(Испания)
Талавера де ла Рейна
(Испания)
с резултат 2 - 0 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.96 | 3.60 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 1.23 | 1.32 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.37 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.45 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2021 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сеговия, а гостите от Талавера де ла Рейна. Разстоянието между двата града е 125.5 км. Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Отговорна Игра
Химнастика Сеговиана - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.12.2020 | Купа на Краля | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Жирона | 6.81 | 4.44 | 1.43 |
| 26.09.2020 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 1 - 0 | Лас Росас | - | - | - |
| 09.09.2020 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 2 - 1 | Гихуело | 3.21 | 3.03 | 2.14 |
| 17.12.2019 | Купа на Краля | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Елче | 4.33 | 3.72 | 1.73 |
| 13.05.2018 | Примера РФЕФ 1 | Унион Адарве | 3 - 1 | Химнастика Сег. | 2.69 | 3.15 | 2.38 |
| 06.05.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 0 - 1 | Валядолид Пр. | 2.14 | 3.09 | 3.15 |
| 29.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 3 - 0 | Понтеведра | 2.24 | 3.04 | 2.99 |
| 22.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Гихуело | 0 - 0 | Химнастика Сег. | 2.01 | 3.11 | 3.45 |
| 15.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 1 - 0 | Навалкарнеро | 2.80 | 3.10 | 2.36 |
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Химнастика Сег. | 1.80 | 3.40 | 3.91 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 3 загуби в последните 7 домакинства.
Талавера де ла Рейна - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2021 | Приятелски срещи | Естремадура | 0 - 1 | Талавера де ла Рейна | 2.01 | 3.33 | 3.24 |
| 21.07.2021 | Приятелски срещи | Талавера де ла Рейна | 0 - 2 | Алкоркон | 3.83 | 3.44 | 1.81 |
| 09.05.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Талавера де ла Рейна | 2 - 4 | Реал Мадрид Кастиля | 2.50 | 3.28 | 2.39 |
| 02.05.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Интерн. Мадрид | 2 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.41 | 2.92 | 2.82 |
| 25.04.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | СС Рейес | 2.38 | 2.99 | 2.83 |
| 17.04.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Реал Мадрид Кастиля | 2 - 2 | Талавера де ла Рейна | 1.88 | 3.08 | 3.96 |
| 11.04.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Талавера де ла Рейна | 2 - 0 | Интерн. Мадрид | 2.25 | 3.02 | 2.99 |
| 04.04.2021 | Сегунда Б гр. 5 | СС Рейес | 2 - 1 | Талавера де ла Рейна | 1.94 | 3.10 | 3.62 |
| 21.03.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Вияновенсе | 0 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.52 | 3.01 | 2.64 |
| 14.03.2021 | Сегунда Б гр. 5 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Вилярубия | 1.74 | 3.05 | 5.06 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Примера РФЕФ 1 | Талавера де ла Рейна | 3 - 0 | Химнастика Сег. | 1.80 | 3.40 | 3.91 |
| 12.11.2017 | Примера РФЕФ 1 | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Талавера де ла Рейна | 2.36 | 2.80 | 3.07 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. На домашния терен на Химнастика Сеговиана имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.96 | 3.60 | 2.04 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.64 | 1.23 | 1.32 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 1.53 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.25 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.37 | 1.51 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.58 | 2.26 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.51 | 2.45 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2021 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра