Исландия - Купа на Лигата (2021)
13:30
ХК Коупавогюр
Афтурелдинг Мосфелсбаер
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.75 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.11 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коупавогюр, а гостите от Мосфелсбаер. Разстоянието между двата града е 11.3 км. Мачът ще се играе на стадион Копавогсвьолур, който има капацитет от 3 009 места, от които седящи 1 709. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Копавогсвьолур. Мачът ще се играе в 11:30 местно време.
Отговорна Игра
ХК Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.02.2021 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Гриндавик | 1.60 | 4.32 | 4.23 |
| 30.01.2021 | Исландия | Акранес | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 2.63 | 3.83 | 2.19 |
| 23.01.2021 | Исландия | ХК Коупавогюр | 5 - 1 | Грота Селтярнарнес | - | - | - |
| 04.10.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | КР Рейкявик | 5.12 | 4.20 | 1.54 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 2 - 3 | Стярнан Гардабаер | 2.91 | 3.64 | 2.12 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | КА Акурейри | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.97 | 3.60 | 3.28 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.75 | 3.78 | 3.94 |
| 13.09.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 3 - 2 | Акранес | 2.37 | 3.78 | 2.53 |
| 10.09.2020 | Купа на Исландия | Валур Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.41 | 4.61 | 6.03 |
| 30.08.2020 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 0 | ХК Коупавогюр | 1.39 | 4.75 | 6.42 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Афтурелдинг Мосфелсбаер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2021 | Купа на Лигата | Афт. Мосфелсбаер | 3 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.10 | 8.16 | 18.36 |
| 03.10.2020 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 3 - 2 | Гриндавик | 2.71 | 3.79 | 2.17 |
| 29.09.2020 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 1 - 1 | Афт. Мосфелсбаер | 2.29 | 3.71 | 2.59 |
| 26.09.2020 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 3 - 0 | Афт. Мосфелсбаер | 1.68 | 3.93 | 3.86 |
| 21.09.2020 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 1 - 0 | Викингур Олафсвик | 1.73 | 3.92 | 3.73 |
| 16.09.2020 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 1 - 2 | Афт. Мосфелсбаер | 3.58 | 3.81 | 1.80 |
| 12.09.2020 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 2 - 3 | Тор Акурейри | - | - | - |
| 06.09.2020 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 1 - 3 | Афт. Мосфелсбаер | - | - | - |
| 02.09.2020 | Първа Дивизия | Магни Гренивик | 3 - 2 | Афт. Мосфелсбаер | 6.05 | 4.74 | 1.38 |
| 29.08.2020 | Първа Дивизия | Афт. Мосфелсбаер | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 2.97 | 3.73 | 2.02 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2020 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 6 - 2 | Афт. Мосфелсбаер | 1.36 | 4.87 | 6.30 |
| 22.02.2019 | Купа на Лигата | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | Афт. Мосфелсбаер | 1.25 | 5.14 | 9.18 |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ХК Коупавогюр имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кефлавик | 19 | +30 | 43 |
| 2 | Лейкнир Рейкявик | 20 | +28 | 42 |
| 3 | Фрам Рейкявик | 20 | +17 | 42 |
| 4 | Гриндавик | 19 | +9 | 32 |
| 5 | Тор Акурейри | 20 | +2 | 31 |
| 6 | Вестманаейяр | 20 | +6 | 30 |
| 7 | Вестри | 20 | +1 | 29 |
| 8 | Афтурелдинг Мосфелсбаер | 20 | +4 | 25 |
| 9 | Викингур Олафсвик | 20 | -18 | 19 |
| 10 | Тротур Рейкявик | 20 | -24 | 12 |
| 11 | Магни Гренивик | 20 | -25 | 12 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 20 | -30 | 12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 5.75 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.11 | 3.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 6.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 3.10 | 1.36 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.02.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра