Исландия - Купа на Исландия (2017)
13:00
ХК Коупавогюр
Брейдаблик Коупавогюр
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.50 | 1.95 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Коупавогюр. И двата отбора играят домакинските си мачове на стадион Копавогсвьолур. Мачът ще се играе на стадион Копавогсвьолур, който има капацитет от 3 009 места, от които седящи 1 709. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Копавогсвьолур. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ХК Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2018 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Гриндавик | 3.60 | 3.75 | 1.75 |
| 19.01.2018 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | ФХ Хафнарфьордур | 7.25 | 5.00 | 1.28 |
| 23.09.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Кефлавик | 2.89 | 3.53 | 2.06 |
| 16.09.2017 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 1 - 4 | ХК Коупавогюр | 6.24 | 4.19 | 1.39 |
| 09.09.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Тор Акурейри | 2.29 | 3.42 | 2.58 |
| 30.08.2017 | Първа Дивизия | ИР Рейкявик | 2 - 3 | ХК Коупавогюр | 2.98 | 3.33 | 2.10 |
| 25.08.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Хаукар Хафнарфьордур | 2.39 | 3.35 | 2.57 |
| 18.08.2017 | Първа Дивизия | Тротур Рейкявик | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.56 | 3.88 | 4.60 |
| 10.08.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 1 | Селфос | 2.17 | 3.29 | 2.84 |
| 02.08.2017 | Първа Дивизия | Филкир Рейкявик | 0 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.31 | 4.77 | 7.27 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Брейдаблик Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2018 | Купа на Исландия | Акранес | 0 - 4 | Брейдаблик Коупавогюр | 3.00 | 3.60 | 1.95 |
| 13.01.2018 | Купа на Исландия | Брейдаблик Коупавогюр | 0 - 1 | Стярнан Гардабаер | 3.50 | 3.75 | 1.75 |
| 30.09.2017 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 0 - 1 | Брейдаблик Коупавогюр | 1.68 | 3.72 | 4.17 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 3 - 2 | Вестманаейяр | 1.94 | 3.44 | 3.39 |
| 17.09.2017 | Висша Лига | Гриндавик | 4 - 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 3.12 | 3.47 | 2.07 |
| 14.09.2017 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 3 | КР Рейкявик | 2.79 | 3.28 | 2.30 |
| 10.09.2017 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 1 - 0 | Брейдаблик Коупавогюр | 1.59 | 3.85 | 4.72 |
| 27.08.2017 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 2 - 0 | Акранес | 1.50 | 4.13 | 5.27 |
| 20.08.2017 | Висша Лига | Викингур Олафсвик | 0 - 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 3.73 | 3.45 | 1.82 |
| 14.08.2017 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 1 - 2 | Викингур Рейкявик | 2.15 | 3.38 | 2.96 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.05.2014 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 1 - 2 | Брейдаблик Коупавогюр | - | - | - |
| 30.05.2013 | Купа на Исландия | ХК Коупавогюр | 0 - 4 | Брейдаблик Коупавогюр | 7.85 | 5.08 | 1.27 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на ХК Коупавогюр имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
ХК Коупавогюр класиране в Първа Дивизия
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Филкир Рейкявик | 22 | +31 | 48 |
| 2 | Кефлавик | 22 | +19 | 46 |
| 3 | Тротур Рейкявик | 22 | +16 | 42 |
| 4 | ХК Коупавогюр | 22 | +8 | 42 |
| 5 | Лейкнир Рейкявик | 22 | +7 | 36 |
| 6 | Тор Акурейри | 22 | +4 | 34 |
| 7 | Хаукар Хафнарфьордур | 22 | -5 | 33 |
| 8 | Селфос | 22 | -2 | 28 |
| 9 | Фрам Рейкявик | 22 | -7 | 27 |
| 10 | ИР Рейкявик | 22 | -11 | 19 |
| 11 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 22 | -30 | 10 |
| 12 | Грота Селтярнарнес | 22 | -30 | 9 |
Брейдаблик Коупавогюр класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 22 | +23 | 50 |
| 2 | Стярнан Гардабаер | 22 | +21 | 38 |
| 3 | ФХ Хафнарфьордур | 22 | +8 | 35 |
| 4 | КР Рейкявик | 22 | +2 | 31 |
| 5 | Гриндавик | 22 | -8 | 31 |
| 6 | Брейдаблик Коупавогюр | 22 | -1 | 30 |
| 7 | КА Акурейри | 22 | +6 | 29 |
| 8 | Викингур Рейкявик | 22 | -4 | 27 |
| 9 | Вестманаейяр | 22 | -6 | 25 |
| 10 | Фьолнир Рейкявик | 22 | -8 | 25 |
| 11 | Викингур Олафсвик | 22 | -20 | 22 |
| 12 | Акранес | 22 | -13 | 17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.10 | 3.50 | 1.95 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.15 | 1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
