Исландия - Първа Дивизия (2017)
17:00
ХК Коупавогюр
Лейкнир Фаскрудсфирди
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.07.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Коупавогюр, а гостите от Фаскрудсфьордур. Разстоянието между двата града е 388.5 км. Мачът ще се играе на стадион Копавогсвьолур, който има капацитет от 3 009 места, от които седящи 1 709. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Копавогсвьолур. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ХК Коупавогюр - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.07.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 1 - 2 | ХК Коупавогюр | 1.82 | 3.48 | 3.61 |
| 15.07.2017 | Първа Дивизия | Фрам Рейкявик | 2 - 3 | ХК Коупавогюр | 1.80 | 3.57 | 3.62 |
| 11.07.2017 | Първа Дивизия | Кефлавик | 3 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.40 | 4.22 | 6.07 |
| 06.07.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | Грота Селтярнарнес | 1.67 | 3.57 | 4.24 |
| 30.06.2017 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 3 - 0 | ХК Коупавогюр | 1.78 | 3.59 | 3.65 |
| 22.06.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 0 | ИР Рейкявик | 2.10 | 3.37 | 2.97 |
| 15.06.2017 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.93 | 3.46 | 3.27 |
| 08.06.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 0 - 1 | Тротур Рейкявик | 4.05 | 3.71 | 1.68 |
| 03.06.2017 | Първа Дивизия | Селфос | 1 - 0 | ХК Коупавогюр | 1.76 | 3.53 | 3.83 |
| 28.05.2017 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 0 - 3 | Филкир Рейкявик | 3.77 | 3.69 | 1.72 |
Общо 4 победи и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Лейкнир Фаскрудсфирди - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.07.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 2 - 4 | Кефлавик | 5.32 | 4.69 | 1.40 |
| 15.07.2017 | Първа Дивизия | Грота Селтярнарнес | 3 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 2.19 | 3.42 | 2.76 |
| 11.07.2017 | Първа Дивизия | Тор Акурейри | 2 - 1 | Лейкнир Фаскр. | 1.33 | 4.78 | 6.59 |
| 08.07.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 0 - 2 | ИР Рейкявик | 2.48 | 3.37 | 2.44 |
| 01.07.2017 | Първа Дивизия | Хаукар Хафнарфьордур | 5 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 1.74 | 3.47 | 3.94 |
| 24.06.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 3 - 2 | Тротур Рейкявик | 5.20 | 4.41 | 1.44 |
| 18.06.2017 | Първа Дивизия | Селфос | 2 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 1.38 | 4.36 | 6.46 |
| 10.06.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 3 - 1 | Филкир Рейкявик | 8.28 | 5.45 | 1.24 |
| 03.06.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 1 - 2 | Фрам Рейкявик | 3.36 | 3.68 | 1.84 |
| 25.05.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Рейкявик | 2 - 0 | Лейкнир Фаскр. | 1.51 | 4.11 | 4.75 |
Общо 2 победи и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.05.2017 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 1 - 3 | ХК Коупавогюр | 2.07 | 3.73 | 2.75 |
| 24.09.2016 | Първа Дивизия | ХК Коупавогюр | 2 - 7 | Лейкнир Фаскр. | 1.81 | 3.51 | 3.63 |
| 16.07.2016 | Първа Дивизия | Лейкнир Фаскр. | 0 - 0 | ХК Коупавогюр | 2.38 | 3.36 | 2.49 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на ХК Коупавогюр имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Първа Дивизия класиране към 29.07.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Филкир Рейкявик | 14 | +16 | 30 |
| 2 | Кефлавик | 14 | +12 | 28 |
| 3 | Тротур Рейкявик | 14 | +7 | 27 |
| 4 | Тор Акурейри | 14 | +6 | 25 |
| 5 | Хаукар Хафнарфьордур | 14 | +4 | 23 |
| 6 | Селфос | 14 | +4 | 21 |
| 7 | Фрам Рейкявик | 14 | -1 | 18 |
| 8 | ХК Коупавогюр | 13 | -3 | 18 |
| 9 | Лейкнир Рейкявик | 14 | -2 | 17 |
| 10 | ИР Рейкявик | 14 | -8 | 11 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 14 | -15 | 8 |
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 13 | -20 | 7 |
Хронология в първенството
| ХК Коупавогюр | |
| Лейкнир Фаскрудсфирди | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | ХК Коупавогюр | ХК Коупавогюр | Лейкнир Фаскрудсфирди | Лейкнир Фаскрудсфирди | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Филкир Рейкявик | 0 - 3 | 0 - 3 | 3 - 1 | ||||
| 2 | Кефлавик | 3 - 1 | 2 - 4 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Тротур Рейкявик | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 2 | ||||
| 4 | Тор Акурейри | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 5 | Хаукар Хафнарфьордур | 2 - 1 | 5 - 0 | 5 - 0 | ||||
| 6 | Селфос | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 7 | Фрам Рейкявик | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 8 | ХК Коупавогюр | - | - | - | 1 - 3 | |||
| 9 | Лейкнир Рейкявик | 3 - 2 | 1 - 2 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 10 | ИР Рейкявик | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 11 | Грота Селтярнарнес | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 12 | Лейкнир Фаскрудсфирди | 1 - 3 | - | - | - | |||
Класиране в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Фаскрудсфирди | |
| Позиция | 8 | 12 |
| Точки | 18 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 12 |
| Точки | 9 | 0 |
Форма в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Фаскрудсфирди | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
0 7 |
2
1 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 3 |
0
0 6 |
Голове в шампионата
| ХК Коупавогюр | Лейкнир Фаскрудсфирди | |
|
Вкарани
Получени |
18
21 |
13
33 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
8 |
1
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 4.33 | 6.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.20 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.48 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.07.2017 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
