Хърватска - Първа Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Велика Горица, а гостите от Осиек.
Разстоянието между двата града е 205.2 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
ХНК Горица - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Славен |
1 - 0 |
ХНК Горица |
3.43 |
3.32 |
1.96 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
1 - 2 |
Динамо Загреб |
6.16 |
4.46 |
1.40 |
| 27.04.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
1 - 0 |
Истра 1961 |
1.90 |
3.30 |
3.68 |
| 22.04.2026 |
Първа Лига |
Вуковар 1991 |
1 - 2 |
ХНК Горица |
2.76 |
3.21 |
2.37 |
| 17.04.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
0 - 2 |
Локомотив Загреб |
2.15 |
3.26 |
3.05 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
ХНК Горица |
1.49 |
4.00 |
5.51 |
| 08.04.2026 |
Купа на Хърватска |
ХНК Горица |
3 - 6 |
Динамо Загреб |
6.82 |
4.40 |
1.36 |
| 03.04.2026 |
Първа Лига |
Вараждин |
1 - 1 |
ХНК Горица |
2.46 |
3.12 |
2.67 |
| 22.03.2026 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
4 - 0 |
Риека |
3.04 |
3.03 |
2.26 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 0 |
ХНК Горица |
2.16 |
2.91 |
3.36 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Осиек - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.05.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 1 |
Истра 1961 |
1.84 |
3.36 |
3.82 |
| 02.05.2026 |
Първа Лига |
Вуковар 1991 |
1 - 0 |
Осиек |
3.05 |
3.22 |
2.17 |
| 25.04.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 0 |
Локомотив Загреб |
2.22 |
3.14 |
3.02 |
| 21.04.2026 |
Първа Лига |
Хайдук Сплит |
0 - 1 |
Осиек |
1.37 |
4.32 |
7.25 |
| 17.04.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 2 |
Вараждин |
2.23 |
3.14 |
2.99 |
| 12.04.2026 |
Първа Лига |
Риека |
0 - 2 |
Осиек |
1.56 |
3.58 |
5.59 |
| 04.04.2026 |
Първа Лига |
Динамо Загреб |
7 - 0 |
Осиек |
1.19 |
5.58 |
12.12 |
| 22.03.2026 |
Първа Лига |
Славен |
0 - 0 |
Осиек |
2.22 |
3.07 |
3.09 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 0 |
ХНК Горица |
2.16 |
2.91 |
3.36 |
| 06.03.2026 |
Първа Лига |
Истра 1961 |
0 - 1 |
Осиек |
2.50 |
3.00 |
2.73 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.03.2026 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 0 |
ХНК Горица |
2.16 |
2.91 |
3.36 |
| 13.12.2025 |
Първа Лига |
Осиек |
1 - 1 |
ХНК Горица |
2.18 |
3.17 |
3.07 |
| 28.09.2025 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
0 - 1 |
Осиек |
2.83 |
3.16 |
2.34 |
| 19.04.2025 |
Първа Лига |
Осиек |
0 - 1 |
ХНК Горица |
1.89 |
3.03 |
4.09 |
| 08.02.2025 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
1 - 0 |
Осиек |
3.11 |
3.23 |
2.13 |
| 02.11.2024 |
Първа Лига |
Осиек |
2 - 0 |
ХНК Горица |
1.41 |
4.26 |
6.37 |
| 18.08.2024 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
2 - 2 |
Осиек |
4.31 |
3.44 |
1.73 |
| 28.04.2024 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
0 - 3 |
Осиек |
3.82 |
3.25 |
1.90 |
| 18.02.2024 |
Първа Лига |
Осиек |
3 - 0 |
ХНК Горица |
1.60 |
3.58 |
5.14 |
| 04.11.2023 |
Първа Лига |
ХНК Горица |
3 - 0 |
Осиек |
2.54 |
3.12 |
2.66 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на ХНК Горица имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Динамо Загреб |
34 |
26 |
4 |
4 |
89 |
27 |
+62 |
82 |
| 2 |
Хайдук Сплит |
34 |
19 |
7 |
8 |
54 |
32 |
+22 |
64 |
| 3 |
Риека |
34 |
13 |
10 |
11 |
47 |
36 |
+11 |
49 |
| 4 |
Вараждин |
34 |
13 |
9 |
12 |
43 |
46 |
-3 |
48 |
| 5 |
Истра 1961 |
34 |
12 |
6 |
16 |
39 |
48 |
-9 |
42 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
34 |
10 |
12 |
12 |
39 |
51 |
-12 |
42 |
| 7 |
Славен |
34 |
10 |
11 |
13 |
45 |
55 |
-10 |
41 |
| 8 |
ХНК Горица |
34 |
10 |
8 |
16 |
38 |
46 |
-8 |
38 |
| 9 |
Осиек |
34 |
7 |
11 |
16 |
25 |
47 |
-22 |
32 |
| 10 |
Вуковар 1991 |
34 |
6 |
10 |
18 |
34 |
65 |
-31 |
28 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| ХНК Горица |
|
| Осиек |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
ХНК Горица |
ХНК Горица |
|
Осиек |
Осиек |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Динамо Загреб |
1 - 2 |
4 - 2 |
1 - 2 |
|
0 - 3 |
7 - 0 |
7 - 0 |
| 2 |
Хайдук Сплит |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Риека |
4 - 0 |
1 - 0 |
4 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 4 |
Вараждин |
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 2 |
|
0 - 2 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 5 |
Истра 1961 |
1 - 0 |
0 - 2 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Локомотив Загреб |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 7 |
Славен |
2 - 2 |
1 - 0 |
2 - 2 |
|
0 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
ХНК Горица |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Осиек |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
- |
- |
- |
| 10 |
Вуковар 1991 |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
ХНК Горица |
Осиек |
| Победи |
10 |
7 |
| Равни |
8 |
11 |
| Загуби |
16 |
16 |
| Вкарани Голове |
38 |
25 |
| Получени Голове |
46 |
47 |
| Средно Вкарани |
1.12 |
0.74 |
| Средно Получени |
1.35 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
68% |
53% |
| Мачове Получил |
79% |
59% |
| Гол/Гол |
53% |
32% |
| Над 1.5 |
71% |
62% |
| Над 2.5 |
47% |
32% |
| Над 3.5 |
26% |
18% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
8 |
9 |
| Вкарани Голове |
21 |
15 |
| Получени Голове |
23 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.24 |
0.88 |
| Средно Получени |
1.35 |
1.65 |
| Мачове Вкарал |
76% |
71% |
| Мачове Получил |
71% |
65% |
| Гол/Гол |
53% |
47% |
| Над 1.5 |
71% |
65% |
| Над 2.5 |
53% |
47% |
| Над 3.5 |
35% |
24% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.10 |
3.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.33 |
1.67 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.70 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака