Дания - Първа Дивизия (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
14:30
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.40 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хобро, а гостите от Есберг.
Разстоянието между двата града е 155.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хобро,
който има капацитет от
4 000 места, от които седящи 400.
Снимки от Google карта
стадион Хобро.
Мачът ще се играе в 13:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хобро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Първа Дивизия |
Олборг |
1 - 1 |
Хобро |
1.69 |
3.72 |
4.29 |
| 23.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
2 - 2 |
Вендсисел |
2.26 |
3.34 |
2.84 |
| 17.10.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
3 - 0 |
Хобро |
1.35 |
4.76 |
6.99 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 1 |
Колдинг |
2.66 |
3.23 |
2.46 |
| 21.09.2026 |
Първа Дивизия |
Кьоге |
5 - 2 |
Хобро |
2.24 |
3.49 |
2.77 |
| 11.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
0 - 0 |
Вейле |
3.97 |
3.61 |
1.77 |
| 04.09.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
1 - 3 |
Хвидовре |
2.42 |
3.36 |
2.62 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хилерьод |
3 - 1 |
Хобро |
2.47 |
3.40 |
2.53 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Хобро |
2 - 1 |
Олборг |
2.47 |
3.41 |
2.53 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Хобро |
1.95 |
3.61 |
3.30 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Есберг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 1 |
Хвидовре |
2.91 |
3.64 |
2.10 |
| 28.10.2026 |
Купа на Дания |
Есберг |
0 - 1 |
Нордселанд |
5.88 |
4.56 |
1.40 |
| 24.10.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
2 - 1 |
Фредериция |
4.98 |
4.42 |
1.51 |
| 16.10.2026 |
Първа Дивизия |
Орхус Фремад |
0 - 0 |
Есберг |
2.18 |
3.55 |
2.82 |
| 10.10.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
3 - 3 |
Олборг |
2.87 |
3.59 |
2.15 |
| 19.09.2026 |
Първа Дивизия |
АБ Гладсаксе |
3 - 0 |
Есберг |
2.02 |
3.67 |
3.04 |
| 12.09.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
2 - 2 |
Кьоге |
1.87 |
3.69 |
3.50 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Фредериция |
1 - 0 |
Есберг |
1.45 |
4.66 |
5.15 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
0 - 2 |
Вендсисел |
2.03 |
3.63 |
3.06 |
| 25.08.2026 |
Купа на Дания |
Скиве |
1 - 5 |
Есберг |
4.15 |
3.72 |
1.68 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.08.2026 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 2 |
Хобро |
1.95 |
3.61 |
3.30 |
| 16.10.2025 |
Първа Дивизия |
Есберг |
1 - 1 |
Хобро |
1.92 |
3.61 |
3.33 |
| 24.08.2025 |
Първа Дивизия |
Хобро |
2 - 0 |
Есберг |
2.80 |
3.65 |
2.14 |
| 03.11.2024 |
Първа Дивизия |
Есберг |
3 - 2 |
Хобро |
2.18 |
3.58 |
2.74 |
| 26.07.2024 |
Първа Дивизия |
Хобро |
3 - 6 |
Есберг |
2.51 |
3.42 |
2.47 |
| 22.05.2022 |
Гр. за Изпадане Д1 |
Хобро |
1 - 2 |
Есберг |
2.08 |
3.46 |
3.24 |
| 31.03.2022 |
Гр. за Изпадане Д1 |
Есберг |
2 - 2 |
Хобро |
2.19 |
3.30 |
3.13 |
| 29.10.2021 |
Първа Дивизия |
Хобро |
2 - 6 |
Есберг |
2.50 |
3.31 |
2.63 |
| 10.09.2021 |
Първа Дивизия |
Есберг |
2 - 1 |
Хобро |
1.90 |
3.51 |
3.63 |
| 05.07.2021 |
Приятелски срещи |
Есберг |
5 - 2 |
Хобро |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 6 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Хобро имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хвидовре |
13 |
8 |
5 |
0 |
24 |
13 |
+11 |
29 |
| 2 |
Вейле |
13 |
6 |
6 |
1 |
25 |
16 |
+9 |
24 |
| 3 |
Фредериция |
13 |
6 |
5 |
2 |
21 |
9 |
+12 |
23 |
| 4 |
АБ Гладсаксе |
13 |
5 |
3 |
5 |
18 |
15 |
+3 |
18 |
| 5 |
Орхус Фремад |
13 |
4 |
6 |
3 |
12 |
11 |
+1 |
18 |
| 6 |
Хобро |
13 |
4 |
4 |
5 |
16 |
23 |
-7 |
16 |
| 7 |
Колдинг |
13 |
3 |
6 |
4 |
16 |
17 |
-1 |
15 |
| 8 |
Олборг |
13 |
3 |
6 |
4 |
16 |
18 |
-2 |
15 |
| 9 |
Хилерьод |
13 |
3 |
3 |
7 |
15 |
20 |
-5 |
12 |
| 10 |
Вендсисел |
13 |
2 |
6 |
5 |
14 |
21 |
-7 |
12 |
| 11 |
Кьоге |
13 |
2 |
5 |
6 |
19 |
25 |
-6 |
11 |
| 12 |
Есберг |
13 |
2 |
5 |
6 |
16 |
24 |
-8 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Хобро |
|
| Есберг |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Хобро |
Хобро |
|
Есберг |
Есберг |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Хвидовре |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 2 |
Вейле |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
4 - 2 |
4 - 2 |
| 3 |
Фредериция |
|
3 - 0 |
|
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 4 |
АБ Гладсаксе |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Орхус Фремад |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 6 |
Хобро |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Колдинг |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Олборг |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 3 |
|
|
| 9 |
Хилерьод |
|
3 - 1 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 10 |
Вендсисел |
2 - 2 |
1 - 2 |
2 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
| 11 |
Кьоге |
|
5 - 2 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 12 |
Есберг |
|
1 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Хобро |
Есберг |
| Победи |
4 |
2 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
16 |
| Получени Голове |
23 |
24 |
| Средно Вкарани |
1.23 |
1.23 |
| Средно Получени |
1.77 |
1.85 |
| Мачове Вкарал |
85% |
69% |
| Мачове Получил |
85% |
92% |
| Гол/Гол |
77% |
69% |
| Над 1.5 |
85% |
85% |
| Над 2.5 |
69% |
62% |
| Над 3.5 |
31% |
31% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
1 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
8 |
6 |
| Получени Голове |
9 |
12 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.29 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
86% |
50% |
| Мачове Получил |
71% |
83% |
| Гол/Гол |
71% |
50% |
| Над 1.5 |
71% |
67% |
| Над 2.5 |
57% |
67% |
| Над 3.5 |
29% |
33% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.40 |
2.45 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.50 |
1.30 |
1.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.57 |
2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака