Уелс - Висша Лига (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:45
21:45
Холиуел Таун
Еърбъс ЮК
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Холиуел Таун
X 0% за равен
2 0% за Еърбъс ЮК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.97 | 4.18 | 1.49 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.17 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.88 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.80 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.75 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.49 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Холиуел, а гостите от Бротън. Разстоянието между двата града е 19.7 км. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Холиуел Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Висша Лига | Флинт Таун Юн. | 5 - 0 | Холиуел Таун | 1.38 | 4.53 | 5.67 |
| 09.10.2026 | Висша Лига | Холиуел Таун | 1 - 6 | Дъ Ню Сейнтс | 31.32 | 12.41 | 1.02 |
| 03.10.2026 | Висша Лига | Аманфорд | 2 - 1 | Холиуел Таун | 2.75 | 3.41 | 2.15 |
| 26.09.2026 | Висша Лига | Холиуел Таун | 1 - 1 | Бритън Фери Лансауел | 4.17 | 3.95 | 1.59 |
| 18.09.2026 | Висша Лига | Хавърфордуест | 1 - 0 | Холиуел Таун | 1.30 | 4.82 | 6.88 |
| 15.09.2026 | Висша Лига | Холиуел Таун | 0 - 5 | Колуин Бей | 7.48 | 4.84 | 1.29 |
| 11.09.2026 | Висша Лига | Камбриан Юн. | 2 - 1 | Холиуел Таун | 1.45 | 4.74 | 4.90 |
| 04.09.2026 | Висша Лига | Холиуел Таун | 1 - 1 | Трефелин БГК | 2.66 | 3.47 | 2.18 |
| 31.08.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 6 - 2 | Холиуел Таун | 1.54 | 4.17 | 4.34 |
| 28.08.2026 | Висша Лига | Холиуел Таун | 3 - 5 | Карнарвън Таун | 7.59 | 5.27 | 1.26 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Еърбъс ЮК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.10.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 3 - 2 | Карнарвън Таун | 3.56 | 3.67 | 1.76 |
| 23.10.2026 | Висша Лига | Камбриан Юн. | 2 - 3 | Еърбъс ЮК | 2.74 | 3.62 | 2.09 |
| 09.10.2026 | Висша Лига | Ландидно | 1 - 4 | Еърбъс ЮК | 2.02 | 3.51 | 2.91 |
| 03.10.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 3 - 0 | Трефелин БГК | 1.40 | 4.57 | 5.47 |
| 26.09.2026 | Висша Лига | Пенибонт | 2 - 1 | Еърбъс ЮК | 1.78 | 3.57 | 3.64 |
| 18.09.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 4 - 1 | Флинт Таун Юн. | 1.77 | 3.65 | 3.54 |
| 15.09.2026 | Висша Лига | Конас Кий | 3 - 0 | Еърбъс ЮК | 1.43 | 4.14 | 5.55 |
| 11.09.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 0 - 2 | Дъ Ню Сейнтс | 9.39 | 5.85 | 1.19 |
| 04.09.2026 | Висша Лига | Бритън Фери Лансауел | 0 - 2 | Еърбъс ЮК | 2.03 | 3.54 | 2.89 |
| 31.08.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 6 - 2 | Холиуел Таун | 1.54 | 4.17 | 4.34 |
Общо 7 победи и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | Висша Лига | Еърбъс ЮК | 6 - 2 | Холиуел Таун | 1.54 | 4.17 | 4.34 |
Висша Лига класиране към 06.11.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дъ Ню Сейнтс | 15 | +47 | 41 |
| 2 | Конас Кий | 15 | +23 | 35 |
| 3 | Пенибонт | 14 | +19 | 33 |
| 4 | Карнарвън Таун | 15 | +23 | 29 |
| 5 | Колуин Бей | 15 | +9 | 29 |
| 6 | Бари Таун Юнайтед | 15 | +6 | 28 |
| 7 | Еърбъс ЮК | 15 | +9 | 27 |
| 8 | Кардиф Метрополитън | 15 | +3 | 22 |
| 9 | Камбриан Юнайтед | 15 | -15 | 18 |
| 10 | Ландидно | 15 | -6 | 16 |
| 11 | Хавърфордуест | 15 | -8 | 16 |
| 12 | Бритън Фери Лансауел | 15 | -9 | 15 |
| 13 | Флинт Таун Юнайтед | 15 | -6 | 14 |
| 14 | Аманфорд | 15 | -32 | 9 |
| 15 | Трефелин БГК | 15 | -28 | 6 |
| 16 | Холиуел Таун | 14 | -35 | 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Холиуел Таун | |
| Еърбъс ЮК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Холиуел Таун | Холиуел Таун | Еърбъс ЮК | Еърбъс ЮК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дъ Ню Сейнтс | 1 - 6 | 1 - 6 | 0 - 2 | ||||
| 2 | Конас Кий | 1 - 3 | 1 - 3 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 3 | Пенибонт | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 4 | Карнарвън Таун | 3 - 5 | 3 - 5 | 3 - 2 | ||||
| 5 | Колуин Бей | 0 - 5 | 0 - 5 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | Бари Таун Юнайтед | 1 - 3 | 1 - 3 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 7 | Еърбъс ЮК | 6 - 2 | - | - | - | |||
| 8 | Кардиф Метрополитън | 6 - 1 | 0 - 2 | |||||
| 9 | Камбриан Юнайтед | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||||
| 10 | Ландидно | 3 - 1 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||||
| 11 | Хавърфордуест | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 12 | Бритън Фери Лансауел | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 13 | Флинт Таун Юнайтед | 5 - 0 | 4 - 1 | |||||
| 14 | Аманфорд | 2 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 15 | Трефелин БГК | 1 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | ||||
| 16 | Холиуел Таун | - | - | - | 6 - 2 | |||
*** По 2 мача в редовния сезон, после 2 групи с по 6 отбора и още по 2 мача в групите - общо 32 мача
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| Холиуел Таун | Еърбъс ЮК | |
| Победи | 0 | 9 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 12 | 6 |
| Вкарани Голове | 14 | 31 |
| Получени Голове | 49 | 22 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 2.07 |
| Средно Получени | 3.50 | 1.47 |
| Мачове Вкарал | 79% | 73% |
| Мачове Получил | 100% | 73% |
| Гол/Гол | 79% | 47% |
| Над 1.5 | 93% | 87% |
| Над 2.5 | 79% | 60% |
| Над 3.5 | 64% | 40% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 0 | 4 |
| Равни | 2 | 0 |
| Загуби | 5 | 4 |
| Вкарани Голове | 8 | 13 |
| Получени Голове | 24 | 13 |
| Средно Вкарани | 1.14 | 1.62 |
| Средно Получени | 3.43 | 1.62 |
| Мачове Вкарал | 86% | 75% |
| Мачове Получил | 100% | 75% |
| Гол/Гол | 86% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 75% |
| Над 2.5 | 71% | 62% |
| Над 3.5 | 71% | 38% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.97 | 4.18 | 1.49 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.17 | 1.12 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.88 | 1.08 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.80 | 1.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.75 | 1.92 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 2.49 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.11.2026 04:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Холиуел Таун
X 0% за равен
2 0% за Еърбъс ЮК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака