Сингапур - Висша Лига (2018)
12:30
Хоуганг Юнайтед
Уориърс ФК
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хоуганг, а гостите от Чоа Чу Канг. Разстоянието между двата града е 15.5 км. Мачът ще се играе в 17:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хоуганг Юнайтед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.04.2018 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 2 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 5.07 | 3.95 | 1.50 |
| 26.11.2017 | Купа на Сингапур | Лайън С. Сейлърс | 1 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.55 | 4.07 | 4.73 |
| 17.11.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 1.96 | 3.40 | 3.22 |
| 02.11.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 0 - 1 | Балестиер Халса | 1.79 | 3.47 | 3.72 |
| 24.10.2017 | Висша Лига | Йънг Лайънс | 0 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 6.05 | 4.41 | 1.38 |
| 19.10.2017 | Висша Лига | Джуронг | 1 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.26 | 5.29 | 7.72 |
| 15.10.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 0 - 2 | Лайън С. Сейлърс | 4.91 | 4.35 | 1.46 |
| 23.09.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 2 | Бруней ДПММ | 1.68 | 3.87 | 3.80 |
| 19.09.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 1 - 4 | Хоуганг Юнайтед | 3.04 | 3.58 | 1.96 |
| 15.09.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 2 - 1 | Йънг Лайънс | 1.18 | 5.91 | 10.72 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Уориърс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Йънг Лайънс | 1.32 | 4.81 | 6.64 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | Уориърс ФК | 2.74 | 3.69 | 2.09 |
| 17.11.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 1.96 | 3.40 | 3.22 |
| 03.11.2017 | Висша Лига | Джуронг | 5 - 1 | Уориърс ФК | 1.44 | 4.35 | 5.33 |
| 27.10.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 1 | Лайън С. Сейлърс | 3.99 | 3.73 | 1.67 |
| 21.10.2017 | Висша Лига | Бруней ДПММ | 3 - 2 | Уориърс ФК | 3.49 | 3.70 | 1.80 |
| 14.10.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Йънг Лайънс | 1.16 | 6.46 | 10.19 |
| 20.09.2017 | Висша Лига | Тампайнс Роувърс | 1 - 1 | Уориърс ФК | 1.72 | 3.68 | 3.80 |
| 15.09.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 2 | Гейланг Интернешънъл | 1.64 | 3.74 | 4.28 |
| 17.08.2017 | Висша Лига | Балестиер Халса | 2 - 2 | Уориърс ФК | 6.08 | 4.29 | 1.39 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.11.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 1 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 1.96 | 3.40 | 3.22 |
| 04.08.2017 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 0 - 1 | Уориърс ФК | 3.43 | 3.48 | 1.86 |
| 13.07.2017 | Купа на Лигата | Хоуганг Юнайтед | 2 - 2 | Уориърс ФК | 2.77 | 3.59 | 2.09 |
| 11.05.2017 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 2 | Хоуганг Юнайтед | 1.59 | 3.73 | 4.58 |
| 25.10.2016 | Висша Лига | Уориърс ФК | 5 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 2.09 | 3.49 | 2.90 |
| 21.07.2016 | Купа на Лигата | Хоуганг Юнайтед | 4 - 1 | Уориърс ФК | 2.26 | 3.44 | 2.63 |
| 23.06.2016 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 1 - 3 | Уориърс ФК | 2.08 | 3.46 | 2.95 |
| 14.04.2016 | Висша Лига | Уориърс ФК | 0 - 1 | Хоуганг Юнайтед | 2.16 | 3.32 | 2.96 |
| 26.10.2015 | Висша Лига | Уориърс ФК | 2 - 0 | Хоуганг Юнайтед | 1.66 | 3.72 | 4.21 |
| 04.08.2015 | Висша Лига | Хоуганг Юнайтед | 4 - 1 | Уориърс ФК | 4.70 | 3.73 | 1.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хоуганг Юнайтед имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Джуронг | 3 | +4 | 9 |
| 2 | Йънг Лайънс | 3 | +1 | 6 |
| 3 | Балестиер Халса | 4 | 0 | 6 |
| 4 | Тампайнс Роувърс | 2 | +1 | 3 |
| 5 | Лайън Сити Сейлърс | 2 | 0 | 3 |
| 6 | Бруней ДПММ | 2 | 0 | 3 |
| 7 | Уориърс ФК | 2 | -1 | 1 |
| 8 | Гейланг Интернешънъл | 3 | -3 | 1 |
| 9 | Хоуганг Юнайтед | 1 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Хоуганг Юнайтед | |
| Уориърс ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хоуганг Юнайтед | Хоуганг Юнайтед | Уориърс ФК | Уориърс ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Джуронг | |||||||
| 2 | Йънг Лайънс | 2 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 3 | Балестиер Халса | |||||||
| 4 | Тампайнс Роувърс | |||||||
| 5 | Лайън Сити Сейлърс | |||||||
| 6 | Бруней ДПММ | |||||||
| 7 | Уориърс ФК | - | - | - | ||||
| 8 | Гейланг Интернешънъл | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 9 | Хоуганг Юнайтед | - | - | - | ||||
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Хоуганг Юнайтед | Уориърс ФК | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 4 |
| Точки | 0 | 1 |
Форма в шампионата
| Хоуганг Юнайтед | Уориърс ФК | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
1 0 |
Голове в шампионата
| Хоуганг Юнайтед | Уориърс ФК | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
1
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
1
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.39 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.30 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
