Чехия - Група за Титлата (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
18:00
Храдец Кралове
Славия Прага
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.40 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Храдец Кралове, а гостите от Прага.
Разстоянието между двата града е 101.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Малшовицка Арена,
който има капацитет от
9 300 места.
Размерите на терена са 118 x 81 m.
Снимки от Google карта
стадион Малшовицка Арена.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Храдец Кралове - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Храдец Кралове |
1 - 0 |
Слован Либерец |
2.46 |
3.16 |
2.69 |
| 10.05.2026 |
Група за Титлата |
Яблонец |
1 - 1 |
Храдец Кралове |
1.87 |
3.38 |
3.83 |
| 03.05.2026 |
Група за Титлата |
Виктория Пилзен |
3 - 1 |
Храдец Кралове |
1.49 |
4.20 |
5.46 |
| 25.04.2026 |
1. Лига |
Теплице |
0 - 1 |
Храдец Кралове |
2.56 |
3.03 |
2.69 |
| 19.04.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
2 - 1 |
Славия Прага |
4.65 |
3.70 |
1.66 |
| 11.04.2026 |
1. Лига |
Словачко |
1 - 3 |
Храдец Кралове |
2.63 |
3.16 |
2.52 |
| 05.04.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
2 - 0 |
Бохемианс 1905 Прага |
1.96 |
3.13 |
3.79 |
| 27.03.2026 |
Приятелски срещи |
Хрудим |
0 - 1 |
Храдец Кралове |
3.69 |
3.99 |
1.72 |
| 14.03.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
1 - 0 |
Баник Острава |
2.27 |
3.22 |
2.95 |
| 08.03.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
0 - 3 |
Виктория Пилзен |
3.54 |
3.33 |
1.96 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Славия Прага - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
5 - 1 |
Яблонец |
1.38 |
4.56 |
6.60 |
| 09.05.2026 |
Група за Титлата |
Славия Прага |
0 - 3 |
Спарта Прага *** |
1.83 |
3.41 |
3.93 |
| 02.05.2026 |
Група за Титлата |
Слован Либерец |
1 - 2 |
Славия Прага |
4.48 |
3.60 |
1.69 |
| 25.04.2026 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 1 |
Сигма Оломоуц |
1.35 |
4.58 |
7.66 |
| 19.04.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
2 - 1 |
Славия Прага |
4.65 |
3.70 |
1.66 |
| 12.04.2026 |
1. Лига |
Славия Прага |
0 - 0 |
Виктория Пилзен |
1.67 |
3.71 |
4.42 |
| 05.04.2026 |
1. Лига |
Баник Острава |
0 - 2 |
Славия Прага |
5.34 |
3.92 |
1.54 |
| 14.03.2026 |
1. Лига |
Злин |
1 - 3 |
Славия Прага |
7.46 |
4.14 |
1.39 |
| 08.03.2026 |
1. Лига |
Славия Прага |
3 - 1 |
Спарта Прага |
2.07 |
3.26 |
3.28 |
| 03.03.2026 |
Купа на Чехия |
Яблонец |
2 - 2 |
Славия Прага |
4.37 |
3.71 |
1.65 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.04.2026 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
2 - 1 |
Славия Прага |
4.65 |
3.70 |
1.66 |
| 20.07.2025 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 2 |
Храдец Кралове |
1.23 |
5.48 |
9.14 |
| 05.04.2025 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 1 |
Храдец Кралове |
1.20 |
5.67 |
12.16 |
| 03.11.2024 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
1 - 1 |
Славия Прага |
6.43 |
4.22 |
1.43 |
| 28.04.2024 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
1 - 2 |
Славия Прага |
6.60 |
4.36 |
1.41 |
| 06.12.2023 |
Купа на Чехия |
Храдец Кралове |
0 - 0 |
Славия Прага |
6.75 |
4.45 |
1.38 |
| 22.07.2023 |
1. Лига |
Славия Прага |
2 - 0 |
Храдец Кралове |
1.11 |
8.61 |
18.09 |
| 30.04.2023 |
1. Лига |
Славия Прага |
1 - 1 |
Храдец Кралове |
1.13 |
8.20 |
17.33 |
| 08.01.2023 |
Приятелски срещи |
Славия Прага |
1 - 0 |
Храдец Кралове |
1.28 |
5.50 |
8.45 |
| 31.07.2022 |
1. Лига |
Храдец Кралове |
1 - 0 |
Славия Прага |
7.24 |
4.52 |
1.39 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 4 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Храдец Кралове имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Група за Титлата класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Славия Прага |
33 |
23 |
8 |
2 |
70 |
28 |
+42 |
77 |
| 2 |
Спарта Прага |
33 |
21 |
7 |
5 |
65 |
33 |
+32 |
70 |
| 3 |
Виктория Пилзен |
33 |
17 |
9 |
7 |
55 |
35 |
+20 |
60 |
| 4 |
Храдец Кралове |
33 |
15 |
8 |
10 |
46 |
38 |
+8 |
53 |
| 5 |
Яблонец |
33 |
15 |
7 |
11 |
43 |
41 |
+2 |
52 |
| 6 |
Слован Либерец |
33 |
12 |
10 |
11 |
44 |
35 |
+9 |
46 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Храдец Кралове |
|
| Славия Прага |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Храдец Кралове |
Храдец Кралове |
|
Славия Прага |
Славия Прага |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Славия Прага |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 2 |
Спарта Прага |
|
|
|
|
0 - 3* |
|
|
| 3 |
Виктория Пилзен |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Храдец Кралове |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 5 |
Яблонец |
|
1 - 1 |
|
|
5 - 1 |
|
|
| 6 |
Слован Либерец |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Храдец Кралове |
Славия Прага |
| Победи |
15 |
23 |
| Равни |
8 |
8 |
| Загуби |
10 |
2 |
| Вкарани Голове |
46 |
70 |
| Получени Голове |
38 |
28 |
| Средно Вкарани |
1.39 |
2.12 |
| Средно Получени |
1.15 |
0.85 |
| Мачове Вкарал |
79% |
88% |
| Мачове Получил |
64% |
61% |
| Гол/Гол |
48% |
58% |
| Над 1.5 |
70% |
85% |
| Над 2.5 |
45% |
58% |
| Над 3.5 |
24% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
10 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
3 |
1 |
| Вкарани Голове |
23 |
30 |
| Получени Голове |
12 |
14 |
| Средно Вкарани |
1.44 |
1.88 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
81% |
94% |
| Мачове Получил |
44% |
69% |
| Гол/Гол |
38% |
69% |
| Над 1.5 |
69% |
88% |
| Над 2.5 |
44% |
44% |
| Над 3.5 |
12% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.00 |
3.40 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.30 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.20 |
1.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.75 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака