Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Хробри Глогов
(Полша)
Гурник Полковице
(Полша)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2021 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Глогов, а гостите от Полковице. Разстоянието между двата града е 18.1 км. Мачът ще се играе на стадион Градски стадион Глогов, който има капацитет от 2 895 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Градски стадион Глогов. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Хробри Глогов - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2020 | Първа Лига | Арка Гдиня | 1 - 1 | Хробри Глогов | 1.73 | 3.44 | 4.44 |
| 05.12.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Ресовия Жешов | 2.02 | 3.29 | 3.37 |
| 02.12.2020 | Първа Лига | ГКС Белхатов | 1 - 2 | Хробри Глогов | 2.44 | 3.02 | 2.86 |
| 28.11.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 2 | Сандеця Нови Сонч | 1.83 | 3.56 | 3.73 |
| 21.11.2020 | Първа Лига | Заглембие Сосновец | 1 - 2 | Хробри Глогов | 1.97 | 3.27 | 3.50 |
| 18.11.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 2 - 3 | Одра Ополе | 2.31 | 3.22 | 2.85 |
| 13.11.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 3 - 0 | Стомил Олщин | 1.94 | 3.24 | 3.71 |
| 07.11.2020 | Първа Лига | ЛКС Лодз | 4 - 0 | Хробри Глогов | 1.39 | 4.33 | 6.92 |
| 04.11.2020 | Първа Лига | Хробри Глогов | 0 - 2 | Термалика Неч. | 3.46 | 3.22 | 2.01 |
| 16.10.2020 | Първа Лига | ГКС Тихи | 4 - 0 | Хробри Глогов | 2.36 | 3.26 | 2.84 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Гурник Полковице - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2020 | Купа на Полша | Гурник Полковице | 0 - 5 | Арка Гдиня | 4.37 | 3.73 | 1.70 |
| 12.02.2020 | Приятелски срещи | Хробри Глогов | 1 - 1 | Гурник Полковице | 1.62 | 3.81 | 4.41 |
| 12.07.2019 | Приятелски срещи | Заглембие Любин | 2 - 1 | Гурник Полковице | 1.13 | 7.61 | 11.63 |
| 10.07.2019 | Приятелски срещи | Миедж Легница | 4 - 1 | Гурник Полковице | 1.37 | 4.71 | 6.02 |
| 22.02.2019 | Приятелски срещи | ГКС Катовице | 4 - 0 | Гурник Полковице | 2.40 | 3.40 | 2.45 |
| 19.07.2014 | Купа на Полша | Гурник Полковице | 1 - 1 | Стал Стальова Воля | - | - | - |
| 24.07.2013 | Купа на Полша | Гурник Полковице | 0 - 3 | Флота Швиноуйшче | 3.15 | 3.25 | 2.05 |
| 27.05.2012 | Първа Лига | Гурник Полковице | 0 - 2 | Полония Битом | 2.30 | 3.20 | 2.82 |
| 20.05.2012 | Първа Лига | Рух Раджьонков | 4 - 4 | Гурник Полковице | 1.73 | 3.40 | 4.30 |
| 16.05.2012 | Първа Лига | Гурник Полковице | 0 - 1 | Арка Гдиня | 2.37 | 3.17 | 2.77 |
Общо 3 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2020 | Приятелски срещи | Хробри Глогов | 1 - 1 | Гурник Полковице | 1.62 | 3.81 | 4.41 |
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.75 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.20 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 23.01.2021 08:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра