Мексико - Лига де Експансион МХ (2018 - Клаусура)
04:00
Хуарес
Алебрихес де Оахака
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.00 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сиудад Хуарес, а гостите от Оахака де Хуарес. Разстоянието между двата града е 1 906.5 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпико Бенито Хуарес, който има капацитет от 22 300 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Олимпико Бенито Хуарес. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хуарес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Лига Експансион | Леонес Негрос | 2 - 1 | Хуарес | 2.59 | 2.88 | 2.64 |
| 07.02.2018 | Копа Мексико | Лобос БУАП Пуебла | 3 - 0 | Хуарес | 1.77 | 3.43 | 4.01 |
| 04.02.2018 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 1 | Дорадос де Синалоа | 1.95 | 3.27 | 3.44 |
| 01.02.2018 | Лига Експансион | Минерос де Сакатекас | 4 - 2 | Хуарес | 2.13 | 3.15 | 3.09 |
| 28.01.2018 | Лига Експансион | Хуарес | 0 - 0 | Потрос УАЕМ | 1.59 | 3.58 | 4.99 |
| 25.01.2018 | Копа Мексико | Пумас УНАМ Мексико | 3 - 0 | Хуарес | 1.68 | 3.64 | 4.22 |
| 20.01.2018 | Лига Експансион | Корекаминос УАТ | 0 - 0 | Хуарес | 2.41 | 3.03 | 2.73 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Хуарес | 2 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.94 | 3.17 | 3.55 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Хуарес | 3 - 1 | Лобос БУАП Пуебла | 2.61 | 3.35 | 2.39 |
| 07.01.2018 | Лига Експансион | Селая | 0 - 2 | Хуарес | 2.22 | 3.16 | 2.92 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Алебрихес де Оахака - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Венадос | 2.01 | 3.17 | 3.38 |
| 04.02.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 2 | Леонес Негрос | 1.68 | 3.41 | 4.55 |
| 01.02.2018 | Лига Експансион | Дорадос де Синалоа | 1 - 2 | Алебрихес де Оахака | 2.57 | 3.05 | 2.55 |
| 28.01.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 4 - 1 | Минерос де Сакатекас | 2.27 | 3.00 | 2.97 |
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Пуебла | 0 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.80 | 3.27 | 4.07 |
| 20.01.2018 | Лига Експансион | Потрос УАЕМ | 3 - 3 | Алебрихес де Оахака | 2.67 | 3.04 | 2.46 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 3 - 0 | Корекаминос УАТ | 1.94 | 3.18 | 3.57 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Крус Асул | 3.71 | 3.21 | 1.91 |
| 06.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 2 | Алебрихес де Оахака | 1.92 | 3.20 | 3.75 |
| 03.12.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Хуарес | 1 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.90 | 3.18 | 3.71 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Хуарес | 1 - 0 | Алебрихес де Оахака | 1.90 | 3.18 | 3.71 |
| 30.11.2017 | ЛА Аперт. ФФ | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Хуарес | 2.24 | 3.07 | 2.92 |
| 17.09.2017 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 2 | Хуарес | 2.24 | 3.15 | 2.86 |
| 11.03.2017 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 3 - 2 | Хуарес | 1.76 | 3.26 | 4.19 |
| 02.10.2016 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 0 | Алебрихес де Оахака | 2.16 | 3.00 | 3.16 |
| 29.09.2016 | Копа Мексико | Хуарес | 1 - 1 | Алебрихес де Оахака | 1.95 | 3.21 | 3.58 |
| 28.02.2016 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 1 - 0 | Хуарес | 2.21 | 3.19 | 2.95 |
| 20.09.2015 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 1 | Алебрихес де Оахака | 2.25 | 3.19 | 2.81 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Хуарес имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига де Експансион МХ класиране към 15.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Минерос де Сакатекас | 8 | +5 | 17 |
| 2 | Алебрихес де Оахака | 7 | +9 | 16 |
| 3 | Канкун | 8 | +3 | 13 |
| 4 | Атланте | 7 | +3 | 12 |
| 5 | Дорадос де Синалоа | 7 | +2 | 11 |
| 6 | Венадос | 8 | +1 | 11 |
| 7 | Леонес Негрос УдеГ | 7 | 0 | 11 |
| 8 | Корекаминос УАТ | 8 | -2 | 10 |
| 9 | Симаронес де Сонора | 8 | 0 | 9 |
| 10 | Хуарес | 7 | 0 | 9 |
| 11 | Сакатепек | 7 | -1 | 9 |
| 12 | Селая | 8 | -3 | 8 |
| 13 | Потрос УАЕМ | 8 | -2 | 7 |
| 14 | Хайба Брава | 7 | -2 | 7 |
| 15 | Мурсиелагос | 8 | -5 | 7 |
| 16 | Атлетико Сан Луис | 7 | -8 | 4 |
Хронология в първенството
| Хуарес | |
| Алебрихес де Оахака | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Хуарес | Хуарес | Алебрихес де Оахака | Алебрихес де Оахака | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Минерос де Сакатекас | 4 - 2 | 4 - 1 | |||||
| 2 | Алебрихес де Оахака | - | - | - | ||||
| 3 | Канкун | |||||||
| 4 | Атланте | |||||||
| 5 | Дорадос де Синалоа | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 6 | Венадос | 1 - 0 | ||||||
| 7 | Леонес Негрос УдеГ | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 8 | Корекаминос УАТ | 0 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 9 | Симаронес де Сонора | |||||||
| 10 | Хуарес | - | - | - | ||||
| 11 | Сакатепек | |||||||
| 12 | Селая | 0 - 2 | ||||||
| 13 | Потрос УАЕМ | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |||
| 14 | Хайба Брава | |||||||
| 15 | Мурсиелагос | |||||||
| 16 | Атлетико Сан Луис | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Хуарес | Алебрихес де Оахака | |
| Позиция | 10 | 2 |
| Точки | 9 | 16 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 2 |
| Точки | 5 | 7 |
Форма в шампионата
| Хуарес | Алебрихес де Оахака | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 2 |
5
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
2 0 |
2
1 0 |
Голове в шампионата
| Хуарес | Алебрихес де Оахака | |
|
Вкарани
Получени |
8
8 |
16
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
3
2 |
7
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.00 | 3.29 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.02.2018 00:06. Възможни са промени към настоящия момент!
